Freeman

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Frissítő bőrradír sárgabarackkal

Dióhéj por tartalma finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket. A sárgabarack, C és e vitamin segíti a sejtek megújulását.

liladiva01

2018. december 30.

Nekem egyáltalán nem vált be, alig várom, hogy elfogyjon. Egyáltalán nem radíroz, gyengék a szemcsék az amúgy is rettentően sűrű masszában, nem habzik, használat után nem érzem tisztának a bőröm, inkább eltömődve. Az illata kellemes, barack illatú, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Jucccc

2017. augusztus 4.

Malvada véleményét akár be is tudnám másolni ide, teljesen egyetértek vele. Én mondjuk elhasználom, de nem veszek belőle többet. Zsíros bőrűeknek nem igen való, radírozást én sem észleltem, hidratálni tud, de nem azért van. A márkát szeretem, és ez a cucc sem árt a bőrnek, de inkább a száraz, és/vagy érzékeny bőrűeknek ajánlanám, nekik lehet jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Nanilia

2017. február 16.

Imádom. Eddig ez tisztít a legjobban anélkül, hogy utána leszáradna a bőr az arcomról. Akinek tényleg vízhiányos a bőre, ezt nyugodtan használhatja. Apró szemcsés, ezáltal alaposan tisztít, inkább massza állagú, bár régen még sűrűbb volt. Az illata isteni, olyan természetes. Nedves bőrre teszem fel, kis masszazs és utána szivaccsal szedem le. Használat után olyan sima az arcom, mintha "lereszeltem" volna róla mindent. :) Mindig újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

malvada

2016. szeptember 9.

Jaj, nagy csalódás számomra ez a radír, pedig mennyire vártam, hogy beszerezzem! Szinte semmit nem radíroz, olyan aprók a szemcséi. Túl sok "masszában" elvesznek a szemcsék. Nem tagadom, maga a massza tényleg puhítja a bőrt, nade én nem hidratálót, hanem bőrradírt vettem! Annyira akartam szeretni, meg nosztalgiázni, ugyanis a Freeman tinikoromban volt menő, akkor - Body Shop híján - ezek voltak a "természetes" kozmetikumok, vonzó csomagolásban. A csomagolás továbbra is vonzó, de a tartalom most nem győzött meg. Fel is teszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Szeretem, DE tényleg picivel jobb volt régen.. 5 csillag lenne, de azért eléggé túl van árazva, ezért erősen hajlik a 4 felé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Frufru88

2016. augusztus 17.

Nagyon finom szemcséi vannak, de igazán hatékony. A bőröm puha és friss lett tőle. Nagyon gazdasàgos a kiszerelése is. Nem utolsó sorban az illata is remek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

ihavenotime4this

2016. május 26.

Az általam eddig próbált arcradírok közül ez vált be a legjobban. A szemcséi megfelelőek, a radírozó képességével is nagyjából meg vagyok elégedve, azért nem tökéletes, de lényegesen kevesebb elhalt bőr marad az arcomon, mint más arcradírok használata után, illetve nem igazán szárít, a folyamat után nem sikít az arcbőröm hidratálásért, inkább csak suttogva kér egy pici kényeztetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Midnight Fairy

2016. január 15.

Finom, barackos illat, de túl durva szemcsék. Óriási kiszerelés, soha nem fog elfogyni! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

0808

2016. január 9.

Az általam eddig használt radírok közül én ezt szeretem a legjobban. Valóban hatékony mert sima, roppant selymes és hidratált utána a bőröm. Teszi a dolgát, ahogyan kell. A szemcséi nem túl durvák az illata kellemes. Nagyon sokáig elég. Az összetevői is rendben vannak, örülök, hogy van benne dió őrlemény és barnamoszat de nincs benne parabén! Bátran próbáljátok ki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Propylene Glycol

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.