Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Molten

2015. július 31.

Nagyon sokáig nagyon szerettem ezt a sampont. Már az első hajmosás után búcsút mondhattam a töredezett hajvégeknek. Azonban egy idő után a hajam tartását vesztette és könnyen bezsírosodott. Nagyon szeretem az illatát, és nagy előnye, hogy hosszabb életű, mint egy hörcsög. :D
Nem ajánlom azoknak akiknek kevés hajuk van, én erre a tulajdonságomra nagyon érzékeny vagyok, így hamarabb meguntam, minthogy elfogyott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

mhajni90

2014. május 15.

Nagyon szép tőle a hajam, puha, selymes, stb. Öt csillagot adok, de nagyon húzós az ára, és számomra nem ez a legmegfelelőbb. Elég vékony szálú a hajam, így a szilikonos samponoktól "túlápolt" lesz. Túl egyenes, túl selymes, csúszós. Ennek ellenére, vastagabb szálú, oroszlános sörényhez szerintem, ideális választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Schildi

2012. április 8.

Februárban vettem. Elég jó, de hamar zsirosodik a hajam töle és olyan sok kell belöle, nagyon nehezen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.