Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ezt a bőrbarát micellás vizet organikus búzavirágvízzel,árpavízzel és növényi glicerinnel fejlesztettük ki. Tisztít, eltávolítja a sminket és nem hagy látható maradékot a bőrön. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt. Érzékeny bőrre, érzékeny szemekre és kontaktlencsét viselők számára is megfelelő."

Axelandra

2019. október 16.

Update: Új szempillaspirált használok és egyre nehezebben szedi le,nagyon zavar, kb 10 perc után is mohikán arcfestésem van... illatát még mindig szeretem,nem irritál, nem csíp de annyira macerás vele az estém (a szempillaspirál legalább bevált.. L'oreal Bambi) hogy nem veszem újra.

Egy hete használom kb, színes szemhéjtust nem igazán szedte le az előző micellás vizem, így gondoltam kipróbálom. Illata kifejezette tetszik, de tényleg kicsit intim mosakodós :D Újrahsznosítós pamut vattakoronggal nagyon jól működik, nem kell dörzsölgetni, szépen leszed minden sminket. Nem csíp, nem irritál, eddig jóban vagyunk nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

novembermesi

2019. október 14.

2 hónapja vettem meg sminklemosásra, bár ne tettem volna... Az arcról még hagyján le is szedi az alapozót kb 3 vatta után, a sima szempillaspirállal nem bánik el könnyen, dörzsölni kell szinte hogy leszedje. Az érzékeny szemre amit ígér nem igaz, nekem eléggé az a szemem, és ha egy piciel is többet teszek a vattára irritálja a szemem, csíp. Szemre semmiképp nem ajánlom!!! Az egész arcom lemosása után hagy egy ragacsos érzetet, egy réteg marad a bőrön, igy utána mindenképp arcot kell mossak. Nem szívesen használom. A garnier rózsaszín micellás vize ettől sokkal jobb, azt jobban szerettem. Ezt semmiképpen nem venném újra. Max arcomra elhasználom, hogy ne vesszen kárba de persze arcot kell mossak utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

szellexa

2019. október 14.

Semmiképp nem venném újra! Sokkal több vattakorongot el kell használjak hogy minden sminket le tudjak vele mosni mert nagyon küzdeni kell vele. Sokszor már fájdalmasan súrolni kellett vele a szemem vagy az arcom. Alig hatékonyabb a sima víznél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

kisbogar32

2019. október 12.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, nem csíp a szememnél sem. Tudja, amit egy micellás víznek tudnia kell. :-)
Tetszik, hogy újrahasznosított műanyagból készült, vegán és curelty-free termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Reni666

2019. október 6.

-Nem irritáló.
-Bőrt széppé teszi.
-Viszont nem szedi le a sminket .
-Reggelente használom bőröm fel frissitére .
-Kellemes illata van , sok van a flakonban ,kevés kell belöle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

-Nem irritáló.
-Bőrt széppé teszi.
-Viszont nem szedi le a sminket .
-Reggelente használom bőröm fel frissitére .
-Kellemes illata van , sok van a flakonban ,kevés kell belöle.

evi14

2019. október 4.

Ar-ertek aranyban jo lemoso. Nem szarit, rendesen lehozza a sminket. Ujra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Rainbowgirl14

2019. augusztus 27.

Nem irritál egyáltalán. Nekem szépen leszedi a sminket, imádom az illatát is. Egyetlen negatívuma, hogy egy kicsit ragacsos érzést hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Ichigo94

2019. augusztus 25.

Szeretem használni, mert jó az illata, nem irritál, szememet se csípi, nem okozott pattanásokat. Egyetlen negatívum, hogy kell mellé egy sima arctisztító is, mert nem tisztít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

whatthehell

2019. augusztus 19.

Az illata kicsit erőteljes, de a kombinált bőrömnek nem okoz gondot. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Kingucii

2019. augusztus 18.

Én a Tescoban vettem 1200 Ft környékén. Már régebb óta ki szerettem volna próbálni ezt a Bio vonalat a Garniertől (Garnier micellásvizet használtam eddig is, ami nekem bevált)
Szépen leviszi az alapozót és a szempillaspirált is, nem hagy úgymond 2.réteget.
Egyáltalán nem irritál, nem pirosodik ki tőle az arcom. Nem okoz pattanást sem.
Nem mindig szoktam használni éjszakai krémet, bár szerintem nem igazán igényli ez után sem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Egyáltalán nem irritál, nem pirosodik ki tőle az arcom. Nem okoz pattanást sem.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin