Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: random, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus búzavirágvízzel és növényi glicerinnel gazdagítva. A bőr kiszárítása nélkül távolítja el a szennyeződéseket, az olajat és a légszennyezés maradékait.

Sindy6

2019. május 16.

1 hete használom, egyenlőre nagyon szeretem. Kombinált bőröm nem szárítja ki,pedig naponta 2-3x használom. Szeretem az illatát is, szépen tisztít, a bőr nem húzódik tőle.

Update :hamar fogy..... Hiszen imádom használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Update :hamar fogy..... Hiszen imádom használni! :)

Megany

2019. május 16.

A Rossmannban leltem rá,már a külseje is megtetszett,de az illata!...szuper!tetszenek az összetevők is,bár még nem kezdtem el hasznalni,csak kesőbb nyilatkozom róla.Sztem ár-érték aranyban a gellel együtt nem vészes,nagyon szimpatikus,hogy ilyen natúr termeket is piaca dobott a Garnier.tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 16.

Direkt megvártam, amíg akciós nem lett a Rossmannban😊 1349 Ft-ért vettem, nagyon tetszik. 1 pumpálás elegendő az arcbőrömre, jól habzik. Nem szárította az arcbőröm, nem olyan "csikorgósra" tisztít. Az illatát, állagát imádom. Nagyon vártam már erre a termékcsaládra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 16.

Mokusch

2019. május 7.

Nagyon vártam ezt a termékcsaládot, de eddig csak ezt a lemosót vettem meg. Az állaga olyan mintha tiszta aloe gélt kennél az arcodra, nyálkás és kevésbé habzik, de a bio összetevőiből kiindulva nem is vártam mást. A pumpás adagoló nagyon jól ki van találva, csak egy icipici jön belőle egy nyomásra és az is bőven elég, ha tényleg elég lesz hosszabb ideig akkor az ára is okés. Nekem kombinált bőröm van és az az érzésem, hogy önmagában nem tisztít eléggé, micellás lemosás után már oké, ugyanakkor önmagában való használatnál egy picit szárít. Amit imádok benne az az illata, mint egy finom citromfüves tea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

cintialaura

2019. április 27.

Nem szárít, összehúzza a pórusaim és én reggel nagyon szeretem a friss illatát. Igazából előttem már leírtak mindent róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Limadunia

2019. április 26.

Pár használat után egész jónak találom ezt a cuccot. Sőt, mondjuk úgy hogy elég durva tesztelésnek vetettem alá, szabadban munkavégzés, sok por, fényvédő több rétegben, még több por stb. Ez a gél remekül tisztította az arcomat, általában kétlépcsős tisztítást csinálok, mivel sokszor csak az olaj tudja szépen leszedni a sminket-koszt, de ez a lemosó önmagában is szuperül megállja a helyét. Most direkt utána használtam olajat, hogy megnézzem mennyi szennyeződés marad a vattapamacson, és semmi de semmi, ezzel a lemosóval elsőre szép tiszta bőröm lett. Ára se szörnyű, összetevői szépek. azonban egy csillagot levonok, mert nagyon brutális erős illata van egy arcon használatos termékhez képest. A plussz parfüm sem kellene bele, illetve szemnél nagyon kell vigyázni, mert csíp, így oda megint használtatok más lemosót. Hosszútávon majd meglátjuk hogy érzékeny száraz bőrön hogy teljesít, egyenlőre 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

kittihnl

2019. április 25.

Kb egy hete vettem meg, talàn nem minden nap hasznàltam, de eddig meg vagyok vele elégedve. Csodàt nem is vàrtam tole, tisztit szépen, a pumpàs kiszerelése igazàn praktikus, tényleg kevés kell belole, jol habzik, szépek az összetevöi is. Az illata nagyon meglepett elso hasznàlatkor, mintha az ember egy csokor citromfüvel mosnà meg az arcàt, reggel igazàn jol hat, egyetértek az elozo kommentelovel :) lemosàs utàn még érzodik picit, de az arckrémem màr elfedi. Eléggé vizhiànyos és szàraz a böröm ezért a hasznàlata utàn kissé feszül, ezért szérumot vagy arckrémet teszek fel, ami szépen be is szivodik. Engem megvettek. Jo a design, jo az illat, jo a habzàs, jol is tisztit. Csupàn egy csillag minusz mert picit szàrit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

LillSis

2019. április 24.

Még csak 1 hete használom a terméket, de eddig csak pozitív véleményem van róla. A vízhiányos bőrömnek nagyon jó ez a zselés állag, aminek az illata is fantasztikus. Nem csak a bőrömet, de engem is felébreszt a reggeli arctisztításkor. Jól habzik, nem kell belőle sok, ezért remek ez a pumpás kiszerelés. A pórusaimat szépen összehúzza és használata után az arcbőröm üde és puha lesz. Engem meg győzött, így a napi arcápolási rutinomhoz tartozik már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

p.bettina

2019. április 23.

Első használat utáni tapasztalatom: tetszik a pumpás kiszerelés, a csomagolása nagyon szép. Kellemesen habzik a termék, az illata is finom, nekem nem sok. Az arcomat megfelelően megtisztította, nem húzódik, nem irritált használat után. Mintha a pósusaim is halványabbak lennének. Nem adok még 5 csillagot, mert csak most kezdtem használni, de eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

off06

2019. április 21.

A kiszerelés szuper, jól tisztít, nem szárít, kellemes a használata, bár nekem kicsit sok benne a parfüm. Jó az illata, csak túl intenziv. De ettől eltekintve elsőre nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.