Freedom Makeup

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ezzel a korrektor stifttel a szem alatti karikáidat és egyéb bőrhibáidat tüntetheted el.

pszabina

2018. február 10.

Igazi kellemes csalódás volt. Ajándékba kaptam másik termék mellé, kipróbáltam és az állandó készletem része lesz. Nekem teljesen eltüntette a szem alatti karikákat és fixáló spray-jel egész nap a helyén maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Ascyra

2017. január 26.

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam ennél a korrektornál, mint az előttem szóló. Ugyanaz az árnyalat van meg nekem is és én is nagyon világos bőrű vagyok. Igaz, eddig csak egy tél alatt volt alkalmam tesztelni (még most is), úgyhogy a nyárra kíváncsi vagyok. De amivel kiemelten elégedett vagyok, hogy fixen homogén lesz tőle az arcbőröm. Hajlamos vagyok a pirosodásra, ezért orcára is szoktam kenni belőle, és finoman az ujjaimmal bedörzsölgetem, de nem úgy, hogy ne maradjon fent, hanem tényleg FINOMAN! :) Használok az orrom hegyére is, azt tökéletesen fedi. Néha ecsettel, néha ujjakkal kenem fel majd erre kerül az alapozó vagy a púder. Szerintem tökéletes arra, amire kitalálták, én biztosan fogom venni továbbra is, hacsak nem találok helyette ár-érték arányban jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Zefsideren

2016. április 20.

A 03-as "Light" árnyalatot rendeltem, mivel nagyon világos bőrű vagyok, elsősorban a pattanások utáni hegek és a szem alatti karikák okoznak gondot. Nagy reményekkel rendeltem meg ezt a terméket, de 1-2 nap használat után rájöttem, hogy nem fogom újravenni sőt, elhasználni se. Több rétegben felvíve sem fed rendesen, a szem alatti területen még elmegy, de pár óra múlva, mintha fel sem tettem volna... ráadásul a pórusaim is eltömítette, kis mitesszereket hozott ki a homlokomon. A könnyed, természetes sminket szeretem. De azt, hogy fél órákat vakoljak 3-4 termékkel, hogy "valahogy" kinézzek, azt már nem. Egy korrektornak ennél többet kell tudnia. Visszatérek inkább a Maybelline-hez. Még mindig jobb, igaz kétszer annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0