Freeman

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Enzimes maszk, amely revitalizálja, frissíti és ragyogóvá teszi a bőrt.

Ananász és AHA sav kivonata hámlasztja az elhalt hámsejteket.

sannabella

2017. június 25.

Tényleg remekül puhítja a bőrt, felkenni nagyon relaxáló, sokszor azon kapom magam, hogy percek óta masszírozom a bőrömbe. Szerintem ha több krémet használsz egyszerre, akkor hagyd ezt utoljára, mert olyan, mint a hab a tortán, a tisztaság netovábbja! Megéri, anyukám és mamám is hasznája, mindannyiunknak ugyanez a véleménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Cannes

2016. november 18.

Nagyon meg kedveltem pihe puha lesz a bőröm s kicsit a ráncaimat is kisimítja legalább is két napi úgy érzem látom használat után s az ára is baráti és hatalmas kiszerelés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Lierre

2016. október 24.

Hagyományos értelemben vett bőrradírként valóban nem kell csodát várni tőle, viszont ez inkább kémiai hámlasztó. Páromon és magamon is szoktam használni, nekünk bevált.
Aki korpás-szeborreás bőrre keres megfelelő terméket, nagyon ajánlom. Egyrészt kevés kell belőle, évekig elég a hatalmas tubus. Másrészt kedvesemnek gyakran vannak erre a bőrtípusra jellemző irritált, hámló foltok, melyeket nagyon szépen elmulaszt a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 24.

Skiiin

2016. április 27.

Átlagos termék, ártani nem árt de semmi pluszt nem nyújt, kb. 10 percig hagyom fennt, kis "radírozó" szemcséket is tartalmaz, a radírozó hatás nagyon minimális. Szóval semmi változást nem észlelek a használatát követően, pedig 5 alkalommal már legalább használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Izar

2016. február 14.

Évek óta használom, néha csak egy gyors és kíméletes bőrradírozásra (ugyanis nagyon apró kis műanyag szemcséi vannak, amik puhák, nincsenek durva éleik, és nagyon kíméletesen tisztítanak), máskor rendesen arcmaszkként, és lemosáskor radírozom le vele az arcom.
Már sokadjára vettem újra, mindig van belőle itthon egy tubussal. Szeretem, nekem bevált. Én a Vámház körúton a Klapka üzlete melletti kínaiban veszem, ott még eddig mindig láttam, sok más Freeman maszkkal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak