Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ezt a bőrbarát micellás vizet organikus búzavirágvízzel,árpavízzel és növényi glicerinnel fejlesztettük ki. Tisztít, eltávolítja a sminket és nem hagy látható maradékot a bőrön. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt. Érzékeny bőrre, érzékeny szemekre és kontaktlencsét viselők számára is megfelelő."

Ár: ingyen vihető, csak személyes átvétel , Eladó: ylexe
Állapot: Egy ujjnyi hiányzik, Helyszín: Budaörs, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gomoripetra

2022. május 31.

Sajnos nem tudtam elhasználni a teljes flakont, így a kukában végezte. Számomra abszolút nem volt kellemes az illata, mondhatni büdösnek éreztem. Emellett nem igazán vált be, nem vásárolnám újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

mmaryann

2022. május 30.

Nem ajánlom! Konkrétan felmarta az arcomat, a sminket nem is próbáltam vele leszedni (arra szerintem egy micellás víz kevés). Persze a bőrünk nem egyforma, de visszaolvasva több véleményt, azért ennyi pénzért elvárja a vásárló, hogy egy bio bőrbarát termék ne tegyen ilyet. Nálam is kuka. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 30.

Dominika129

2022. március 3.

Nálam szintén allergiás reakciót váltott ki, és fura ragacsos érzetet hagyott maga után. Érzékeny bőrűeknek ezért nem ajánlanám, de nem vagyunk egyformák. Nálam kuka 1 használat után…elajándékoztam. Kolléganőm elhasználta, de nem volt elragadtatva tőle ő sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 3.

Denny

2022. február 24.

Az eddigi legjobb sminklemosó, amit használtam. Féláron vettem még anno, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illatát imádom, kis finom, üde, én nagyon szeretem. Szépen leszedi a sminket is, bár én nem szoktam sokat használni. Ha többet használok, nekem akkor is szépen teszi a dolgát. Kicsit mintha a szempillaspirállal meggyűlne a baja, de nem komoly. Kevés is elég, így sokáig elég. Nekem 3-4 hosszabb sminkmentes időszakkal kb. 2 évig volt elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

Csillagporocska

2021. december 24.

Nagyon nem barátja az erősebb, vízálló sminknek. Csak elmaszálja az arcomon a smink maradékát, ami után aztán dörzsölhetem a foltokat, amik alig tűnnek el. Egészen egyszerűen: kösz, de nem, kösz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 24.

DianaS

2021. május 25.

El is fogyott .. a búzavirág miatt képtelen voltam a boltban hagyni, már az ovis jelem miatt is. Meg vagyok vele elégedve, friss nature illata van, frissít és üde arcbőrt varázsol. Tolerálta az arcom is, bár az elején lehet kissé kipirosít és kell egy kis hozzászokás, ezért sem biztos hogy mindekinek bejön. De az biztos ha tutira akartok menni hagyjátok a polcon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

picibalang

2021. május 14.

Először a környezetbarát csomagolás keltette fel az érdeklődésem, előtte is garnier micellás vizet használtam, de gondoltam, tegyünk egy próbát ezzel is. Sminket nem használok, csak nagyon ritkán, így nekem nagyon bevált, többször újravettem már, de ahogy most ismerkedek a tudatos arcápolással, valószínűleg visszatérek a rózsaszín micellás vízre. Szerettem, de lehet, hogy ez lesz az utolsó flakonom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Nae

2021. május 13.

Féláron vettem, de még így is bánom. Soha, semmilyen arclemosóra nem voltam még allergiás. Ettől ég az arcom és vörös is. Rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

panninko

2021. március 17.

Alig szed le valamit a sminkből. Akármilyen minimális sérülést is kb kimar, annyira csíp, éget. Nagyon erős az illata is. Egyáltalán nem vált be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

yoobeemh

2021. február 15.

Mióta megismerkedtem a tudatos arcápolással, azóta megkérdőjelezem magamban, hogy miért is használtam el ebből nem csak egy, hanem kettő kiszerelést is.......
(ha illatanyagok nem lennének benne, akkor talán elmenne, de mivel ez a saját véleményem, én nem kegyelmezek meg neki...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.