Freeman

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A frissítő hatású, lehúzható maszk lágy finomsággal távolítja el bőrödről a szennyeződéseket, mialatt a benne található uborka kivonatnak köszönhetően selymessé, hidratálttá teszi azt.

kaposztamester

2019. október 28.

Jó kis pakolás. Sokáig elég , nem kell belőle sok , és könnyen le lehet húzni . Szeretem utána pihe puha a bőröm. Csodaszernek nem nevezném , de a termék teljesen rendben van .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Beechin

2019. szeptember 26.

Teljesen rendben van. Ha túl közel viszem fel a szememben a (gondolom párolgó alkohol) csípi a szemem, pedig nem is ér direktbe hozzá. Egyénként viszont friss, üde, hidratált érzetet hagy maga után, pattanásokkal nem segít, de igazából nem is erre hirdeti magát. Azt vettem észre, hogy nem kell vastagon kenni a hatáshoz, ehhez mérten sokáig elég. Lemosni könnyű az esetleg rajta maradt darabokat, és én imádom az érzést, ahogy lehúzom a bőrömről.
Valószínűleg, ha elfogy, kipróbálok valami mást is, de ez nem azt jelenti, hogy rossz termék lenne, meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

bubun

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Használata után szép puha lesz a bőröm, de különösebben nem éreztem semmi hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

PiciBrigii

2019. május 13.

Vegyesek az érzéseim. Az évek alatt többször vettem újra, mert sokáig elég, és jobbat eddig nem találtam. Szépen lejön, nem tépi a bőrt, de én úgy veszem észre, hogy nem igazán távolítja el a mitesszereket. Viszont utána mindig olyan "tiszta bőr" érzésem van, és ha ezt használom az arcápolási rutinom előtt, jobb eredményt érek el, szóval valamit mégis csak csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

patvik

2019. május 7.

Nagyon szeretem a lehúzható arcmaszkokat, régóta kerestem olyat ami átlátszó. Különösebb hatását nem érzem, heti egyszer használom, sminklemosás után is szed le még maradványokat. A frissítő hatása valóban megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

devababa

2019. május 3.

Atlagos termek, atlagos eredmennyel. Atlagos illattal, atlagos arral. En szeretem a lehuzhato maszkokat ezert megadom a 4 csillagot. Nalam a lenyeg annyi, hogy miutan lehuzom a maszkot nem szaritja ki a borom es puha az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

hedgehog

2019. április 12.

Kipróbáltam semmi varázslat. Az illata elmegy, az ára és a kiszerelése jó. Viszont hatalmas marhaság, hogy átlátszó. A gyártónak megüzenném, hogy nem azért színes az összes többi maszk, hogy bányarémnek nézzenek ki a hölgyek használat közben, hanem hogy könnyebben lássák, hogy hová kenték már fel és egyenlő vastagságban sikerült-e eloszlatni. Viszonylag könnyű felkenni, nem csöpög és folyik, viszont lehúzni a fenti okok miatt már nem olyan élmény. Használat után semmit nem vettem észre. Bohóckodni egy pizsamapartin jó, de másra nem, bár arra is inkább egy színes-szagos maszk a jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

beauty18

2018. november 20.

Jó az illata ár-érték arányban jó. Feissít de tisztító hatást nem igazán vettem észre. Aki egy könnyú gyors arcmaszkot keres annak ez egy jó választás lehet. Érzésre jó puha lesz az arcom de ha elfogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

usamisa33

2018. június 26.

Nagyon jó arcmaszk. Gyorsan szárad és utána könnyen, egyben lehúzható. Mindig puha és friss az arcbőröm használat után. Nagyon sokáig kitart. Ár/érték aránya is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Dinadino

2018. április 6.

Kellemes uborka illat. A felvitel nem a legkönnyebb, de mégse nehéz :D
Kellemes, friss érzetet hagy, tisztítja a felszínt.
Újvavevős már egy ideje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Kellemes uborka illat. A felvitel nem a legkönnyebb, de mégse nehéz :D
Kellemes, friss érzetet hagy, tisztítja a felszínt.
Újvavevős már egy ideje.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.