Garnier

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sigreti, Módosítva: 2011. október 31.

Kategória:   Testápolók

Kaktusz nutrifalvonokban gazdag összetétele bizonyítottan csillapítja a bőr szomjúságát, és szabályozza vízháztartását, E-vitamin tartalmának köszönhetően a bőr puha és bársonyos lesz.

Mona29

2019. július 14.

Jó kis termék. Nem csak napozás után, hanem csak úgy, reggelente is szoktam használni. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, de a komolyabb szárazsághoz kevés. Napozás után kismértékben nyugtatja a bőrt. Nem irritál és finoman visszafogott az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Mia0728

2018. augusztus 6.

Én csak csodaszernek hívom.
Ha tudom,hogy megsütötte a bőrömet a nap,de még a pirosságon kívül nincs más tünet,azonnal befújom vele,és másnapra csodaszépen bebarnul a felület.
Ha durvább égésről van szó,azt is képes redbetenni,ha időben el van kapva,akkor nem is hólyagosodik fel!! Hűsít,nyugtat,az illatáért pedig rajongok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Én csak csodaszernek hívom.

iszlainiki

2014. március 19.

Amikor napozás után bekenem, érzem, hogy szinte iszik a bőröm, annyira jól hidratálja. Tökéletesen beszívódik pillanatok alatt, könnyen kenhető, tetszik, hogy fújós. Az illatát imádom. Nem hámlottam le egyáltalán és enyhítette az égés érzését is. A piros részek gyorsan bebarnultak és regenerálódott a bőröm. Kellemesen hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

ursus

2013. június 22.

Tökéletes! Gyógyít, hamar beszívódik és mámoros az illata! Újra venném, de horror ára van :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

amyesther

2013. április 19.

Ééés igen.... Sikerült a lehámlasztott, de fényvédővel alaposan bekent (?!) bőrömet szétégetni egy félórás futás alatt. Tegnap tejfölt tettem rá, ma pedig ezt. Csodás az állaga, könnyű, simán beszívódik. Finom az illata, nem ragadós, nagyon jó! Az arcom már kezd barnába változni a rákvörös után és eléggé hűsít is. Csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 19.

mazsola

2012. november 15.

Nagyon szeretem ezt a napozás utánit! Azt hiszem, majdnem annyira, mint a Hawaiian Tropic zöld trutyiját. Ezeket szoktam használni és még az én extra hófehér bőröm sem hámlik le egy kis napozás után!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Brigi

2012. július 24.

Könnyű, vizes, hűsítő permet. Nagyon jól hidratálja napozás után a bőrt, egész testre használom, volt, hogy még az arcomra is ezt kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

Szütyő Beauty blog

2012. május 14.

Anyának vettük egy nyaralás alkalmával, mert kicsit leégett. Nagyon jó szolgálatot tett. Gyorsan felszívódik, kellemesen hűsít. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

mercivagyok

2012. április 9.

nagyon gyorsan hat és kellemes illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 9.

nagyon gyorsan hat és kellemes illata van!

buttercup

2011. december 30.

Egyetlen egyszer égtem le életemben, tavaly nyáron. Nagy ijedtségemben megvettem ezt a terméket( annak ellenére, hogy eléggé drága volt) és nagyon sokat segített: 2nap alatt elmúlt a pirosság és hűsített is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1