Best of Beauty 2019

Freedom Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimiti, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kiszerelés:   7,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Professzionális minőségű folyékony rúzsok a FREEDOM Makeup márkától! Intenzíven pigmentált, tartós és remek fedésű folyékony rúzs amely kényelmes érzést nyújt az ajkaknak.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Ár: 500 ft , Eladó: Dortya
Állapot: 2-3 alkalommal használt, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
pomme

2019. június 11.

No Heroes (málnás?) árnyalatban van, de sajnos ez tényleg csak az, amit a neve mond: folyékony rúzs. Azt hittem, levakarhatatlan lesz, mint a hasonló "rúzsok", de nem, ez tényleg csak egy rúzs folyékony formában, kenődik mindenfelé, és mivel nem szájfény, ezért látszik is, hogy hova kenődik :D szóval számomra kezelhetetlen. Mióta vannak normális tartós rúzsok, azóta nekem már a féltartós matt rúzs is elég necces kategória, szóval nekem ez nem játszik, hatalmas visszalépés lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

kytty

2019. március 7.

szerintem semmi extra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

szerintem semmi extra

Vicus0803

2018. november 23.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé, az állaggal és a minőséggel meg vagyok elégedve csak a színe nekem nem áll jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

csillu

2018. február 28.

Én a sötétkék színt vettem meg. Nem napi szintű hordásra szántam, csak alkalmakra. Ha a kezemen próbálom, akkor a szín maga nagyon intenzív, szép, fényes, olyan, mint egy kék lakk. Sajnos a számon ezt a hatást már nem tudtam elérni. Sűrű a cucc, de közben a felkenéssel nem fedi a számat, olyan, mintha valami rá lenne csak maszatolva. Ha újra visszamegyek még egy réteggel, akkor meg felszedi az előző réteget. Szóval nekem nem sikerült szépen felvinnem, sőt egyáltalán sehogy. Lehet, hogy én vagyok ehhez béna, de a lényeg, hogy nem tudom használni, így nekem ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Mackobunda

2018. február 21.

Nem nagyon vagyok rúzsos, de ezt szeretem.
A csomagolása egyszerű, nem kell félteni. A színválaszték gazdag, akár kék színben is kapható. Bár én nem kenném fel a számra.
A Smooth árnyalat van meg, ami egy elég harsány és élénk szín.
Illatmentes, felkenve azonnal nehéz érzete van és nem is annyira krémes.
De mikor megszárad nem zavaró az ajkakon.
Ami plusz, hogy a száraz ajkakon sem néz ki rondán. Nem ül bele a ráncokba. Építhető, több rétegben is még sem áll egybe.
Nem gondoltam, hogy egy ilyen szín jól állna, de bejött.

Tartósságról egyenlőre nem tudok nyilatkozni. Talán az biztató, hogy nehezen jön le és utána is beszínezi az ajkakat, kell hozzá törölgetni, hogy ne maradjon folt a szád szélén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Nem nagyon vagyok rúzsos, de ezt szeretem.
A Smooth árnyalat van meg, ami egy elég harsány és élénk szín.
Illatmentes, felkenve azonnal nehéz érzete van és nem is annyira krémes.
De mikor megszárad nem zavaró az ajkakon.
Nem gondoltam, hogy egy ilyen szín jól állna, de bejött.

H4eszter

2015. november 4.

A D-ream nevű árnyalat van meg. Valóban jól fed és krémes de a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Illata nincs. Egyenlőre 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.