Freedom Makeup

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Kiszerelés:   3,2 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Freedom Makeup PRO pirosítójával az alapozás után színt és egészséges ragyogást adhatsz az arcodnak.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

anitaaa04

2020. július 1.

Egy rendelésem mellé kaptam ajándékba a True Loved árnyalatot. Nagyon erősen pigmentált. Többféle ecsettel is próbáltam használni, de valahogy mindig bohócos lett a végeredmény, nem tudtam szépen eldolgozni. Ha őszinte akarok lenni akkor ez az árnyalat nem is igazán illik hozzám. A kiszerelése nagyon praktikus, utazáshoz kifejezetten jó. Így csak csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

bugeyes

2018. március 26.

Ajándékba kaptam egy barackos, élénkebb színű árnyalatot. Fogalmam sem volt egyébként, hogy létezik ez a márka.
Összességében valóban jól pigmentált, árához képest tartós, de nagyon porzik, kisebb mennyiséget szinte lehetetlen felvenni belőle. Ami még pozitívum számomra, hogy nem tesztelnek állatokon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Colorful

2018. január 18.

Pinkpandáról rendeltem, a Rare árnyalatot használom és imádom. Nagyon pigmentált, bár a tartósságával nem vagyok elégedett, 5-6 órát bír ki. Kárpótol, hogy tökéletesen passzol a bőrömhöz és ár-érték arányban nagyon jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

ownstyle123

2017. november 16.

Pinkpandáról rendeltem még a nyáron a Banish árnyalatot, gondoltam kipróbálom hogy ennyi pénzért mit tud.Amikor megérkezett túl rózsaszínnek találtam így nem használtam. Kb 1 hónapja újra elővettem és azóta gyakran használom. Hihetetlenül tartós,pigmentált és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Kori

2017. október 27.

A Beyond árnyalatot rendeltem meg anno, megintcsak potom pénzért. Egy csillogó rosegold árnyalat, de nem különváló, nagy csillámokkal. Nagyon szép, pigmentált, de sajnos rajtam eddig kevésbé tartós. Talán majd egy másik alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

abicicaaa

2017. október 6.

Ar-ertek arányban nagyszerű, és elég nagy mennyiséget is kapunk. Hátulütője, hogy nem túl tartós, rajtam kb 5 óra múlva semmi sem látszik. Pigmentaltsaga nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

PSophiee

2017. július 21.

Nagyon pigmentált, így nem árt vele óvatosan bánni, szép színe van, tartós, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

SMH

2017. január 18.

Az Angelic árnyalat van meg; eléggé porzik, szóval le kell ütögetni az ecsetről, de nagyon szép színe van. Brutál pigmentált, de ha szépen leütögetjük az ecsetet vagy csak kicsit mártjuk bele, szép természetes hatást lehet vele elérni. Ha kicsit többet sikerült felvinni, könnyen el lehet dolgozni és abszolút menthető a helyzet (saját tapasztalat). Jó az állaga, kellemes az illata, a csomagolása is elfogadható, az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

nina22

2017. január 12.

Ez a szín annyira jó, és nagyon szép hatást ad. Nem szeretem annyira a pirosítókat...de ő nagyon bevált Nálam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Bettina13

2016. november 5.

Nem szeretem a pirosítókat, de az Angelic árnyalata nagyon-nagyon tetszik. Jól eldolgozható, tartós, és nagyon tetszik ez a szín. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.