Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2015. november 30.

Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

heiserfanni

2020. október 6.

Már a második alkalommal vettem meg, rajtam igazán friss és kellemes illata van /mások elmondása szerint/
Nagyon szeretem hogy tartós és nem horror áron van ❤️
U. I. : még gyártják.. Nem tudom miért van oda írva hogy nem gyártják!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Nagyon szeretem hogy tartós és nem horror áron van ❤️
U. I. : még gyártják.. Nem tudom miért van oda írva hogy nem gyártják!!

Lilu

2015. november 20.

Nagyon finom, gyümölcsös illat, nem túl cukros és még tartós is. Most ez a kedvencem, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 20.

viewxy

2015. október 27.

Nagyon fincsi az illata, azért vettem mert korábban a testápoló miatt megtetszett ez az illat. Sajnos nem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

pomme

2015. szeptember 18.

Gyümölcskórban szenvedek, és mivel a nyári Escadákat drága pazarolni, mindig kutatok valami gyümölcskoktél-szag után. Finom illata van, egész tartós, a krém tesójával együtt pedig telitalálat. Az ára nagyon baráti, főleg, hogy mekkora mennyiséget kapunk, pár fújás nekem elég egy napra, így kitart fél évig legalább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Malachite

2013. szeptember 8.

Engem kilóra meg lehet venni mindennel, aminek passiógyümölcs illata van :) Évek óta ez a legkedvencebb illatom, olyan nyálcsorgatóan FINOM, olyan zamatos, olyan....szavak nincsenek rá, hogy mit tesz velem ez az illat, valóságos heroinja a szaglóközpontomnak. Bőségesen fújkálom, mivel nem túl tartós, de ez az illat....nem, nem számít, Száz csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

flóri

2012. szeptember 19.

Egyszer vettem magamnak,de nagyon hamar meguntam az illatát,gyorsan lepasszoltam a nővéremnek.Pedig első szaglásra tetszett,de később már szabályosan rosszul voltam tőle,ha magamra fújtam,azért kap 2 csillagot,mert tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Wr.

2012. augusztus 27.

Érdekes, én semmit nem tapasztaltam abból, hogy savanyú, vagy fonnyadt lenne az illata, azt viszont igen, hogy elég tömény, így inkább kevesebbet fújok belőle, és ha szükséges akkor többször.
Szerintem kellemes illata van, én sokáig éreztem magamon és mindenkinek akinek mutattam tetszett, de meglehetősen erős illata van ha az ember túl sokat főj belőle magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

svivko

2012. július 24.

A müllerben megtalálod Nefertiti!
Ódákat zengtek a Fruttini testpermetekről, és gondoltam kipróbálok valami igazán újat, DE nem ezt kellet volna. Olyan savanyú, fonnyadt illata van, mintha izzadtságszag lett volna a gyümölcsillat mögé rejtve... Nagyon nem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

A müllerben megtalálod Nefertiti!

Poppyseed

2012. július 9.

először tetszett, ezért megvettem, de szörnyű tömény, émelygős az illata...pfujj:( nagy kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Maniac

2012. június 27.

Igazi "nyálcsorgatós" gyümölcsillata van, de nem érzem magamon olyan sokáig, mint az avonos permetet. Igazán frissítő, melegben jó, ha kéznél van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.