Franck Provost

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kemenysepro, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Megújítás és erősítés hajépítő ceramiddal. Igénybevett és töredezett hajra.

Benedetta88

2021. március 11.

Nem vagyok odáig ennek az illatáért sem. Nagyon lassan fogy, pedig egyáltalán nem sajnálom és gazdagon használom. Kifésűlni talán könnyebben tudom a hajam. Töredezett hajvégem nincs, nemrég vágattam le. Extra ápoló hatást pedig nem éreztem ez előttt sem és most sem.
Ár-érték arányban megfelelő. Az összetevői változtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Ár-érték arányban megfelelő. Az összetevői változtak.

szabina.szele

2012. november 18.

Régen lehetett kapni a DM-ben is, még a régi csomagolásban. Már egy jó ideje nem láttam, csak Németországban. Nagyon szeretem, sima, csillogó, könnyen kezelhetővé válik tőle az ember haja.Kedvencem a citromsárga hajbalzsamverzió!!!! Ha valaki találna, egyek egyet nekem is, pls!!!!

Puszi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

Puszi

helga7

2012. június 12.

Én még nem próbáltam ki de az Asia Centerben ki lehet fogni ezt a márkát, gondolataim szerint külföldről hozzák be mert én még máshol nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

kemenysepro

2012. február 5.

Más balzsamokkal ellentétben, nem nehezíti el a hajat. Finom illatú és igen kedvező árú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0