Freedom Makeup

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 990 Ft

Folyékony, matt hatású és közepes fedésű alapozó.

Ár: 990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

kataaaa01

2017. március 25.

Én is pink pandáról rendeltem a túlságosan fehér bőrömre, de borzalmas, a fedése 0 és e mellett matt hatást ígér de még a púderrel sem lehet rendesen lefixálni annyira zsírost hatást kelt az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Pati95

2015. december 29.

Pinkpanda.hu-n szemeltem ki egy alapozót de amikor rendeltem volna elfogyott. Szemezgettem, nagyon világos bőrömre alig találok megfelő színt, ebből a fajtából elég nagy színskála létezik ez bíztató is volt habár az ára miatt aggódtam. Megkaptam a csomagom benne ezzel a hosszas keresgetés után választott alapozóval. Elérkezett az idő, sminkeljünk. Hát már az ujjamra nyomva sem volt bíztató nagyon tömör, nehéz érzetű felpöttyöztem az arcomra, majd próbáltam beauty blenderrel eldolgozni, lehetetlenség!!! Fedése semmi kb. 2 cm vakolással elfedne kis pirosságokat ujjammal ütögetve eldolgozni is lehetetlen. A púdert baszippantja, lehetetlenség lefixálni. Soha többet, pedig a freedom márkától van pár palettám amit álom használni, nagyon szomorú hogy ilyen minőséget lehet egyáltalán kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.