Fusswohl

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Urea tartalma azonnali, speciális ápolást nyújt a száraz, érdes, repedezett bőrnek. Glicerin és méhviasz kombinációjának köszönhetően intenzíven ápolja az igénybevett lábakat. Megőrzi a nedvességet.

Fruzsi

2018. március 2.

Szeretem ezt a krémet, igyekszem minden nap ápolni vele a talpam. Ha pár napig kimarad a krémezés, egyből látszik a talpamon. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Linuxo

2017. május 14.

Az általam eddig használt lábkrémek közül ez vált be legjobban. Végre nincs az a jellemző "lábkrém" szaga, hanem finom mézes illata van.
A 10% urea tartalma nagyon úgy néz ki, hogy megváltást hoz a száraz sarkaimnak. Tetszik a tubusos kiszerelése. Könnyen felszívódik, mégis jól hidratál. Napi szinten használva szerintem szépen kordában tartja a bőrkeményedésre hajlamos lábakat. Én a kezeimbe szoktam masszírozni, ha kicsivel többet nyomok ki belőle, oda is bevált. Mindig újra veszem majd, mert nagyon kis olcsó, 400 ft az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

noemiparducz

2017. január 25.

Remekül hidratálja a talpamat, anyukámnak is bevált, pedig neki az enyémnél sokkal problémásabb a bőre a lábfején. A kezemet is puhává varázsolja miután bekentem a lábam, imádom! Lentebb írtátok, hogy arcra is jó, legközelebb ki fogom próbálni! Többször újravettem, imádom, ajánlom! :) Ui. beszívódik, csak lassan, lefekvés előtt szoktam használni, lehetőleg nem mászkálok utána, mert csúszik, összekoszolja a papucsot, padlót, de ez nem von le az értékéből ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

vivienlovesit

2016. december 18.

Az illatát szeretem, de borzasztóan ragacsos az állaga, nehezen szívja be a bőr. Ősz elején vettem, hogy ápoljam vele a lábaim ebben a hideg időben, de egyáltalán nem végzi a dolgát - nekem nagyon NEM vált be! Szerencse, hogy olcsó volt (499 Ft), a felét elhasználtam a kencének, de megy a kukába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Yette

(!)
2016. október 18.

Először nem voltam tőle elájulva az állaga miatt (mintha habzott volna mikor felkentem XD) de ahogy telt az idő úgy mutatta meg mire képes nagyon szépen helyrehozta a száraz lábszáramat nagyon szépen hidratál és hosszan tartó eredményt ad,nem ragad és iszonyat gyorsan beszívódik.
Összességében nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Összességében nagyon megszerettem.

trisztan

2016. szeptember 15.

Többet használom a kezemre, mint a lábamra, de mindenképp nagyszerű, könnyen beszívódó, finom illatú és nagyon olcsó termék. Egyszóval telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

sweet

2016. augusztus 16.

Eddig nekem ez a lábápoló krém vált be. Gyorsan beszívódik, jó az állaga, finom az illata! Kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Mandarinka

2016. május 23.

Update: Rajongásom töretlen, már az arcom szárazabb részeire is ezt kenem..csodaszer!Azonnal beszívja,mindenféle utóérzet nélkül..hihetetlen.

Ez nagyon szuper kis krém,kezkremnek is hasznalom..barcsak lenne testapolos verziója!:-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

OAA

2016. május 12.

Nagyon szuper krém, már az első használat után pihe-puha lett a száraz sarkam tőle, finom is az illata, meg viszonylag gyorsan beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

HuAnita

2016. március 20.

Nagyon jó termék. Könnyen felszívódik. Puhítja, hidratálja a lábat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Nagyon jó termék. Könnyen felszívódik. Puhítja, hidratálja a lábat.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Hexyldecanol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.