Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja és újratáplálja a bőrt. A bőr láthatóan átalakul 8 nap után.

sara1980

2019. március 6.

Számomra is nagyon kellemes az illata, éppen ezért sajnáltam, hogy az állaga viszont lehetne jobb is, nehezen szívódott fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

sztike

2015. december 15.

Elmondhatatlanul hálás vagyok annak, aki ezt a testápolót kitalálta! Már használtam korábban, még amikor piacra dobták, egészen addig, amíg ki nem jött a 7 days széria. Utána annyira beleszerelmesedtem azokba a testápolókba, hogy ezt a csodát el is felejtettem. 1-2 hónapja elcsábultam egy leértékelt Neutrogénára és azóta is szidom magam érte. Rossz szaga volt, és olyan szinten nem töltötte be a hidratáló funkcióját, hogy a bőröm repedezni és hámlani kezdett. A flakon felénél elegem lett, és mondván úgy is tél van, kell a masszívabb krém, megvettem újra ezt a testápolót. A hideg időre csak ezt fogom venni, az biztos! Ez nem ragad, mint a Neutrogéna, mennyei az illata és a következő zuhanyig babapuhaságú a bőröm! 1-2 heti mindennapos használat után pedig akár el is felejthetek egy-egy esti krémezést, mert addigra tökéletesen feltölti a bőröm nedvességgel. Semmiért nem cserélem le többször, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 15.

7ot

2015. július 28.

Nehezen szívódik fel, sokáig ragadok utána. A hidratálás addig tart, amíg rajtam van. A Garnier termékek engem csípnek is. Az összetevői miatt újabb mínusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

rea3

2015. július 10.

Hosszantartóan hidratál, kellemes az illata. De nem veszem újra (éppen ma fogyott el ) mert mióta tisztában vagyok a parabének hatásával, kerülök minden olyan terméket, amik tartalmazzák. Ezért is fogyott el olyan lassan. Viszont a 4* az jár, mivel valóban jól teljesít száraz bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

Egypt

2014. szeptember 27.

Finom az illata, de nagyon ragacsos :( nem venném újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Finom az illata, de nagyon ragacsos :( nem venném újra

jud678

2014. június 19.

Szeretem a Garnier testápolókat, főleg ezt és a "piros flakonosat" :) Szépen hidratál (maradandóan!), csakis 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

blanche-neige

2013. november 27.

Nem tudom miért vettem meg, semmilyen garnier termék nem jött be nekem eddig. De azt kell, hogy mondjam nagyon örülök hogy lekaptam végül a polcról, mert ez az első testápoló ami több napig hidratál és nem lesz foltos a lábam a benőtt szőrtüszőktől (mert nem is nőnek be). szerintem pár évig tuti barátok leszünk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.