Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: random, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél organikus citromfű esszenciális olajjal és organikus aloe verával normál és kombinált bőrre. Organikus búzavirágvízzel és növényi glicerinnel gazdagítva. A bőr kiszárítása nélkül távolítja el a szennyeződéseket, az olajat és a légszennyezés maradékait.

Ár: 1000 , Eladó: BorbalaK
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bosii

2022. február 22.

Használata után nagyon frissitő érzést ad, az illata is nagyon kellemes. Nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

fallme

2022. február 21.

Nagyon szeretem, az illata szuper, tisztít és nem okoz semmi bőrirritációt, nem kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

sdori06

2022. február 3.

Sok év után ez volt az első arclemosóm, ami se nem szárította, se nem tette zsírosabbá a bőrömet és nem okozott mitteszert/pattanást. Egy pumpálás elég belőle, nem túl habzós, gél állagú. Szerintem nincs erős illata. Lemosás után tiszta érzést hagy, sosem húzódott tőle a bőröm. Sokáig elég egy doboz, mikor már szemre azt hiszi az ember, mindjárt kifogy, kitart még jó pár napig. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

csokilany

2022. január 25.

Szépen, alaposan, de kíméletesen tisztít, frissít, és nagyon finom citromfű illata van. Nem húzódik utána kifejezetten a bőröm, de jól esik neki az arckrém.
Az egyetlen problémám vele, hogy 4-5 pumpálásnyi anyag kell a pofimra (mivel nem igazán habosodik), így elég gyorsan fogy. Még kipróbálok más féle arctisztítókat is, de lehet, hogy majd vissza fogok térni ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

poszike22

2021. december 12.

Napi szinten az esti arclemosó rutinom része ként alkalmazom. Szépen tisztít, friss érzetet ad, nem okoz bőr irritációt, nem hagy maga után kellemetlen érzést. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

labathante

2021. november 1.

Nagyjából egy hónapja használom és imádom! Az illata nem a legtutibb, de jól tisztít, nem szárítja agyon az arcomat és nem leszek tőle pattanásos.

Update: végül a töménytelen illóolaj megtette a hetását, apró pici pattanások kezdtek el megjelenni az arcomon az első flakon után, pont amikor megvettem a következő kört. Megbántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

strauszkinga

2021. október 17.

Isteni az illata, imádom. Könnyű felvinni, könnyű lemosni, tiszta utána az arcbőröm. Nem húzódik, mint némely lemosók használata után. Ár-érték arányban is tökéletes. Nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

kittir

2021. október 14.

Nekem nem szárította a bőröm viszont nincs meg utána az a kellemes tiszta érzés. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

hovirag

2021. október 12.

A lemosó illata olyan, mintha citromfű teát szagolgatnék. Szóval az illatát nagyon eltalálták szerintem. Az állaga jó és hatékonyan eltávolítja a sminkem nagy részét. A többit fürdés után szoktam micellás vízzel eltávolítani. Az arcbőröm pedig nem lesz olyan száraz fürdés után, mint amikor szappant használok. Szerintem többször is újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

cichurri

2021. szeptember 21.

Valóban elég citrusos az illata, bár ezzel nem volt gondom. A véleményeket olvasva furcsállom, hogy az én bőrömet nem szárította, hanem inkább zsírosította. Esténként használtam, másnapra zsírban tocsogott az egész fejem :D először az arckrémemre gyanakodtam, hogy túl testes lehet, de hiába hagytam ki 1-2 estére, ugyanaz volt a szitu. Szóval a termék nem hozta meg nekem a "balance"-t, túl is adtam rajta :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.