Freeman

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2015. november 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a méregtelenítő agyagos maszk javítja a bőr tónusát, és csökkenti a nagy pórusok megjelenését. A benne lévő sheavaj és kakaóvaj táplálja és hidratálja a bőrt. Alkalmazható normál és száraz bőrre egyaránt.

sailorluna

2019. január 29.

a zabkásás verzióhoz hasonlóan ettől is puha és matt lesz a bőröm, a pórusokat finomítja, de kevésbé szárít. az illatát hamar megutáltam, nem kifejezetten kellemes, emiatt nem venném újra. nem rossz cucc, de az összetevői nem voltak túl szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Erika80

2017. február 26.

Már nem most vettem az igaz, de a fiókom mélyéről előkerülve, még mindig semmi problémája nincs, így használom. Nagyon finom az illata, szép simává és tisztábbá válik a bőröm tőle, bár az is igaz, hogy egy picit szárazabbá is válik, ám ez csak téli időszakban. Nyáron zsírosabb a bőröm, így a használata után pont kellemes. Javítja a bőröm tónusát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Heloise

2015. szeptember 23.

Tejcsoki illata egyből édességevésre buzdít, nekem több használat után is ez a véleményem. Szépen tisztít, és az megszáradás után sem érzem hogy húzódna tőle az arcbőr, pont kellemes ezért hatóidőben tovább is lehet fent, mint mondjuk egy agyagos arcpakolás. A mannás agyagos változatával vagyok úgy, hogy amint megszárad rohannom kell lemosni, mert nem bírom elviselni amilyen erővel húzza a bőröm és viszket alatta. Szóval evvel nincs ilyen gondom, klasszul le lehet egy melegvizes mikroszálas törlőkendővel masszírozni az arcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 23.

GNóri

2015. szeptember 14.

A zöld tubusos zabos tesójával nem voltam túlzottan elégedett, így félve, de megvettem ezt. Kíváncsi voltam, mert jól hangzott a csoki, és hogy elvileg méregtelenít. Nem mondom, hogy a legjobb pakolásom, de egész kis kellemes darab. Ha van ritkán egy-egy szabad estém magamra, akkor kényeztetésképp előveszem:) Nekem nagyon finom a csokis illata, könnyen szárad, könnyű lemosni, és egész jól tisztít. Tényleg érdemes inkább kis illatszereseknél, vagy ázsiai kisboltokban keresni, én 990-ért vettem, olcsóbb mint a drogériákban. Egyébként nem tud valaki olyan alapozót, aminek ilyen a színe, mint a pakolásnak?:D Pont olyan színű, mint a bőröm, tökéletes alapozó lenne:D

Update: Nekem két használat után hámlósra szárította az arcom:( Zsíros, kombinált, normál bőrre tökéletes lehet, de a száraz bőrűek szerintem kerüljék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Eleinte imádtam az illatát, ami egy idő után túl sokká vált, végül idegesítő lett. Mint arcpakolás szerettem, és mivel a színe barnás, ha elég barna a bőröd, még a sarki közértbe is leugorhatsz, anélkül, hogy feltűnően megbámulnának vagy szörnynek néznének (megtörtént eset). Végül is meg voltam vele elégedve hatásilag, de az illatát nem bírtam tovább elviselni, így elajándékoztam pár használat után. Akik bírják a feltűnő, édes illatokat, azoknak szívből ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

krizsaneniko

2015. augusztus 23.

Tetszik az illata, de valamiért nagyon húzza a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Tetszik az illata, de valamiért nagyon húzza a bőröm :(

Catlover

2015. június 25.

Nagyon jól tisztít, puhává és selymessé tette a bőröm. Az illata kicsit tömény, de ki lehet bírni. Nekem jobban bevált, mint a zabkásás, mert az sokkal jobban szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

merchajnalka

2015. május 19.

Újabb Freeman pakolást választottam kipróbálásra: csokoládé-eper. Elég izginek ígérkező párosítás, de elsősorban a méregtelenítő hatása miatt esett rá választásom (illetve az imádott anti-stressz épp nem volt a boltban). A Freeman cuccoknak köszönhetően szoktam rá az arcpakolások rendszeres (heti 2szer) használatára. Wellnes estéimen, arcradírozás után és kikapcsoló habfürdőzés közpen szoktam feltenni az arcomra. Kb. 15-20 percig hagyom magamon (ha jól emlékszem kb. ennyit is javasolnak), ennyi idő elteltével szoktam érezni, hogy megszáradt, immár ideje lemosni. Ez a rutin része.
Az állaga szokásos, a legtöbb Freeman maszokm ilyen dús, tömör sűrű kence volt.
Az illata émelyítő. Én igazából az epret nem érzem benne, csak az átható csokiillatot (sajnos inkább tejcsokira hajaz, én az étcsokit jobban szeretem). Kicsit sok, de hát a szépségért... :D És az is vicces, hogy kb 1 napig érezhető az arcomon miután használtam.
A hatása pedig tetszetős, bejövős (azért az anti-stressz jobban bejött) igazán kellemes az utóérzete, eléggé hidratáltnak is találom a bőröm (az aranygabonás, után pl. eléggé húzódott), hajlok arra, hogy ilyenkor mást már nem is akarok kenni az arcomra. Úgy érzem, szépen kitisztítja a pórusaimat, leszedi a szennyeződéseket, és remélem, mivel elegendő ideig hagyom a fejemen, abőröm mélyebb rétegeiben is kifejti hatását. Talán még az arcom pirosságán is képes halványítani.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Az állaga szokásos, a legtöbb Freeman maszokm ilyen dús, tömör sűrű kence volt.
Szeretem.

Zsú17

2015. január 30.

Az illata kicsit sok, de csak az elején, utánna már nem érzik. Én ezt jobban szeretem, mint a zabkásásat, mert nem szárÍtja a bőröm, de nem tünteti el úgz a pirosságot, mint az. Ezeken kÍvül szerintem teljesen egyformák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

SayenAllwright

2014. augusztus 24.

Reménykedtem hogy a csokitól és az epertől jobb illata lesz, de nem voltam túl elégedett vele. Ezzel szenben a hatásával viszonylag elégedett vagyok. Puha lesz tőle a bőrőm, bár nem igazán használt a nagy pórusok ellen =S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol