Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: random, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus búzavirágvízzel és növényi glicerinnel gazdagítva. A bőr kiszárítása nélkül távolítja el a szennyeződéseket, az olajat és a légszennyezés maradékait.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Viwi0524
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kiskunmajsa , fizetés: Fizetés előreutalással, postán küldöm
Ár: 800 Ft , Eladó: KataNikolett
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után posta, foxpost

vikimaja

2020. december 23.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, az egyik kedvencem. Kellemesen frissít és szépen tisztít, szerencsére nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Dius1991

2020. december 16.

Nem rossz lemosó, de nem is lett a kedvencem. Szépen tisztított, de van némi szárító hatása is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Szamoca94

2020. december 15.

Nekem sajnos felnőttként vált az egyébként átlagos, sima arcbőröm szörnyen problémássá, zsírossá és aknéim is vannak (valószínűleg genetika az oka, mivel édesanyám is hasonló problémákkal küzd fiatal felnőtt kora óta). Ezt csak azért irom le, mert lehetséges, hogy ez az oka annak, hogy kétszer kell átdörzsölnöm vele az arcomat, hogy tényleg azt érezzem, hogy leszedte róla a zsírt és a szennyeződéseket. És használat után gyorsan hidratálnom kell az arcbőrömet, mert húzódik utána az arcbőröm. Ugyanezt meg már egy Baleás arclemosó is tudná majdnem feleennyi pénzért... Talán úgy, hogy akcióban van, még megéri, de az ide feltöltött áron esélyes, hogy nem venném újra. Két dolog viszont tetszik benne, az egyik a pumpás kiszerelés, mert így jól adagolható, a másik a gyógynövény illat (ami párom szerint inkább a jägermeisterre hajaz :D ), ezen tulajdonságai miatt kap tőlem egy erős hármast.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

S.Zsuzsa98

2020. december 9.

Sajnos azon kívül, hogy jó az illata, nem szedi le normálisan a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Sajnos azon kívül, hogy jó az illata, nem szedi le normálisan a sminket.

EugeniaBlue

2020. december 2.

Jól tisztít, csak egy picit húzódik az arcom utána, ami már nagy szó, mivel más termékek sokkal jobban szárítottak, s ez is egyszerűen orvosolható. Egy pumpálás bőven elég, így lassan is fogy. Az illatát pedig egyszerűen imádom. Nem tökéletes, viszont a többi arctisztítóhoz képest nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Rarity

2020. november 21.

Nekem tetszik az illata, az állaga sem rossz, és itt meg is állt a tudomány. Nem érzem a kifejezett tisztító/nyugtató hatását, egynek jó volt, de újra nem vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Bkini

2020. november 20.

Már 4x vettem újra, anyukám is, testvérem is és én is nagyon szeretem, pedig különböző bőrtípusúak vagyunk, de mindenkinek bejön. Egyedül a sminket nem szedi le túl jól, de ezt nem is ígéri, így ez 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Kamasz_csajszi

Korcsoport: < 18
2020. november 6.

Először megjegyezném, hogy imádom az illatát. Minden reggel és este használom, napközben is érzem a hatását az arcomon. Brutálisan zsírosodik az arcom, de amióta ezt a terméket rendszeresen használom határozott javulást látok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 6.

Fanncsi05

2020. november 4.

Nagyon szeretem. Van hogy ezt használom előbb mint a micellás vizet és szinte a teljes sminkemet lehozza, még az erősebb sminkeket is. Nekem tetszik az illata is bár egy kicsit erős de engem nem zavar. Sokáig elég. Már többször is újra vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Daloca

2020. november 4.

Citromfű illatú ami nekem nagyon tetszik. Reggel és este használom, a sminket tökéletesen leviszi, irritációt nem okozott. Már kétszer újra vettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.