Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: random, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus búzavirágvízzel és növényi glicerinnel gazdagítva. A bőr kiszárítása nélkül távolítja el a szennyeződéseket, az olajat és a légszennyezés maradékait.

Ár: 1000 Ft , Eladó: bugi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel nyugati-corvin negyed 4-6 vonalán
labathante

2020. február 27.

Nagyjából egy hónapja használom és imádom! Az illata nem a legtutibb, de jól tisztít, nem szárítja agyon az arcomat és nem leszek tőle pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

lillus09

2020. február 23.

Az én bőröm kombinált és komedók illetve néha gyulladt pattanások is megjelennek az állam körüli részen. Általában egyik lemosotól sem vagyok elhalva, nekem mindegyik ugyanolyan. Ennek jó az illata, könnyed géles formulával rendelkezik és használata után enyhén feszül csak a bőröm, viszont semmit nem változtatott a bőrképemen. Így nem hiszem, hogy újra veszem, de mivel szépek az összetevői és újrahasznosított műanyag a csomagolás így elképzelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

NagyVani

2020. február 19.

Oda vagyok ezért a termékért! Nagyon szeretem az illatát,jól tisztít és az állaga is nagyon jó. Hónapok óta használom és szerintem ez fog maradni állandó arclemosó termékként nálam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Vivus94

2020. február 13.

Nekem tetszik az illata, frissítő. Elég 1 pumpálásnyi, az állaga kicsit csúszós vagy milyen, de nagyon könnyen lemosható. Az én bőrömet nem irritálta, talán tényleg egy nagyon picit szárít, de én mindig hidratálok utána. Viszont ami kicsit zavar benne, hogy egy hétköznapi szempillaspirállal se bánik el (vagyis lemosódik a szemem alá és ott is marad). Ez elgondolkodtat, hogy ha vajon a spirált se szedi le a bőrömről, tényleg elég jól tisztít-e?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Kamillla

2020. február 4.

Akinek száraz, inkább felszíni vízhiányos a bőre az inkább ne ezt válassza! Legalábbis télen biztosan nem ajánlatos. Maga a termék állaga, kiszerelése, illata jó, szépen tisztít, viszont az érzékeny bőrt még jobban kiszárítja. Talán nyáron elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Viks

2020. január 23.

Nekem bevált, bár nem voltak magasak az elvárásaim. Szépen tisztít, nem okozott pattanásokat, és sokáig elég. Talán egy minimálisan szárít, de az én eleve zsíros bőrömön ez nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Aprile

2020. január 16.

Elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A géles állaga szuper, egy-egy pumpálásnyi elegendő belőle, tehát gazdaságis is. Közepesen habzik fel körkörös mozdulatok hatására, viszont könnyen lemosható. Önmagában én nem érzem elegendőnek a tisztító hatását, de double cleansingben, olajos lemosót követően már jobban muzsikál. Semmiképp sem 5 csillag, inkább valahol 4 és 4,5 között toporog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Kosatekla

2020. január 14.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé. Nekem kicsit intenzív az illata, de pár használat után meg lehet szokni, viszont a tudása kárpótol az illat miatt. Tetszik, főleg a pumpás megoldás. Praktikus, elég egy pumpálás egy arc tisztításhoz. Még nem vettem észre hogy szárítaná a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

iifenopy

2020. január 8.

Kombinált bőrre való, nekem viszont száraz a bőröm viszont nem húzódik tőle. Működik, egyelőre elhasználós. De miért kell bele a parfüm??? Emiatt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

garagebi

2020. január 8.

A rettenetes illatát leszámítva egész jó termék, jól tisztít. Ajándékba kaptam ezért elhasználom, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.