Garnier

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: kozerika, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Új generációs arcápoló, amely 5 az 1-ben technológiájával a mindennapi arcápolási rutint egyesíti csupán egyetlen lépésben. Újszerű összetétele egyesíti az arcápolást egy könnyed alapozó hatásával az azonnali tökéletes eredményért.

Krtek1

2019. május 23.

Ugyan nincs szükségem még az anti-agingre, de gondoltam, jól fog hidratáni pluszban. A garnier egy másik bb krémje is megvan, mindkettő világos. Ez valahogy sötétebb, nekem nem passzol a bőrömhöz, pedig a másik teljesen jó. A fedése nem sok, az illata rettenetes nekem és nem tűnik el, egész nap érzem. Nem hidratálóbb, mint a szimpla bb krém és azzal az egy darab kis homlok ráncommal se kezdett abszolút semmit, úgyhogy ez nekem mellényúlás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Cathya83

2018. november 11.

Ez az igazán semmire sem való krém, nem fed semmit, büdös, fénylik tőle az arcom és nem lehet hozzáérni sem, mert azonnal elkenődik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

cation

2018. május 3.

Az olajmentes verzió helyett ezt vettem le a polcról, azóta se tudom, hogy az jobb lett volna-e, mert ennek a fedése szinte tényleg semmi, ellenben hagy egy szép fényes réteget az arcon... Egyetlen pozitívum, hogy nem szárít, egy kis transzparens púderrel pedig már nem is csillog, de annyira nem húha, hogy inkább ezt a macerát válasszam, mint a sminkmentességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

sophy83

2017. december 12.

Kedvenc BB krémem. Számomra éppen megfelelő a fedése, nem túl zsíros. Az anti-ageing hatást ugyan én sem éreztem rajta, de nem is vártam ilyen tekintetben csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Judee

2017. november 28.

Nekem bevált. A mediumot használom, elég egy pici belőle. Nekem nem fénylik, jól beszívódik. Életteli színem lesz tőle, reggeltől estig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Milu66

2017. november 23.

Sajnos nem olvastam a véleményeket a vásárlás előtt. Ez a jellemzően semmire sem jó krém. Nem fed semmit. Többet használva pedig kimondottan csúnya. Az anti-aging hatást nem várom ki. Talán csak azok lehetnek elégedettek vele, akiknek amúgy is tökéletes a bőrük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 23.

meivllaa

2017. április 22.

Normál árnyalatút vettem, ami kipróbálásakor elég sötétnek bizonyult, remélem nyáron azért tudom használni. A felkenés utáni első pár órában sima, ráncmentes hatást kelt, később viszont felerősíti a ráncokat beszélgetés, mimika, mosolygás hatására, ami a mindennapi életben elkerülhetetlen, hogy póker arccal csináljunk végig egy napot. Sajnos én kicsit kipattogtam utána, ezért többet nem használtam. Remélem nyáron hasznát tudom venni, különben úgy érzem kidobtam az árát az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Noncs

2017. március 27.

Nekem nem jött be. Az én bőrömhöz nagyon sötét, és borzasztóan fénylik. Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Magnolieae

2017. március 21.

Nem tapasztaltam a hagyományos és az anti-ageing változat között különbséget. Száraz bőrre tökéletes, nem kell előtte hidratálni. A fedése lehetne egy kicsit jobb is, de ez nem alapozó. Érdemes korrektort használni mellé, és a végén áttetsző púderrel mattá tenni, mert nagyon csillog. Alapvetően jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

lysithe12

2017. január 25.

Számomra nagyon nem vált be, viszonylag jól befedte a bőröm, viszont zsíros érzetet kelt, és borzasztóan előhozta a pattanásaimat, pedig nekem alapvetően nincsenek. Ettől a krémtől újra tininek éreztem magam annyi pattanásom lett. Kb. két használat után kukában landolt. Az összetevőiről nem is beszélve. Impulzusvásárlás volt, megbántam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Nagyon kevés információ található erről az összetevőről. A CosIng sima bőrkondícionáló anyagnak sorolja be.