Gabi

Ár:   888 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Drazsi

2018. november 6.

A nagy fiamnál is nagy kedvenc volt és most a picinél is 🙂 jól habzik, jó az illata. Igazi babás. A samponját is szeretem. Mind két gyerkőc azt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Kinleyni

2018. május 6.

Két éve csak ezzel fürdetem a fiam. Jól habzik, finom illatú, de nem tartós (a babaillatot szerencsére nem nyomja el).
Az összetevőin, illetve csak a parabéntartalmon meglepődtem. Ha előbb utánanézek lehet nem ezzel fürdetem már rég
Manócskát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Manócskát.

Mokuska1981

2017. október 26.

Több alkalommal vásároltam már, nagyon szeretem , kellemes levendulás illata van, jól habzik. Illata sokáig megmaradt. Ugyan gyerekeknek készült de én is szívesen használom, főleg ha egy stresszes napon vagyok túl :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Gabica92

2017. március 6.

Nagyon szeretem a picimnek csak ezt használjuk. Nem szárítja ki a kis bőrét az illata kellemes levendulás és nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

netka

2016. november 25.

Korcsoport: 25-34...azonban van úgy, hogy rákattanok és csak ezt használom hónapokig...nincs gyerekem, úgyhogy vicces a fürdőkád szélén...
Azonban az összetevők miatt csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Azonban az összetevők miatt csak 3*

Rika90001

2016. október 19.

Nagyon szeretem az illatát. Kisfiam órákig pancsolna benne, imádom ahogy habzik és ezzel tud játszani...csempére maszatolásban verhetetlen. Alapjában a Gabi termékekkel elégedett vagyok,minden típusból használtunk már. Akciósan kb 600 forint és nekünk sokáig kb 2 hónapig elég. Engem elaltat a gyereket nem 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

danyadi77

2016. július 22.

Iszonyat szerettük, nagyon jó illata van... de nem altatja el helyettünk a gyereket, azt senki ne várja.Nem is tudom,miért nem veszem már egy ideje...talán drágának tartom és gyorsan elpancsolják a gyerekek, ha nem figyelek oda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

senskin

2015. augusztus 20.

Gyerekek imádják , én magam nem használom, mert nekem túl babás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Gyerekek imádják , én magam nem használom, mert nekem túl babás :)

Asztrid

2014. augusztus 31.

Nos, az újabb kiadást szinte minden károsnak mondott összetevőjétől megszabadították, úgyhogy gondoltam kipróbálom én is. Az én bőröm ugyanis nagyon érzékeny és száraz, ha nem tetszik neki valami azonnal kipattogzik, ezért gondoltam kipróbálom ezt is. Az illata nagyon kellemes, de egy idő után rá lehet unni. Nem pattogzott ki a bőröm, és ez pozitívum, de sajnos ugyan úgy szárít, mint bármelyik másik termék. Újra vettem párszor, de most hanyagolni fogom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

GI85

2014. március 28.

Nagyon jó az illata. Van, hogy én is ezt használom. Szóval ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Nagyon jó az illata. Van, hogy én is ezt használom. Szóval ötös. :)

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.