Garnier

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettina91, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagyon magas, fotostabil védelem SPF 50+  UVA / UVB védelem.
  • Vízálló.
  • A hosszú hullámú UVA sugarak által okozott hosszú távú bőrkárosodás megelőzése.
  • Hipoallergén összetétel, orvosi felügyelet mellett tesztelt.
  • Parabén-mentes / Illatanyag-mentes / Színezőanyag-mentes
  • Összetételének köszönhetően nem ragad.

Esztuci

2019. július 2.

Ez a termék fantasztikus. Nagyon hamar leégek szinte bármilyen napvédő mellett, de ennek a használatával épphogy csak egy kicsit barnultam, annak ellenére, hogy egész nap a napon voltam. Strandolás után én azért utánkentem, biztos ami biztos. Nálam ezután semmi más nem jöhet szóba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

kneva

2016. december 21.

Minden tavasszal a kuponos napokon 50%-os kuponnal szoktam megvenni. Illatmentes, 50+, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt jó, ezt használja az egész család. Nekünk nem célunk a barnulás, a leégéstől megvéd. Testre használjuk, arcra venni szoktam külön arcra valót a gyógyszertári márkák közül. Nagy kiszerelés 400 ml és 2500 Ft körül szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

ZsB

2016. augusztus 18.

Tegnerparton teszteltem, világos, érzékeny, ekcémára hajlamos és naphoz kevéssé szokott bőrön. Nem lettem csokibarna ugyan, viszont nem is égtem le egyáltalán. Kicsit sűrű állagú, de eloszlatható felvitel közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.