Garnier

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tim, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Ezt a bőrbarát micellás vizet organikus búzavirágvízzel,árpavízzel és növényi glicerinnel fejlesztettük ki. Tisztít, eltávolítja a sminket és nem hagy látható maradékot a bőrön. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt. Érzékeny bőrre, érzékeny szemekre és kontaktlencsét viselők számára is megfelelő."

Ár: 1300 Ft (vagy kimérve) , Eladó: davincsike
Állapot: keveset használt (80%), Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, szinte bárhol
900Ft Garnier Bio Búzavirág Micellás Víz
Ár: 900ft , Eladó: kikivagyok
Állapot: 1 db teljesen új, bontatlan nem használt és egy 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Vivien77

2020. július 29.

Tetszett, hogy natur termék, viszont az illata nekem nagyon nem jött be, ráadásul a sminket sem szedi le. Gyengébbnek találom a többi micellás társainál..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

csicsi86

2020. július 9.

Púder és alapozó leszedéséhez használom; a szememre pedig csak olajos lemosót. Utána természetesen vízzel még átmosom az arcom. Nálam eddig jól vizsgázott. Illata jó, nem irritál, nem szárít. Hasonló árban van, mint a hagyományos micellás lemosó. A célját mindkettő ellátja. Az, hogy eco-certes számomra pozitív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

nemethdorcy

2020. június 25.

Két hete kezdtem el használni és eddig nekem tetszik. Szépen leszedi a sminket, nem csípi a szemem, pedig én is lencsét hordok. Kellemes illata vagy és nagy kiszerelés, jó sokáig elég lesz még. Eddig is Garnier micellás vizeket használtam, főként a rózsaszínt, viszont megtetszett ez a bio vonal és adtam neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Kingus23

2020. június 17.

Meg vagyok vele elégedve,de semmi extra
Az illata tetszik,nem hagy tapadós érzetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Meg vagyok vele elégedve,de semmi extra
Az illata tetszik,nem hagy tapadós érzetet

SzandraK

2020. május 28.

Nagyon ígéretesnek tűnt, viszont nem nyűgözött le :( Sminket nem, vagy nehezen távolítja és még ragadós érzetet is hagy maga után

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Almakispeter

2020. május 12.

Általában nem nagyon sminkelek, ha igen, akkor a következő termékeket szeretném lemosni vele: szempillaspirál, színezett szemöldökzselé, bronzer, highlighter és korrektor. Négy, olykor öt vatta kell ahhoz, hogy a sminkem annyi részét levigye, hogy annak már nekiálljak a sima lemosómmal, pedig nem full face of makeupról van szó. Nem hagy jó érzést maga után a bőrön, sőt, az kifejezetten ragacsos marad így aztán pláne teljességgel haszontalan sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

1999

2020. április 11.

Nagyon nehezen hozza le a sminket, főleg a szemsminket. Sokáig kellett dörzsölnöm a szemem, mire mindent lehozott így csak arcra használom, szemre már nem. Ennyi erővel használhatnék sima vizet is... Biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

nevaneva

2020. április 11.

Nagyon sokáig elég, abból is gondolom, hogy már nem emlékszem, mikor vettem pontosan, kb 3 hónapja és a fele megvan, pedig minden nap használom. Kétlépéses lemosásban ezzel kezdek. Eddig semmilyen irritációt nem tapasztaltam, a szememet sem bántja, annyira le is hozza a sminket, amennyire várom az első lépéstől. (Mindennapos, natúr sminket viselek, semmi extra.) Nagyon sokat nyomott nálam a latban, hogy újrahasznosított műanyag a palack, de nekem maga a termék is oké. Meg kell mondjam, hogy én az illatát nem is érzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

adrienn999

2020. április 5.

A drogériákban jelenleg kapható micellás vizek közül ez vált be a legjobban. Nem szárit, nem maradok ragacsos, minimál sminket (bb, cc, szempillaspirál) gond nélkül leszedi, nem gyullad be tőle a szemem, ha belemegy (dedikált szemfesték lemosókkal volt korábban probléma). Vastagabb/vizálló smink eltávolitásra viszont nem ajánlom. Egyrészt nem gazdaságos, meg sok munka mert törölgeti az ember időtlen időkig; arra jobb a double-cleanse.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

felicitas

2020. április 3.

Lányom elpancsolta a felét egy fürdés alkalmával, mégis tart még mindig. Mint a soha ki nem ürülő pohár. Arcomra tökéletes, bár csak a napi szennyeződéssel és némi korrektorral kell megküzdenie. Szemre kevés, oda olajosat használok. Száraz a bőröm nagyon, mindent észrevesz, de ez cseppet sem rontott rajta még télen sem. Illata remek. De ez ugye... kinek Clooney, kinek Gosling a kedvére való. Nekem tetszik, szemez sem csípi, nem könnyezteti, pedig lencsés vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 3.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin