Garnier

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. április 9.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Összetételének köszönhetően az olajmentes Garnier BB krém most gyönyörű bőrt eredményez, így segítve Önt szembenézni a mindennapi kihívásokkal. Magas hatékonyságú, akár 24 órás, all-in-one bőrápoló olajmentes összetétellel kifejezetten vegyes és zsíros bőrre kifejlesztve. Grapefruitkivonattal, felszívó perlittel, ásványi pigmentekkel és SPF 20 fényvédővel gazdagítva, amely segít védeni a bőrt az UV-sugárzástól. Spóroljon időt: egyetlen felvitellel akár egész napon át mattít, hidratál és elfedi a bőrhibákat.

vattaidori

2020. június 21.

Szeretem, mert nekem hidratál és plusz az is, hogy SPF 20 fényvédővel van megturbózva. Nekem a matt hatás úgy jelenik meg, hogy felviszem és nincs nehéz, zsíros érzete, nem érzem az arcom koszosnak tőle. Elsőre fényesebb, majd ahogy megszárad, kicsit mattabb, viszont így is ad egy minimális fényt az arcomnak, de az a kellemes és szépítő glow, ami még a természetesség határain belül van. Én a sötétebb változatát használom, nekem eleve bronzos bőröm van, főleg, ha még rá is napozok egy keveset :D de mindenképp sárgás kicsit. Én eleve szoktam használni bronzosítót a kontúr miatt, így én el tudom dolgozni. Magában a krémet nem biztos, hogy ajánlanám, csak maximum, akinek eleve illik a bőrszínéhez. Nem ad maszkhatást, és lehet, hogy van jobb alapozó ezen az áron, viszont könnyű vele dolgozni. Ha kifejezetten nagyon pattanásos arcra kellene használni a jó fedés miatt, arra biztos van jobb. Nekem elsősorban a hidratálás és a fényvédő miatt volt fontos, illetve elsőnek én akciósan vettem kipróbálásra, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Queen16

2020. június 3.

Nekem gyuladt nagy pattanásokat okozott a homlokomon, közepes a fedése, erős az ilatta mint egy gránátalmás parfüm, enyi pénzért már jó alapozót lehet kapni nem ajanlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Yolandaa

2020. március 10.

Tavaly óta használom, nagyon szeretem, szerencsére nekem eltalálták az árnyalatot, így tökéletesen fed. Tényleg matt, nem zsírosítja a bőrt, nem is nehezíti el, nem okozott irritációt sem, olyan púderes a hatása kicsit. (Habár én egy leheletnyi púderrel fixálom még, ez ilyen mánia nálam :D). Előtte a Garnier BB színezett Purea 5in1 normál krém - 50 ml használtam, az sajnos vizesebb volt és átcsillogott, az nem jött be. És nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

esztifarkas

2020. január 23.

Sokszor újra vettem már, szeretem. Pár másik bb krémet is kipróbáltam, de mindig visszatérek ehhez. Könnyű termék, nincs erős fedése, de szebbé, egyenketesebbé teszi a bőrt. Én nyárra szeretem inkább használni, de púderezni kell, mert könnyen átzsirosodik a t- vonal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Panna02

2019. szeptember 25.

Nagyon sok BB krémet próbáltam már, de nekem ez vált be. A színe tökéletes, a fedése nekem elég. Nagyon kellemes az illata is, és egyszerű felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

fancsmancs

2019. július 12.

Az illatát nem szeretem, de nekem ez a BB-krém vált be a legjobban. A szárazabb részeket kicsit kiemeli de jól fed és tartós. Könnyen el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Zsanita

2019. június 16.

Meglepetésként ért a korábbi Garnier BB krémemhez képest ez mennyivel kellemesebb viselet.
Könnyű textúrájú, finom illatú és nagyon szépen fed. Közepesen tartós, de 36 fokban nem csoda, ha pár óra alatt leizzadom.
Az SPF 20-as fényvédője miatt plusz piros pont jár, ideális nyárra. Sőt, talán jobbat nem is találhattam volna nyárra ilyen áron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

BFanny22

2019. május 31.

Most próbáltam ki először. Először vacilláltam, hogy melyik szín legyen, még jó, hogy a világosabbat vettem, mert pont passzol a bőrömhöz, hála istennek nem a sötétebbet vásároltam. BB krémhez képest nagyon jó fedést ad, az illata szuper. Rengeteg bőrprobléma van az arcomon: pirosodás, pattanások és a helyeik- egész jól elfedi őket, mint egy olcsóbb alapozó kb. Remélem nem pattogzik ki tőle a bőröm, majd updatelek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

KisTigris

2019. február 19.

A világos árnyalat is sötét, olyan napcsókolta. De tél van...szóval sötét. A homlokomon átfénylik pár óra alatt. Viszont bírja a bőröm, nem pattogzik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

SzofiaAntonioy

2018. október 27.

Kb. 3éve nyáron találtam rá. Szuper kis termék én imádom, bár nekem nincsenek pattanásaim, sem nagyobb bőrhibáim. Akinek csak arra kell, hogy kicsit kiegyenlítse a bőrét és adjon neki ragyogást annak nagyon tudom ajánlani. Én imádom!! Mostmár nem csak nyáron a nagy melegben, hanem már télen is csak ezt használom. Imádja a bőröm. Nem nehezíti el egyáltalán, olyan mintha nem lenne rajtam semmi csak egy hidratálókrém. Csodaszernek mondanám az én esetemben. Az illata iszonyatosan finom. Nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1