Best of Beauty 2019

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. május 31.

Kategória:   Testápolók

monika91

2019. május 26.

Nekem kicsit nehezen szívódik be, ennek ellenére ajánlom annak aki szereti ezt az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon kellemes, gyümölcsös illatú testápoló. Nem csalódtam benne ahogy a márka többi illatában sem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Bog

2017. július 5.

A legeslegkedvencebb testápolóm! Csak ez tudja rendbe tenni az extra száraz bőrömet. Egyféle észrevehetetlen védőréteggel vonja bőrt, amit a másnap esti zuhanyzásnál ézem, hogy akkor mosom le a maradékot a bőrömről. Az illata nekem is túl sok, de a hatása kárpótol mindenért. Vagyis csak kárpótolt, mert már nem lehet kapni! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

kessi91

2016. május 27.

Amikor a Nagymamám még élt, és száraz volt a bőre, akkor vettük neki, ezzel kenegettem a hátát. Kifejezetten jó volt, hogy ilyen erős illata van, mert szegénynek a szívgyógyszerei miatt szinte teljesen elmúlt a szaglása. Hatalmas adag, hamar beszívódik, őt nem irritálta. Mai fejjel nem venném meg, mert azóta már fejlődtem krémtudásban és ennek az INCI-je iszonyú, de az emlékek miatt 5 csillag... akárhányszor megérzem valahol, valakin(él) ezt az illatot, a Nagymamám jut eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Juccimo

2016. május 8.

Kíváncsiságból vettem még másfél éve a glamour-napokon. Ígéretes volt a cseresznye és a vanília kombinációja, de sajnos nagyon mű az illata, büdös, ha fürdés után bekentem magam vele éjszakára, a pizsamámnak is émelyítő szaga lett tőle. A kiszerelés hatalmas, azt hittem, az életben nem használom már el, de végül elfogyott. Nehezen szívódik be, valamennyire hidratál, de nekem viszketett is tőle a bőröm. Ezért az árért lehetne kisebb kiszerelésben egy használhatóbb termék... Nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

kamyllakomaromi

2016. május 3.

Szerencsére a vanília nem érződik rajta,egyébként kellemes az illata.Hatalmas adag,télen nekem megmentettem a bőrömet a kiszáradástól.Volt hogy az arcomra kentem,nem okozott problémát,de ez csak nagyon sürgős esetekben fordult elő.Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Inez

2014. július 23.

Az újonnan támadt vanília imádatom miatt vetettem rá magam a DM-ben, azonnal megszimatoltam (ami figyelembe véve a DM-es őröket nem volt kis produkció), szerelem lett első szippantásra, a dobozból csodás illat áradt.
Nagyon finom krém, jól hidratál, semmi olajos maszat nem marad, de az illata... Hát, se nem cherry, se nem vanilla, csak valami mű műanyag szag lett belőle néhány perc múlva. Szerencsére nem maradt sokáig.
Néha a dobozba szaglászok, elcsábulok, bekenem a kezemet. Finom puha, selymesen büdi lesz tőle. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Drusee

2014. február 8.

Felkenés után is borzalmasan erős illata van, nem mellékesen túlontúl mű. Elkenni is művészet, ahelyett, hogy beszívódna kifehéredik és csak nagy nehézségek árán tudom belepaszírozni a bőrömbe.Na meg órákig ragad. Tettem ide, tettem oda, hálistennek megavasodott a vége, így kb 2 ujjnyival repült a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

arany.niki

2014. január 14.

Szintén a páromtól kaptam karácsonyra, azóta minden este fürdés után bekenem vele magam. Imádom az illatát, bár a pizsamámon enyhe pálinka szagúvá válik, de elnézem neki. Hatalmas mennyiség, ami számomra nem hátrány, mert "zabálom" a testápolókat. Újra venni valószínűleg nem fogom, mert szeretek kísérletezni. 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Mossyka

2013. december 26.

Páromtól kaptam karácsonyra. :) Ő is csak trükközve tudta megszagolni, megpróbálta az ujjával picit felfeszegetni a fóliát, de az lett a vége, hogy az egész ujja a tégelyben landolt. :D
Gigantikus mennyiség, de ahhoz képest nagyon picike kell belőle. Az illata kellemes és valamilyen régebbi szépségápolási cuccomra emlékeztet is, de cseresznyére és vaníliára már kevésbé. Nagyon gyorsan felszívódik és nem hagy csúszós réteget a bőrön. Ezt a hatalmas mennyiséget nem tudom mikorra fogom elhasználni... majd jövő karácsonyra szerintem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Hexyldecanol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hexyldecyl Laurate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate, Panthenol, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Coumarin, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Sorbitol h 1 1

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.