Garnier

Ár:   3888 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2012. június 9.

Kategória:   Fényvédők

Napvédelem és szépségápolás egyben. Monoi olajjal és arany gyöngyházzal gazdagított összetételük élvezetessé teszi a napozást. A fényt visszaverő, apró csillámrészecskéktől a bőr ragyogóbb, egységesebb megjelenést nyer.

SPF20 (medium) és SPF 30 (high) változatban kapható.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Nagyon szerettem. Kellemes illat, kismértékben csillog, nem feltűnő, de mégis észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

almamaga

2016. március 23.

én imádom, hogy csillog (de oylan diszréten)... és persze jó napvédő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

én imádom, hogy csillog (de oylan diszréten)... és persze jó napvédő is!

gothmarypoppins

2016. március 22.

2014. 06. 08. A csomagolás fogyasztóvédelmi-jelentés gyanús, mert magyarul sehol nem írják rá, hogy tele van nyomva csillámokkal. Így jutottam hozzá szerencsésen másodkézből, mert én meg tök lelkes vagyok, hogy vúú-vúú, csillámok, párom Édesapja nem annyira akart "arany gyöngyház" bőrt. :D

Ölelgetni senkit se nagyon akarjatok, kenődik mindenre és mindenkire. Az illata kellemes, könnyű eloszlatni, be is szívódik, eleinte a habfehér bőrömön tobzódott ezüstös csillámrengeteg, aztán párom pólóján, a széken, a szőnyegen, a hajamon... Mindenhová jutott belőle.
Up: újra előkerült, nagy kedvenc lett, bár még mindig kicsit túl sok benne a csillám...

Up2: Ha nyaralni mentek, és sok fényképet akartok készíteni, ajánlom, tárazzatok be belőle, istenien néz ki fényképeken tőle az amúgy hófehér bőröm, aranyszín ragyogásnak tűnik! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

jns.melinda

2015. július 3.

Mivel alkohol és illatmentes, elérhető árú, könnyen beszerezhető és nem zsíros testre való napozót nem találtam ezt választottam. Vmi kuponnal vettem 1000 Ft alatt a 30 faktorosat, így megérte. Elég könnyen beszívódik, a csillámok nem zavarnak (bár tudom, hogy nem tetszenek jót). Eddig védett, bár csak városi bevetésen volt, strandon nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

pono

2015. január 22.

Nagyon jo napvedonek tartom, ket dolgot leszamitva. Egyreszt szerintem kicsit elszallt ara van, masreszt a csillamok nagyon durvak:) Sok es tartos, meg masnap is latom a boromon (ugy, hogy mar voltam a tengerben es persze zuhanyoztam is...) Engem csak siman idegesitett, de mondjuk a baratomon erdekesen nezett ki, foleg hogy nem volt nalunk mas, ugyhogy az arcunkra is ezt kellett kennunk..:) Egyebkent viszont szerintem tenyleg szebben lehet vele barnulni, bar nekem olyan olivaszinu borom van, nem nagyon egek le. Szep szint ad es nem mossa le a viz (meg ha akarom, akkor se..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

b.niki

2014. július 2.

Nem számítottam a csillámokra, eléggé meglepődtem amikor kimentem a napra és hirtelen mindenem csillog. Nekem is egyből a Twilight jutott az eszembe... :D

Igazából én könnyen lebarnulok, és ritkán ég le a bőröm, szóval arról, hogy mennyire védi a bőrt, nem tudok nyilatkozni.

Egyébként szerintem nagyon jó illata van, nálam nem ragad, és nem hagy nyomot a bőrömön (a csillámokat kivéve). Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

csikosmatyas

2014. június 1.

A Garnier termékek közül a kedvencem. A magasabb faktorszámút használom (falfehér vagyok és ez nekem jó is így), szépen, lágyan, leégésmentesen barnulok tőle, a hidratáló hatásával is elégedett vagyok. Szeretem a szolid csillámokat benne, az illata pedig az egyik kedvenc Guerlain AA-ra emlékeztet.Nyáron szinte kötelező darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Rure90

2014. május 28.

Én nagyon hajlamos vagyok a leégésre, és alig-alig barnulok a tengerparton, így félve kezdtem el ezt használni. De nem volt mit tenni, ez volt az egyetlen értelmes naptej a horvát kisboltban. Hát, láss csodát, nagyszerűen bevált, nagyon szép barna lettem, a csillogás is nagyon tetszett, és nem égtem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Moncica

2014. április 20.

Az illata nagyon finom. A csillam valoban csak napsutesben latszik de szerintem ez inkabb ezustos csillam mintsem arany. Amugy eleg szolid szinte alig eszlelheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

cioccolata

2013. december 11.

Egy akció keretében lettem boldog tulajdonosa nyár végén. Azóta többször használtam. Ez a legkönnyebb textúrája 30 faktoros naptej, amivel eddig találkoztam. Ha a csillámok ne lennének benne, arcra is tuti használnám. Így is öt csillagot érdemel, mert könnyen beszívódik és hidratál is a szuper fényvédelem mellett.
Jaj, és majdnem kihagytam, hogy az illata mesés!!!

Update: Hát, mivel nincsenek elveim, elkezdtem arca is használni. :)) Egész jól bevált, nem lettem túl pattanásos tőle. A csillámok szerencsére nem feltűnőek. Tetszik, hogy nem kell utána hidratálni, a bőröm így is több mint hidratált. Szinte BB-szerű a hatás, csak egy kis korrektort használok itt-ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Jaj, és majdnem kihagytam, hogy az illata mesés!!!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.