Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Testápolás

Klau7

2016. május 9.

Jól radíroz szó se róla, na de az illata tényleg mű sajnos... bár mivel nekem kell testradírt használni, és mindig töröm a fejemet melyiket vegyem egyszer lehet vissza térek majd még hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

hessviky666

2016. április 26.

Volt ilyenem egy pár évvel ez előtt, de ki is kellett dobnom a terméket, mert nem bírtam használni. Rettenetesen mű illata van, annyira műanyag jellegű, hogy az már fáj...
A radírozó hatása azonban jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

A radírozó hatása azonban jó volt.

nettike

2015. május 27.

Több testradír, és fürdőterméket kipróbáltam már a Fruttinitől.. nyáron szoktam őket használni , nagyon jó illata van , rendesen radíroz, aki nem szereti a durva szemcsés bőrradírok annak nem igazán lehet jó választás .. nekem ez ideális! A bőrömet nem szárította!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

agi.greendaygirl

2014. szeptember 11.

nagy, durva szemcsék vannak benne, elég jól radíroz, viszont a tenyeremnek nagyon kellemetlen a használata. Nincs jó illata, de legalább nem olyan kegyetlen büdös, mint a tusfürdője.. jól befürödtem ezzel a fruttini vásárlással :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

iszlainiki

2014. március 19.

Az illata nagyon jó, viszont nem érzek semmi különösebb hatást. Nem tisztít eléggé, és a durva szemcsék sem jöttek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

Baboo

2014. január 15.

Az illata tényleg finom, de nekem nem jöttek be ezek a nagy szemcsék...olyan, mintha sóval dörzsölném a bőrömet. Legalább nem szárít. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

sz.zsuzsi1981

2013. február 9.

Nagyon jó illata van és a nagy szemcsék különösen tetszenek benne, először kicsit fura volt, de mégis jó! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.