Freedom Makeup

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2016. február 8.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2390 Ft

A duo stift precíz krém kontúrozást tesz lehetővé. Egyik végében matt highlighter a másikban matt kontúr árnyalat található.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Belváros vagy 3. kerület), postán maradó vagy Foxpost

bubilany

2017. november 21.

Én a "medium" árnyalatút választottam és teljesen jó a bőrömhöz. Az eldolgozással nekem semmi problémám nem volt, a mennyiség viszont valóban kevés :(
Tetszett, de keresek másikat..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Tetszett, de keresek másikat..

Agnes3518

2017. március 3.

Ez volt az utolsó netes vásárlásom. Ha boltban nézem és kipróbálhatom, biztos nem veszem meg.
Fair aranyalatot vettem. Amúgy 3 g van benne. Előtte kérdeztem e-mailben a webáruházat, hogy mennyit tartalmaz, de nagyon kedvesen nem válaszoltak. Azért pár nappal később így is megrendeltem. Ezt már persze észrevettek.
Mikor kibontottam egyből lattam és kipróbálva is, narancsos a színe. A világosat ha eldolgozom el is tűnik. Amúgy nagyon nehéz is.
Nagyon bánom, hogy megvettem.
Ha valaki ezen gondolkozik, mint én is előtte hónapokig, akkor annak azt üzenem: inkább Catrise-t vegyen. Annak a palettája is jobb, és a stift is.
Jobb az áruk, könnyebben beszerezhetők, több van bennük és a színük se narancs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Nagyon bánom, hogy megvettem.
Jobb az áruk, könnyebben beszerezhetők, több van bennük és a színük se narancs.

vandanikoletta

2017. január 8.

Nagyon szeretem. Nekem a fair van meg, ami nagyon világos barna. Így csak nagyon ritkán használom nagyon természetes sminkhez. A világosító szín tökéletes. Amikor használom mindig azt mondják, hogy valamiért különlegesebben vagyok szép. :D nagyon krémes és könnyen eldolgozható. A mennyiségében picit csalódtam, lehetne több is. De ettol eltekintve lehet ujraveszem, most úgyis 13%os kedvezmény van pinkpandán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

marryjane

2016. február 15.

Nagyon szeretem ezt a kontúrozó stiftet: pigmentált, tartós, szép a csomagolás.
A matt highliter rész hasznavehetetlen. Szerintem egy highliter ne legyen matt, de ez csak az én szoc problémám.
Mindenesetre nem rossz termékről beszélünk.
Mivel ajándékba kaptam a Pinkpandától, így egy szavam sem lehet, de elgondolkoznék, hogy újra vegyem-e, mivel az ára meg kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nagyon szeretem ezt a kontúrozó stiftet: pigmentált, tartós, szép a csomagolás.
Mindenesetre nem rossz termékről beszélünk.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0