Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Tusfürdők

Egyedülálló fürdő- és tusolózselé, amely 100 %-os stabilizált aloe vera zselével és természetes európai gyógynövény-összetevőkkel készül, és általa a fürdés szívderítő személyes élménnyé válik. A fürdővízben vagy tusolás alatt az Aloe Bath Gelée elmulasztja a fáradtságot, a bőrt lággyá, simává teszi.

hetesiedit

2019. július 10.

Elhasználtam 2 üveggel. Kellemes, elit illata van. Az összetevők miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Luna11

2017. április 20.

Nos az állagára nem emlékszem, mert már nagyon régen volt, hogy használtam, viszont arra nagyon is emlékszem, hogy borzasztó szaga van. Engem leginkább "kórház szagra" emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

juditkaa70

2016. január 17.

Rendkívül jó habfürdő. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Rendkívül jó habfürdő. Egyszerűen imádom!

Luska

2015. március 20.

Én szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

Én szerettem!

Lotheg

2013. május 25.

Illata jó, hatása szuper...pihi-puhi bőr, aloe vera jujj de jó szuper összetevők, mert csomó növényi kivonat ez nagyon jó...
És, hogy miért kettes? ALS ... az alkil szulfátok nem épp a legjobbak... Bőr és szemirritációt okozhat... Szerintem ez több mint 1% ... Ezenkívül a bőr természetes savköőenyét megtámadja, aztán persze, hogy mindenkinek száraz bőre lesz... nade SLS és SLES szinte mindenben fürdőtermékben van... Bár nem lehetetlen ezektől mentes dolgokat találni... meg pl. vannak szappanok is ... nade ha ettől eltekintünk ott a DMDM Hydantion, formaldehidet bocsájt ki... hullákat szokták vele tartósítani jó hát egyszer mi is azok leszünk, de addig nem kell minél hamarabb megölni minket -.-" - kicsit fail ez a forever living products elnevezés - ... nem is tudom, hogy rakhatnak ilyet valamibe bele egyáltalán... ráadásiul egy ilyen termékbe, amit ilyen.olyan természetesnek kiáltanak ki meg természetgyóhyászok által ellenőrzött... Úgyhogy nem tudom ezek az összetevők hol ellenőrzött gazdaságból származnak. És ilyesmiért képesek ennyit elkérni?! Hát ezért a kettes, mert ha még ennyi pénzért szép össeztevők lennének akkor elnézném neki. Én ajéndékba kaptam egyet ott áll azóta is, barátom családja szereti nagyon, mert hú de természetes... És járnak az előadásokra... Aztán jön a duma, hogy milyen szuper mert nekeik nem tudom, hányszor nagyobb aloe növényeik vannak, mint ami nekem otthon, meg kivásárolt légtér, ha már ennyi mindenre költenek akkor a termékekiből kihagyhatnák a parabéneket (konkrétan ebben nincs, de a krémeikben megtallálni... és valaki képes a parabénes csodát a szemébe csöpögtetni....) alkil-szulfátokat és alkil éter szulfátokat.... És, hogy még jobb kedvünk legyen van benne polietilén glikol is ... csodálatos...
Elnézést kérek, én senkit nem akartam bántani, csak elgondolkodtatni. Valamint nagyon fel tud bosszantani, ahogy a népbutítás megy... Mindenki azt használ amit akar, de érdemes megnlzni az INCI-t... és én nem pötty színek alapján gondolom valamiről, hogy káros-e vagy sem ... Mert az EWG csomó esetben alacsony kockézatúnak rak be valamit ami nem is szép összetevő... És a henna pl. piros pöttyös, egyébként jogosan, mert elég irritatív lehet... de mégis jobb mint a kémiai festékek... Szóval nem csak nézni kell, hanem látni is :)) és gondolkodni ...ha mér van a nyakunkon ez a valami.
Legszívesebben egyest adnék, de mivel hatása jó... és a többi összetevő szép ezért marad a kettes ... de csak alulról súrolja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

_ca_

2013. május 25.

Az ár-érték aránya nem valami kedvező... Egyébként a feladatát tökéletesen ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

szgabrielle

2012. július 22.

Büdös, rossz állagú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Büdös, rossz állagú!

Alice83

2012. július 8.

Egy alkalommal próbáltam és akkor le voltam nyűgözve a hatásától, pedig én tusfürdőktől nem szoktam elalélni, mivel számomra a fő szempont a "tisztítóerő" és a termék "tisztaság" úgyhogy különösebb elvárásaim nincsenek ezen kívül, ezért veszek évek óta alverdét kizárólag...ezt a kis csodát is csak véletlenül ismertem meg egyik ismerősöm mutatott be neki...én igaz h csak kezet mostam vele - szigorúan egy cseppel!! - de a hatását így is megéreztem...talán sosem volt a bőröm még ennyire finom, selymes puha egy tisztítótermék után sem és mindezt úgy h semmi olaj réteg a kézen!! fenomenális!! engem csak az ára tartott vissza meg h nehezen beszerezhető, de ahogy elnézem már az összetevők is ellene vannak a vásárlásnak..ha valakit nem zavar a sok "piros" összetevő annak csak ajánlani tudom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

bandita

2012. július 7.

Megdöbbenve látom az összetevő listát. Sokáig használtam ezt a terméket, és nagyon-nagyon szerettem! Nyáron különösen kellemes érzés volt vele tusolni, hihetetlenül selymessé, finom illatúvá tette a bőrömet. Testi-lelki felüdülés volt használni.
Minimális mennyiség is elegendőnek bizonyult, így az árát sem éreztem horrorisztikusnak. Most meg csak nézem az összetevőket és sajnálkozom.
Az általa nyújtott élmény miatt értékelem 3 csillaggal, enélkül kettőt sem kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology