Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: micimaci83, Módosítva: 2012. április 3.

Kategória:   Testápolók

m-kati-89

2014. április 24.

Mikor először megillatoztam az üzletben, beleszerettem, de nem vettem meg rögtön. Másnap visszamentem, újra megszagoltam, és nem bírtam ki, megvettem, mert nagyon tetszett az illata. Pár napig használtam, és vhogy iszonyú rosszul éreztem magam tőle, rájöttem, h hányingerem van az illatától, annyira mű, és émelyítő... Viszont sima és puha lett tőle a bőröm, de az az illat/szag... soha többé nem használnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Musil

2013. szeptember 10.

Tipikusan az a fajta testápoló, ami hatás tekintetében túl sokat nem oszt, nem szoroz; viszont az illata miatt nagyon könnyű besétálni a csapdájába, mert az bizony nagyon fincsi! Ellenben nem túl tartós. Testápolóként nem hidratál jól, csak egy nagyon enyhén olajos filmréteget hagy maga után, ami a hamis hidratáltság érzetét kelti. Amolyan konzumtermék. Nem ajánlom, legfeljebb csak azoknak, akik tényleg majd' megbolondulnak a narancsillatért. Mint például én! :) Csakis kizárólag ezért értékelem 3 csillaggal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

aurum

2013. augusztus 11.

A testpermet miatt vettem meg, hátha a testápoló tartósabb lesz. De közel sem olyan fincsi mint a permet, és mintha semmit se kennék magamra. Semmi hidratálás. Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

nagy.nikike

2013. június 21.

Az illata isteni narancsos cukorkára emlékeztet, jól hidratál bár használat közben leginkább megettem volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

nayao

2013. május 28.

Nem érzem különbnek más testápolótól, de az illatát imádom, a Miranda szeletre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

ncica

2013. április 27.

Nem rossz kis krém.
A Párom odavan érte, ő választotta nekem, de én egy idő után émelyítőnek érezném az illatát, ha tartósabb lenne..
Felszívódás után olajosnak érzem a bőröm, de csak a kezemen. Más krémnél még nem volt ilyen érzésem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Nem rossz kis krém.

Harmony29

2013. február 13.

Hidratálásban lehetne erőseb, de az illata hmmmmmmmmmm, valami mesés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Hidratálásban lehetne erőseb, de az illata hmmmmmmmmmm, valami mesés :)

Reborn20

2012. november 29.

Nagyon erős az illata, nem hidratál eléggé, és nem olcsó ahhoz képest, hogy nem annyira jó, mint pl a Dove-ok, vagy akár a Baleák... Az illatát amúgy kedveltem, már amikor már kezdett elszállni és csak kicsit éreztem, ezért 2 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Niacinamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.