Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

berdobarbara

2018. február 17.

Nagyon sajnálom hogy nem lehet kapni.:(
Imádtam, a hajam sokkal könnyebben ki tudtam vele fésülni, kevésbé zsírosodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Nagyon sajnálom hogy nem lehet kapni.:(
Imádtam, a hajam sokkal könnyebben ki tudtam vele fésülni, kevésbé zsírosodott.

Yette

2017. október 3.

Nem is emlékszem mikor és miért vettem meg ez a sampont.
Számomra nem vált be, első használatkor még semmi bajom nem volt vele de ahogy haladt az idő egyre szárazabb lett a hajam tőle és a végére odáig fajult a helyzet hogy az alapból szögegyenes és igen könnyen kezelhető hajam mosás után gubancos és szárazz lett és egyszerűen kezelhetetlen né vált. Így senkinek nem tudom ajánlani ezt a sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Nem is emlékszem mikor és miért vettem meg ez a sampont.

HontiAgi

2017. június 14.

A bevált Balea samponom helyett vettem, hogy azt nehogy megszokja a fejbőröm, de már várom, hogy ismét azt használhassam. Jó pont, hogy nem zsírosít, jól habzik és kellemes az illata, viszont baromi gyorsan fogy, mert néha kétszeri átmosás után se érzem, hogy tiszta lenne a fejbőröm. Mintha csak cirkuszi mutatvány lenne a nagy hab, de nem tisztítana semmit, és ezt nem csak mosásonként értem, hanem úgy általánosságban is, mivel a korpámmal se kezdett semmit hosszútávon se, pedig már csak kb egy harmadáig van a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

anettina

2017. április 5.

Eszméletlenül korpás a hajam az elmúlt időszakban. Az ultime termékeknek is be tudom,amiknek szerelmes vagyok az illatába, de lehet nem bírja őket a fejbőröm. 1 hete vettem meg a garnier terméket. Első hajmosás után fejbőrömről (ahol amúgy feltűnően a hajam töveiben ülnek mintha hámlana a fejbőröm) szinte eltűnt, inkább 1-2 apróbb korpát észleltem a hajamban, de elenyésző volt ahhoz képest, ami a fejbőrömön szokott lenni. Kedden próbáltam először és pénteken mostam vele újra hajat. Ekkor sem kifejezetten azért, mert amúgy megmostam volna már, vagy mert kényelmetlenül éreztem magam, hanem mert találkozóm volt és friss hajat szerettem volna. A hajam amúgy ezen a 3.5 napon végig kiengedve hordtam, maximum a tetejét fogtam fel félig, de azért a gyorsan zsírosodó hajam ritkán bír ennyit..
Jelenleg kísérletezek azon, hogy mitől korpásodtam be (pl ezután az ultime festett hajra való balzsamát használom, de gliss kur hajtörés gátlóval fújom be a végén, de az ultime haj olajat szeretném majd kikísérletezni, hogy az lehet e a ludas, vagy az ultime sampon) de egyelőre úgy érzem jól teljesít ez a garnier termék nálam (végre).
Azért adok 4 csillagot, mert nehezen hiszek abban, hogy egy termék csodát tud tenni, így még várok 1-2 mosást és updatelek.

UPDATE: április van, megannyi hajmosáson túl vagyok. Csodát tett a fejbőrömmel. Nem korpásodok. Néha más samponnal is hajat mosok, hogy ne szokjon hozzá a fejbőröm. IMÁDOM. Remélem nem fog megtörni a szerelem köztünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Rivendell

2017. január 11.

Nem korpás a fejbőröm, azért vettem, mert hatalmas betűkkel rá van írva, hogy antidandruff. Be is vált, ha levegőn szárad, sokkal kevésbé száll a hajam, úgy egyben maradnak szépen a hullámok. Más samponokhoz képest látványos a különbség. (Ha hajszárítózok, más is kerül rá, szóval az nem reprezentatív.) Iszonyatosan habzik, csak megszokásból samponozok kétszer, egyszer is elég lenne. Na majd ha előtör a spórolós énem... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Candy21

2016. augusztus 12.

Nálam ez a sampon nagyon bevált szépen tisztít és rendbe tartja a fejbőröm az illatát egyenesen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

xszemyx

2016. március 22.

Nekem nem korpásodik a fejem, én azért vettem meg mert az van ráírva, hogy normál hajra :D Illata isteni, néha kedvem lenne megenni :D Nagyon jól tisztít, kevés is jól habzik, szép selymes lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

sramona

2015. december 12.

Amióta használom a hajam nem zsírosodik hamar. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Amióta használom a hajam nem zsírosodik hamar. Az illata kellemes.

Eira

2015. október 22.

Őszi- téli időszakokba sajnos néha megfázik a fejbőrőm és korpás lesz. Régebben a head and shoulders samponokat vettem, de rátaláltam erre a termékre és nekem tökéletesen bevált. Már az első hajmosáskor látható volt az eredménye. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

love_cinderella

2015. július 17.

Az elseve ultimate oil samponja szörnyen bekorpásította a hajam, pedig eddig sose volt. A jó vélemények miatt ezt szereztem be és milyen jól tettem! :) Nagyon jól habzik, frissítő illata van, és a korpa 90%-át eltűntette már az első használat után. Bármikor ilyen gondom lesz csak ehhez nyúlok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak