Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2013. július 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Igazi narancskivonattal, B3 vitaminnal és panthenollal.

Nicu

2014. január 5.

Ajándékba kaptam. Szerintem elég híg. Jó illata van, de kezdem megunni. Én is észrevettem, hogy nehezen szívódik fel, nekem annyira jól nem hidratál.
Update: Sajnos viszketek tőle és sebes lettem, az illata miatt 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Update: Sajnos viszketek tőle és sebes lettem, az illata miatt 2 pont.

nagy.nikike

2013. július 28.

Egyszerűen imádom az illatát csak a nagy kiszerelés miatt kb. a felénél ráuntam el is ajándékoztam. Hidratálásban nagyon jó csak nehezen szívódott fel egy este is kevés volt neki, de lehet télen beújítom csak kisebb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.