Franck Provost

Ár:   1485 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Samponok

Festett vagy melírozott hajra, antioxidánsokkal dúsított és szilikonmentes.

juditkaa70

2019. május 11.

Nagyon olcsón tudtam megvásárolni. A 750 ml-t 1411 Ft-ért vásároltam meg online. A használatánál azt vettem észre,hogy a hajam színe nem kopik olyan nagy mértékben. Az illata csodálatos. Tökéletes termék. Ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

HunnyBunny

2014. március 16.

Azta! De jó, hogy most szembejött ez a termék, szinte már el is felejtettem! Használtam pár éve és imádtam! Szuper illata van és igazán hatásos, könnyen fésülhető, selymes haj az eredmény (sampon + balzsam). Egy ideje nem látom nálunk a Müllerben, pedig újravenném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 16.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Én ebből a balzsamos verziót használom, kétszer kaptam ajándékba, az illata nagyon kellemes,hajmosás után észrevehetően puhább és selymesebb volt a hajam.:) Illatát sokáig érzem.:) Nincs semmi bajom vele,szerintem nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

bendee91

2012. május 15.

Először is bocsi, hogy ide írok ennek a balzsamjáról, de hirtelen eszembe jutott, hogy írjak róla, és láttam, hogy összesen 3 termék van fent ebből. Majd igyekszem feltölteni, na de addig is....

Én nekem a balzsam van meg, az illata nem annyira tetszik, bár kb addig érzem, amíg mosom a hajam vele..Viszont nagy mennyiséget kapunk egész jó áron. 750 ml-t talán 900-1000 forintért. Én a Müllerbe vettem. Régen a szőke hajamra használtam, mert írta, hogy igénybevett hajra is jó, és anno mellette döntöttem, azóta besötétedett a hajam...és talán egy picit tényleg segít abba, hogy ne kopjon olyan hamar a hajam. Én a Schauma festett hajra való vagy a Gliss Kur olajos samponjával használom néha-néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

kemenysepro

2012. február 4.

Kitűnő termék, hihetetlenül olcsón! De ahogy a magnéziumos, ez is ritka, mint a fehér holló :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színezék. Lilás piros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.