Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisiun, Módosítva: 2012. március 20.

Kategória:   Tusfürdők

A sötét csokoládé ellenállhatatlan illata egy leheletnyi tőzegáfonyával tusolásra csábít. A valódi kakaóbab- és tőzegáfonya-kivonat, a panthenol és a B3-vitamin tökéletesen ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

anita0828

2016. november 1.

Ajándékba kaptam úgy 2-3 éve...az állaga tetszett, igaz picit szárította a bőrömet. Az illata viszont egyáltalán nem jött be, szerintem nagyon mű. Ezek miatt kap egy kegyelemkettest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

szaboalexa99

2016. november 1.

Nekem kifejezetten tetszik az illata. Csak néha használom, mert szerintem kicsit szárít, de még így is megéri szàmomra:)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
straub.stella

2016. január 6.

Van amikor szeretem az illatát és van amikor taszít,de az érzés amit a használata után marad az nem tetszik, az állaga és a színe sem nyerte meg a tetszésemet, de az üvege praktikus tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

kvitta.girl

2015. március 13.

Már régóta szemeztem vele de a 999 ft -os ára mindig elriasztott, bár nincs középpontba Dm-ben most még is rávetődött tekintetem és arra is hogy akciós 600 valamennyiért, végigszaglásztam mindet, azt is hogy elég művi illatúak de akkor is ki akartam próbálni az érdekes csomagolás meg a gyümi és csoki illatok miatt, olyan gyermekded kíváncsiság. Az illata zuhanyzás közbe szerintem fincsi, detto olyan mint a habfürdőmnek olyan műcsoki de finom az orromnak, azt is élveztem hogy jó az állaga jól habzik, egyedül a színe akasztott ki mert bárhova csepegett vagy bármit összekent az olyan lett mintha rozsdás lett volna ami egy fürdőbe valljuk be elég kiábrándító ha nem vesszük rögtön észre. De összeségében szeretem hogy végre nem a sima uncsi tusfürdő illat vesz körül, de az eredeti ára illetve a színe miatt 4-es csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

janka.s

2015. február 2.

Aúúúú... Ajándékba kaptam ezt, meg a testápolóját, mondván szeretem a kesernyés-csokoládés illatokat. Nos, ennél művibb csokiszagot azt hiszem sosem éreztem életem során, pedig emlékszem, hogy 3.-ban volt csokiszagú radírom, ami (bár nagyon menőnek számított) irtózatosan fura egy csokiszagot árasztott magából. Az állaga meg a színe külön megér egy misét, konkrétan mint az alvadt vér, és még undi nyúlós is. Blőá. Próbáltam kézmosáshoz felhasználni, nem szokásom kidobálni semmit, de ezt még arra sem tudom mert a hányinger kerülget. Nem tudom, hogy van-e ember, kit annyira utálok, hogy továbbadjam neki? :D Mínuszezercsillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Laura19

2013. december 15.

Csokiii! ^^
Mennyei illata van. Jól habzik, nem szárít. Tetszik a flakon is. Árát megéri. Remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Csokiii! ^^

BubuMaczko

2013. december 14.

Nagyon szeretem az illatát. Mellé egy kókuszos sampon, és a férjem meg akar enni. Nekem nem okozott a színe és az állaga különösebb lelki törést. Nagyon jól habzik, állagának köszönhetően nem is kell belőle sok. Ami lényeges szempont ugyanis elég drága. De nem szárítja a bőröm, mint sok géles állagú tusfürdő. Egyedül az ára miatt négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Arian87

2013. október 11.

Az illata jó, de a színe és az állaga.. hát nekem nem jött be. Egy éve vettem, de a fele még mindig megvan és ez valószínűleg így is marad, amíg ki nem dobom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

Mackólány

2013. június 3.

Azért ennyire nem brutális, igaz a többi Fruttini tusfürdő jobban elvarázsolt, de én ezt is boldogan használtam, jó csoki illata van. :) Nekem tetszett :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Pampilla

2013. május 4.

Hát erről most csupa jót kéne írnom,mert ajándékba kaptam,mondván imádom a csokit,de hááát....ez egy brutális és perverz tusfürdő.Már eleve fura hogy valami cukros-csokis dolgot kenek magamra,na de amikor a szivacson meglátom a barnás-vöröses habot,ami aztán a fürdőkád alján is ott van,úgy érzem magam mintha vér lenne körülöttem,vagy mészárszéken lennék.Alig várom hogy elfogyjon,ilyet biztos az életben nem vennék magamnak,használja csak az,aki ezt kitalálta...brrrrrr :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 4.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.