Garnier

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. április 9.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Összetételének köszönhetően az olajmentes Garnier BB krém most gyönyörű bőrt eredményez, így segítve Önt szembenézni a mindennapi kihívásokkal. Magas hatékonyságú, akár 24 órás, all-in-one bőrápoló olajmentes összetétellel kifejezetten vegyes és zsíros bőrre kifejlesztve. Grapefruitkivonattal, felszívó perlittel, ásványi pigmentekkel és SPF 20 fényvédővel gazdagítva, amely segít védeni a bőrt az UV-sugárzástól. Spóroljon időt: egyetlen felvitellel akár egész napon át mattít, hidratál és elfedi a bőrhibákat.

Panna02

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Nagyon sok BB krémet próbáltam már, de nekem ez vált be. A színe tökéletes, a fedése nekem elég. Nagyon kellemes az illata is, és egyszerű felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

fancsmancs

2019. július 12.

Az illatát nem szeretem, de nekem ez a BB-krém vált be a legjobban. A szárazabb részeket kicsit kiemeli de jól fed és tartós. Könnyen el lehet oszlatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Zsanita

2019. június 16.

Meglepetésként ért a korábbi Garnier BB krémemhez képest ez mennyivel kellemesebb viselet.
Könnyű textúrájú, finom illatú és nagyon szépen fed. Közepesen tartós, de 36 fokban nem csoda, ha pár óra alatt leizzadom.
Az SPF 20-as fényvédője miatt plusz piros pont jár, ideális nyárra. Sőt, talán jobbat nem is találhattam volna nyárra ilyen áron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

BFanny22

2019. május 31.

Most próbáltam ki először. Először vacilláltam, hogy melyik szín legyen, még jó, hogy a világosabbat vettem, mert pont passzol a bőrömhöz, hála istennek nem a sötétebbet vásároltam. BB krémhez képest nagyon jó fedést ad, az illata szuper. Rengeteg bőrprobléma van az arcomon: pirosodás, pattanások és a helyeik- egész jól elfedi őket, mint egy olcsóbb alapozó kb. Remélem nem pattogzik ki tőle a bőröm, majd updatelek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

KisTigris

2019. február 19.

A világos árnyalat is sötét, olyan napcsókolta. De tél van...szóval sötét. A homlokomon átfénylik pár óra alatt. Viszont bírja a bőröm, nem pattogzik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

SzofiaAntonioy

2018. október 27.

Kb. 3éve nyáron találtam rá. Szuper kis termék én imádom, bár nekem nincsenek pattanásaim, sem nagyobb bőrhibáim. Akinek csak arra kell, hogy kicsit kiegyenlítse a bőrét és adjon neki ragyogást annak nagyon tudom ajánlani. Én imádom!! Mostmár nem csak nyáron a nagy melegben, hanem már télen is csak ezt használom. Imádja a bőröm. Nem nehezíti el egyáltalán, olyan mintha nem lenne rajtam semmi csak egy hidratálókrém. Csodaszernek mondanám az én esetemben. Az illata iszonyatosan finom. Nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

Zsofii88

2018. október 17.

Elég jó barátok lettünk,3hónapja használom kb,alapozó helyett nyárra lightos fedésnek vettem. Tényleg egy lehelletnyi fedést ad,korrektorral puderrel elég jo hatást el lehet érni. Nemtudom hogy ujra venném-e így őszi-téli idöszakra,valószínűleg magasabb fedés után nézek de ajánlom annak aki ilyesmit keres. Ja és az illata is fini,könnyü eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

MrkAnita

2018. október 10.

Hát ki kellett tapasztalnom, hogy összebarátkozzunk de mostanra szépen működik.
Nagyon nem mindegy mennyit viszek fel belőle (ha kevés akkor foltos lesz, ha sok akkor ragad), arra is nagyon oda kell figyelni mennyire hidratálok alá, és még az sem mindegy mivel. (nálam a rétegzős rutin vált be, szérum - hidratálókrém - BB krém)
Alapozóecsetre nyomom ki a szükséges mennyiséget, felpöttyözöm az arc, nyak, dekoltázs területére majd gyors határozott ecsethasználattal ezeket a pöttyöket dolgozom el egyenletes, homogén alappá.
A legvilágosabb árnyalatot használom, kellemes, egészséges bőrképet ad. Nem fed le úgy mint egy alapozó, de hát nem is ez a dolga. Olyasmi hatás mint amikor egy light beauty effekt filtert rádobok egy szelfire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Hát ki kellett tapasztalnom, hogy összebarátkozzunk de mostanra szépen működik.

spacemonkey

2018. augusztus 15.

a mostani BB krémem előtt évekig használtam ezt a Garnier-eset "jobb híjján", de nem voltam elégedett vele. nagyon zsíros, fényes lesz tőle a bőröm, és megfog mindent amihez hozzá ér (télen külön jó amikor a lazán nyakamra tekert sálamat megfesti :) ). a színfelhozatal elég szegényes, ennek a terméknek a világos változata is tök sötét nekem, vicc nélkül piros/narancssárga lesz tőle a fejem - de nem tudom megmondani hogy ez a pigmentek miatt van vagy csak kivörösödik az arcom felvitel után. nem tudom mit mondjak még, ártani nem árt, csak egyszerűen nem funkcionál rendesen BB krémként.

ha valakinek mégis bevált volna, van egy alig használt és két bontatlan termékem, amit szívesen odaadok féláron, csak dobjon meg egy üzenettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

dorci993

2018. július 1.

Csuda vigye hogy nem figyeltem eleggé a DM-ben! A sima olajmentes verziot kerestem de csak ezt talaltam, gondoltam biztos csak uj a csomagolas es ez az amit keresek, de latom hogy nem. Megboldogult gimis eveimben hasznaltam a sima olajmentes verziot, nagyon szerettem, de egy ideje mar csak alapozot hasznaltam. Aztan jott a nyari meleg, gondoltam de jo lenne megint egy konnyu kis bb-t kenni reggelente! Meg is vettem ezt a .... *sipszo*. Az allagat utalom, csuszik-folyik-kenodik mindenhova, van egy kellemetlen olajos zsiros erzete mar felkeneskor (ugy h meg egy dekat nem izzadtam reggel otthon), nesze neked olajmentes. Nem csak rossz erzes felkenni de ennek megfeleloen ronda is lesz a vegeredmeny, ugy kell tapicskolni pecekig h ne ugy tunjon mintha vajas kenyerrel kentem volna fel szivacs helyett. Mattitas? Hahahaha. Nem. Kb orankent puderezhetnek holott egesz nap megy a klima az irodaban, nincs meleg. Szinte folyik le az arcomrol nap kozben, ezt mar csak onnan is tudom h a szemuvegem nonstop csuszkal az orromon, mert a borom is zsiros. Az illata nagyon eros bar engem szerencsere nem irrital, a bonuszkent pedig nap vegen tiszta szinte a micellas vizes vatta otthon mikor lemosnam... csak mar nincs mit :D Ja es a cseresznye a bonuszon h rémes sárgásnarancs szine van. En is sargas tipus vagyok nade ez tulzas. Hidegebb napokon szimplan csak nem tul jo, de kb 22 fok felett az eg ovjon ettol mindenkit. Elnezest a hosszu kirohanasert de nagyon kikivankozott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1