Freedom Makeup

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Bőrhibák javítására 6 krém színkorrektort tartalmazó paletta.

3 árnyalatban kapható

szabinka90

2016. augusztus 9.

Én is Pink Pandáról rendeltem, Light/Medium árnyalatban. Szépen fed és passzolnak a színek az arcom színéhez, a legsötétebb árnyalatot pedig én is kontúrozásra használom, de a tartósságával nem vagyok 100%-osan megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Norih

2015. november 15.

Nekem a legsötétebb árnyalatban van meg. Én nem korrektornak használom.hanem a legsötétebb színt kontúrozásra. Nagyon szép pigmentált színe van,egész nap fenn marad a bőrömön,iszonyú cuki csomagolása van. Korrektornak is bátran ajánlom,nagyon krémes állaga miatt könnyű a felvitele is. Én Pink Pandára rendeltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0