Forever Living Products

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2011. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Többcélú bőrápoló folyadék, amely 100%-os stabilizált aloe vera zseléből készül, kollagén és elasztin hozzáadásával. Használható hidratálásra, bőrerősítésre, kondicionálásra, bőrpuhításra, a bőr pH-jának kiegyensúlyozására valamint kéz- és testápolásra.

Kiszerelés: 118 ml

hetesiedit

2019. július 10.

Kellemes illatú normál testápoló. Kár hogy van benne PEG és paraben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Kellemes illatú normál testápoló. Kár hogy van benne PEG és paraben.

Ann86

2019. június 18.

Ajándékba kaptam és nem rossz krém. Kézkrémnek használom, mivel nagyon hamar beszívódik. A parabén tartalom nagyon zavar, így tuti nem veszem újra, arról nem is beszélve, hogy brutálisan túlárazott a termék.

Udpade: Sajnos figyelmetlen voltam és nem vettem észre, hogy vazelint tartalmaz a krém. Két éve derült ki, hogy allergiás vagyok a vazelinre, amikor a szemem és a szemöldököm brutálisan begyulladt és feldagadt. Igaz, hogy kézkrémnek használtam, de elég gyakran piszkálom a szemem. Ennek eredményeként a szemeim állandóan vörösek és irritáltak voltak, aminek nem jöttem rá az okára, míg az összes általam használt krémnek végig nem olvastam az INCI-jét. Valószínű, hogy testápolónak használom el, de utána tuti, hogy nagyon alaposan kezet mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

esztig

2019. május 29.

Arcra használom, nagyon jól hidratál, kellemes illatú, hamar felszívódik, nem ragacsos, kevés kell belőle, sokáig kitart, ára kicsit sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Cseniko

2018. április 1.

Nappali arckrémnek szerettem volna használni a lila krém helyett, de nem bizonyult elég hatásosnak. Hasonló az összetételük, de ez egy hígabb, gyengébb verzió. Végül testápolónak elkenegettem, de annak sem volt annyira jó, hogy újra vegyem. Maradok örök kedvencemnél, a lila változatánál.
18-24 éveseknek normál körüli bőrtípushoz tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

18-24 éveseknek normál körüli bőrtípushoz tudom elképzelni.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Puha lesz az arcbőröm tőle, viszont néha picit csíp :/
Nem csodaszer, az ára picit sok. Anyukám szereti én nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Puha lesz az arcbőröm tőle, viszont néha picit csíp :/
Nem csodaszer, az ára picit sok. Anyukám szereti én nem vagyok oda érte.

clover12

2017. június 12.

Nagyon fehér bőröm van, így életem során nagyon sokszor sikerült leégnem, hiába használtam naptejet. És sok nyaraláson ez mentett meg, hogy tudjak mozogni,aludni vagy létezni. Mindig van itthon. Száraz bőrre is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

oliviag

2016. december 28.

Nemrég kezdtem el használni, végső elkeseredésemben. Az arcbőröm mostanában nagyon hámlik és többszöri radírozás és mindenféle krémek felkenése után nyúltam ehhez a krémhez. Régóta megvan már, ajándékba kaptam, de nem nagyon használtam. Most viszont úgy néz ki, hogy szépen rendbe tette a hámló bőrömet, sehol nem látok foltokat és puha is lett az arcom tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

ndr87

2016. január 26.

Megrendeltem ezt a kremet, hogy hidratalja a lestrapalt arcboromet.Ehelyett egy vekony reteget hagy a boron es ha nem kenem be vmivel huzodik az arcom.Abszolut nem hidratal, lehet hogy nyarra eleg lenne nekem, de telre abszolut nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

doratakacs

2015. november 30.

Aki csak szeretne egy alap ápoltságot adni a bőrének, annak tökéletes. A bőrhibáimra is használ egy kicsit, de azért csodát nem tesz. Éjszakai krémnek használom (a kozmetikusom javaslatára), és nagyon megszerettem. Hidratál, hamar beszívódik, és szépen nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

-Juti-

2015. január 7.

Arckrémnek használtam, főleg nappalra, néha éjszakára is. Könnyen felszívódott és elég jól hidratált. Számomra semmi különös élményt nem nyújtott, nem szerettem meg, de nem is rossz. Nem rossz krém, de szerintem van árazva, hasonló áron jobbakat is találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 7.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology