Garnier

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaden, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Naptej világos, érzékeny, a napsütéssel szemben intoleráns bőrre. Hipoallergén összetétel, parfüm- és színezékmentes. Nem zsíros. Vízálló.

zserrbo

2020. március 21.

Egyik ismerősöm használja. Rosacea bőre van, egy kis naptól is kipirosodik a bőre, legfőképp az arca. Ez tavaly nyáron bevállt.
Az összetevők miatt tetszett meg. Nem ragad és nem tűnik fényesek sem a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 21.

Az összetevők miatt tetszett meg. Nem ragad és nem tűnik fényesek sem a bőrön.

Bettiiyy

2019. június 27.

A testünkre kentük egy héten keresztül a férjemmel a tengerparton (ő ráadásul sötétebb bőrű, de nagyon anyajegyes is). Egy hét alatt két tubussal használtunk el, két óránként újrakenve, ha kint voltunk, ahogyan a nagy könyvben meg van írva. Barnulgattunk valamennyit, de nagyon szépen megvédett minket. Még egy pici bőrpír sincs sehol sem rajtunk.
Kipróbáltuk a vízben is, tényleg vízálló, de ott már figyelni kell, mert vízben nem két óra a védelem, hanem jóval kevesebb. (De azt vettem észre, úgy is szépen bírja, mert volt, amikor a vízben ragadtunk, és semmi sem történt a bőrünkkel. Sőt, láttam is a fehér réteget a bőrömön, ahol vastagabban kentük, amikor kijöttünk a vízből egy-két óra után.) Mindenesetre nagyon-nagyon elégedett vagyok vele.
Ebben az árkategóriában, elnézve az INCI-t, tényleg kerestem, de nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Enty

2019. április 24.

Nagyon szeretem, most vettem másodjára. Arcra nekem nem vált be, nem szívódik be eléggé, továbbá kicsit kifényesíti az arcom. Azonban testre isteni! Én az a típusú vagyok, aki napi fél órás vezetés alatt is le tud égni a felhúzott ablak mellett, úgyhogy én minden nap használom. A testemen könnyen beszívódik, és egy ilyen gyönyörű fényt hagy maga után. A ruhát nem fogja össze. Ez vált be nekem eddig a legjobban, tuti újra és újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

neelad

2017. november 28.

Nyár elején vettem meg a 30 faktoros verzióját és annyira megtetszett, hogy mikor elfogyott újravettem (kicsit mellé nyúlva az 50 faktorost) és a mai napig azzal kenem reggelente az arcomat. Így november végén nem igazán veszem hasznát a sok faktornak :D viszont annyira letisztult a bőröm tőle, hogy a púderen kívül semmi mást nem használok és többször megkérdezték, hogy milyen alapozó van rajtam. Azt hiszem ez mindent elmond. Egyébként az 50 faktoros egy hangyányit zsírosabb állagú, de ugyanúgy jól beszívódik és az én télen mindig kiszáradt bőrömet nem engedi kiszáradni. Azt hiszem ezt hívják úgy, hogy telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

linkee

2017. szeptember 2.

Szuper!Hófehér bőröm és rengeteg anyajegyem van.Idén tavasszal szereztem ezt be, így egész szezonban csak ezt a naptejet használtam. Nagyon hamar leégek, ezért a vízparti lazulás sosem volt a kedvenc időtöltésem,Eddig. Ezzel a krémmel nem tudtam addig a napon lenni, hogy leégjek. Hiába voltam tűző napon a déli órákban, vagy vízben egész nap, estére semmi bepirosodás, feszülő,égő érzés.Arra mindig figyeltem, hogy bőven kenjek magamra a krémből, és általában hagytam 30 percet, hogy beszívódjon,mielőtt napra megyek.Így idén nyáron nem hámlottam stb....cserébe mégis lett egy kis színem!!Ami nekem nagy szó!Az illata olyan natúr krémes,mivel nincs benne illat anyag,:) az állaga pedig csúcs, nagyon hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön.Nekem ez egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisopropyl Sebacate, Isohexadecane, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearic Acid, Synthetic Wax, Palmitic Acid, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Myristic Acid, Glyceryl Stearate
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide (Nano), Titanium Dioxide, Octocrylene, Ethylhexyl Triazone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Mexoryl SX, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Potassium Cetyl Phosphate, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Myristic Acid
Illatanyagok: Myristic Acid
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0