Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ezt a bőrbarát micellás vizet organikus búzavirágvízzel,árpavízzel és növényi glicerinnel fejlesztettük ki. Tisztít, eltávolítja a sminket és nem hagy látható maradékot a bőrön. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt. Érzékeny bőrre, érzékeny szemekre és kontaktlencsét viselők számára is megfelelő."

panninko

2021. március 17.

Alig szed le valamit a sminkből. Akármilyen minimális sérülést is kb kimar, annyira csíp, éget. Nagyon erős az illata is. Egyáltalán nem vált be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

yoobeemh

2021. február 15.

Mióta megismerkedtem a tudatos arcápolással, azóta megkérdőjelezem magamban, hogy miért is használtam el ebből nem csak egy, hanem kettő kiszerelést is.......
(ha illatanyagok nem lennének benne, akkor talán elmenne, de mivel ez a saját véleményem, én nem kegyelmezek meg neki...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

vikimaja

2020. december 23.

Én sminklemosó után szoktam használni, a maradék sminket amit a lemosó esetleg nem szedett le, azt szépen eltávolítja. Az illata is nagyon kellemes, az meg csak plusz pont, hogy bio termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

1999

2020. november 27.

Nagyon nehezen hozza le a sminket, főleg a szemsminket. Sokáig kellett dörzsölnöm a szemem, mire mindent lehozott így csak arcra használom, szemre már nem de igazából arcra sem annyira jó mert ha egy kicsit is érzékeny a bőröm akkor irritálja. Ennyi erővel használhatnék sima vizet is... Biztos, hogy nem fogom újravenni. Nem is használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Rarity

2020. november 21.

Ajándékba kaptam. Nagyon nem szeretem, de kidobni sem akarom, így elhasználom. Az illata szerintem kellemes, viszont a tisztító hatása semmit nem ér. Csak az alapozó/púder az, amivel megküzd valamennyire. Filmes réteget hagy maga után, azonnal megyek arcot mosni a használata után. Nem vásárolnám újra, eddig ennél csak jobb micellás vizekkel találkoztam (Nivea, L'Oreal, Bioderma).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Fanncsi05

2020. november 4.

Nekem személy szerint nem a kedvencem. Viszonylag jól teszi a dolgát, nyugtatja a bőrt és jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

elina12

2020. október 19.

Jó az illata, viszont arcon nagyon erős és szerintem pattanásokat is okoz. Nagy kiszerelés elég jó áron és szerintem a szememre el fogom használni, de arcra semmiféleképpen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

bianap

2020. október 17.

Eddig a rózsaszín micellás vizet használtam, viszont kíváncsi voltam a bio vonalra is. Az illata nagyon finom a terméknek. Jól tisztít, de tudni kell, hogy nem használok sok sminket. Nem csípi a bőröm, összességében bevállt nekem a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

vaneessa

2020. október 10.

Az illata nekem nagyon tetszik, azonban mint néhány korábbi kommentelő, én is csak alapozó/korrektor/púder leszedéséhez ajánlanám - bár én ezután használok második arctisztítót is. A szempillaspirált nekem fürdés után a második dörzsöléssel sem szedi le teljesen, így ott maradok a micellás tejnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Vivien77

2020. július 29.

Tetszett, hogy natur termék, viszont az illata nekem nagyon nem jött be, ráadásul a sminket sem szedi le. Gyengébbnek találom a többi micellás társainál..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin