Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detti, Módosítva: 2016. július 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Sminkek

Alue Vera kivonattal dúsított szemhéjfestéket és arcpírt tartalmazó paletta zafírkék, arany és korallosbronz színekkel.

A színek nedvesen is használhatóak.

Detti

2016. július 9.

Ajándékba kaptam, így az árát nem tudom, de az FLP termékeit ismerve biztos nem vettem volna meg magamnak. Alapvetően szeretem a kékes színeket, de ebből a palettából, azokat sajnos nem tudom használni, de a másik 2 szín eléggé sokrétűen használható highlighterként is. A pirosítót/bronzosítót viszont nagyon szeretem, így azt nagyon fogom sajnálni ha az elfogy, mert hogy újat nem fogok venni belőle az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.