fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loraren, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Valódi cukor, természetes olajok, esszenciális zsírsavak gondoskodnak a mindig hidtarált és telt ajkakról. A benne található szőlőmagolaj gazdag A, E C-vitaminban és antioxidánsokban, így védelmet nyújt a szababgyökök, és a korai bőröregedés ellen is.

Natúr és színezett változatban is kapható.

hennniii

2019. november 15.

Nekem a színtelen verzió van meg, furi az illata kicsit, de amúgy jól teszi a dolgát. Habár nem venném újra, de egyszer el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

PIppa88

2019. november 14.

Semmi értelme de imádom ezt a kis cuccot :) sephoraba szereztem be egy színezett verziót, minden igaz amit már leirtam előttem, nem hidratál túlzottan olvad mint egy fagyi nyáron 😃 de az illata és az érzet amikor felkenem csodás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

szvekitti

2018. július 24.

Én is külföldről kaptam ajándékba egy színezett változatot. Jól hidratál, az illata nagyon finom és a színe is természetes, de cseppet sem tartós. Sajnos annyira puha az állaga, hogy szoba hőmérsékleten hajladozik, a tégely oldalára kenődik és melegebb nyári napon már le is tört a vége, csupán annyitól hogy az ajkamra kentem, annyira meg volt olvadva. Az ajkamon sem szárad meg, mindenhez odakenődik, ha a szél ráfújja a hajam az is beleragad, folyton azt kell figyelnem, nem kenődött-e el. Táskában semmiképp nem vinném magammal, mert félnék hogy szétfolyik, emiatt nyárra nagyon nem praktikus. Talán hűtőben kellene tartanom. Elhasználom, de nem veszem újra. Kár érte mert külföldön tényleg minden létező színben lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Trixi

2014. április 20.

Nekem is a sugar rosé árnyalat van meg, és nekem nagyon bejön. Épphogy csak egy leheletnyi színt ad az ajkaknak, viszont érzem, hogy jól hidratál, sokáig megmarad a puha, hidratált érzés. Érdekes, hogy én azt olvastam, teljesen természetes anyagokból áll (Charlize Theron nyilatkozta nemrégiben, akkor figyeltem fel rá), ehhez képest a benzophenone piros kategóriás összetevő. Ugyanakkor állítólag véd a szabad gyököktől, miközben erről az összetevőről azt írják, elősegíti a szabad gyökök képződését. Ki érti? Emiatt pontozom csak le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 20.

morning_glory

2013. április 3.

Na ez annyira nekem se jött be, pedig a dizájn nagyon rendben van. Sajnos a termék már kevésbé. Nem vettem észre, hogy olyan jól hidratálna, sőt... A színe, az állaga és az illata oké, de ennyi pénzért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

vivuss87

2013. február 23.

Ajándékba kaptam külföldről, a sugar rosé árnyalatot, ami egy kis természetes színt kölcsönöz az ajkaknak. Leginkább a málnához tudnám hasonlítani. Az illata nekem a citromos kóláéra hasonlít:) Felkenve nem rossz, de nem is a legjobb ajakápolóm. Ha lehetne itthon kapni, lehet, hogy vennék még belőle, de mivel rendelni kellene, ezért kizárt, és annyira nem is jó. Cserepes ajkakon meg tuti megbukna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

loraren

2011. november 21.

Tényleg jó ajakápoló, de sajnos drága - ezért a mínusz egy csillag. Nem zsíros, nem ragad, nem viaszos, kis fényt és natúr színt ad (nekem sheer berry rosé árnyalatú van) és remekül hidratál. Az illatától tartottam kicsit, de nem vészes, alig érezhető, enyhe citromos-barnacukros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0