Best of Beauty 2019

Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 10.

Kategória:   Testápolók

A kókusztej kivonata, az eredeti mandulaolaj és E vitamin gazdagon simogatóan ápolják bőrét. A testvaj B3 és B5 vitaminokat tartalmaz.

xxEDITxx

2015. június 5.

Jobban hidratál, mint a sima testápoló testvére. Ám az illat ugyanúgy egy idő után émelyítő. Az állaga jó, nem ragad, az első pár kenés után jól hidratál, aztán meg mintha csak elnehezítené a bőrt, és nem puhít tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Ency

2013. szeptember 21.

Szerintem az illata addig jó még a kezedre kenned mert aztán már nem is lehet érezni !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Ms.Cat

2013. július 25.

Nekem nagyon tetszik! Még régebben használtam és nagyon tetszik! Az illata valami leírhatatlan , és táplálja is a bőrömet valamint elég sokáig kitart! Megéri beruházni egy ilyenre!!!.. :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Andika 01

2013. július 25.

Az illata először nekem is furi volt de pár használat után megszerettem. De többet nem veszek ilyen nagy kiszerelésű krémet mert nem csak hetente olyan 3-4x kentem be magam és így elég sokáig állt és kb a felénél jártam mikor észrevettem hogy változott az illata kicsit büdi lett és a fehér krém egyre kékebb lett... mintha a doboz engedte volna a szinét vagy nem tudom de lég ijesztő volt így nem is használtam tovább. Az állaga nem valami jó túl folyós nehezen beszívódó krém így nekem csak 2 csillagot érdemel. hiába olcsó és sok kidobott pénz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

cser.bernadett

2012. november 14.

Először furának éreztem az illatát, de tettem egy próbát és mostanra megkedveltem. Az átlagnál lassabban szívódik be a bőrbe, de ha este használod túl lehet élni, nekem bevált, szép puha lett tőle a bőröm. Kicsit nagy az 500 ml-s tégely, mert egy idő után ráunsz a szagára, a gyártónak javasolnám kisebb kiszerelés gyártását is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

hopihecske

2011. október 4.

Nekem nem tetszett:((( Mintha megromlott volna, büdös lett...fujj..nem kell többet. a szemétben végezte:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 4.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

nekem nagyon bevált, annak ellenére, hogy nagyon furi a szaga :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

nekem nagyon bevált, annak ellenére, hogy nagyon furi a szaga :)

kekezust

2011. július 1.

A kedvenc testápolóm ( a natur termékeken kívül), nem hagy olajos érzetet, hamar felszívódik és imádom az illatát. Viszont most már nehezebb hozzájutni, mert a megszokott drogériám úgy tűnik, kilistázta, bánatomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

nicimeli

2011. március 9.

Azt gondoltam ínycsiklandozó illata lesz,de sajnos nem.Dohos kókusz és erjedt banán szagú. :( Sajnos a további véleményem sem lesz pozitív,mert ragadós először az állaga utána pedig olajos,síkos,egyáltalán nem szívódik fel.Hidratálása közepes.Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Hexyldecanol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.