Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szépítő tonik organikus kakukkfű esszenciális olajjal és szalicilsavval. Organikus árpavízzel és szalicilsavval gazdagítva. Tisztítja és mattítja a bőrt, miközben összehúzza a pórusokat és finomítja a bőr textúráját.

evi1016

2021. április 17.

Nem régóta használom, de nekem nagyon bevált. Elképesztően szépen mattítja az arcom, bár az illata nekem egy picit erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Fancsusz97

2021. április 14.

Nekem nagyon bevállt. Az arcom sajnos nagyon hamar zsírosodik T vonalba, de ezzel mintha kevésbé lenne feltűnő. Reggel-este használom, nem szárít. Ha pattanásom van is lekennem 2x és másnapra nyoma sincs. A családban másnak is hasznosnak bizonyult. Az illata is kellemes. Szerintem már a 3. flakonnál tartok, s ugyanolyan hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

viragmezo

2021. április 12.

Másodszor vettem meg, mert elfelejtettem, hogy egyszer már nem annyira jött be. El tudtam használni, nem is okozott semmi gondot, de igazából ennyi. Kellemes hűsítő érzést biztosított, azt meg kell hagyni, viszont sajnos semmi hatást nem véltem felfedezni. Kellemes illata van, nagyon kakukkfüves és jobb a semminél, de sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Kencefice17

2021. április 2.

Nagyon szeretem az illatát, és nem vettem észre, hogy szárítja a bőröm. Őszintén szólva, különösebben mást sem vettem észre, talán kicsit kevésbé zsírosodott, viszont (talán csak az illata miatt) a tisztaság érzését kölcsönözte nekem. Úgy gondolom, hogy tonikok közül ez egy kellemesebb és szelídebb darab, de már nem venném újra az alkohol és illóolaj tartalma miatt - pedig használatát, illatát tényleg élvezem és így szeretem is ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

DianaS

2021. április 2.

Bajban vagyok ezzel a tonikkal..mivel jó is volt és nem is. Az illata erős, de nem irritált, a pattanásokat kicsit csípte, de valamilyen szinten lenyugtatta őket. Nem volt rossz, viszont újra nem venném. Azért érzékeny bőrre inkább ne ezt vegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

domiv

2021. március 19.

Nem tudtam ellenállni kb egy éve a "Bio" szócskának, gondoltam, ami bio, az csak jó lehet, csodát tesz a bőrömmel. Nem tett nagyon rosszat neki, de én igyekeztem teljesen kivonni a rutinomból az alkoholos és a parfümös termékeket, és ebben mindkettő van:( Az illata is túl erős, érzékeny bőrön szerintem ez borzalmas lenne, de zsíros bőrön is az alkohol nemcsak a felesleges, hanem a természetes és szükséges zsírt is leoldja a bőrről, amely hatására, még több zsírt fog termelni a bőr. Nem mondom, hogy rossz termék, mert hatásos, de sokkal kíméletesebb kozmetikumokkal is lehet jó hatást elérni, és azok nem is teszik tönkre hosszútávon a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Dori.T

2021. március 5.

Az első tonik, ami nem szárít, biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Az első tonik, ami nem szárít, biztosan veszek még belőle.

estie2

2021. február 26.

Illata erős de számomra kellemes a természetet idézi. Szárító hatása erős épp ezért a zsírosabb területeken használom. Felfrissíti a bőröm, csípő érzést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

PetraOo

2021. február 20.

Reggelente használom arcmosás után, de hosszabb használat után sem éreztem hatást. Semmi extrát nem találtam benne, ezért (és az alkoholtartalma miatt) nem venném újra, valamint nekem az illata sem volt túl kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Kencefice13

2021. február 3.

A kedvenc tonikom lett. Regebben a clinique lilajat hasznaltam es ahhoz tudnam hasonlitani csak nekem nem csip annyira. Szepen leszaritja a pattanasokat is. Mar kb masfel eve csak ezt hasznalom minden nap es nagyon ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol