Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szépítő tonik organikus kakukkfű esszenciális olajjal és szalicilsavval. Organikus árpavízzel és szalicilsavval gazdagítva. Tisztítja és mattítja a bőrt, miközben összehúzza a pórusokat és finomítja a bőr textúráját.

macskamasni

2024. május 24.

Nagyon örülök, hogy sikerült találnom egy tonikot ami szinte ugyanolyan illatú és hatású mint egy másik amit vettem Japánban. Nagyon szeretem, engem nem zavar az illata sem. Aki nem kedveli a megszokott "krém" illatot az biztos meg fog lepődni tőle, de szerintem érdemes hozzászokni a hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 24.

Netty089

2024. április 23.

Nagyon szeretem, tényleg szépíti a bőrt. A pattanásokat eltünteti, begyógyítja őket. Sajnálom, hogy már alig lehet kapni valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 23.

Ardoris

2024. január 23.

Imádom a kakukkfüves illatát, frissíti, nem szárítja a bőrt. Szalicilsav tartalmának köszönhetően elősegíti a pattanások gyógyulását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 23.

Milla22

2023. május 28.

Nem szárítja a bőröm, sőt szépíti. Nagyon ritkán fordult elő, h a T-vonalamban volt egy kis pattanásom, de ez azt is megszüntette. Többféle hidratálóval használtam már, és jól működött mindegyikkel. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 28.

Massiew

2023. március 29.

Kellemes, friss érzetet kelt használat után. Nem szárítja a bőröm és a sminket is egész jól leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

soapduro6

2023. február 18.

sajnos így derült ki hogy allergiás vagyok a kakukkfűre 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 18.

sajnos így derült ki hogy allergiás vagyok a kakukkfűre 😭

creammaniac

2023. január 17.

Esti rutinban használom második/harmadik lépésként, nagyon szeretem a frissitő hatása és illata miatt. Szerencsére már nem problémás a bőröm, néha támadnak csak a pattanások, inkább a vízhiány a jellemző. A zár komedókkal nyilván nem tud mit kezdeni, de nem is e célból vásároltam, arra ott vannak a szérumok, hámlasztók.
Ez a tonik nem szárít, nem feszül utána a bőröm, viszont, ha maradt még valami smink, szennyeződés az arcomon, azt leszedi. Jelenleg a drogériák kínálatában ez a kedvencem, árban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 17.

Piedra

2022. december 12.

Olyan teszi a dolgát, de kb. ennyi - számomra. Nem zavar az illata, enyhén csípi, húzza a bőrömet, ami a beszívódás után elmúlik. Jól tisztít és mattít.
Nem hinném, hogy újraveszem, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

Nem hinném, hogy újraveszem, de egynek jó volt.

Yubiri

2022. szeptember 27.

Nagyon erőteljes illata van, lehet valakit ez zavarna, én úgy érzem, hamar elillan. Különösebben nem vált be, volt már jobb tonikom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

gomoripetra

2022. május 31.

Van egy erőteljes, jellegzetes illata, az már egyszer biztos. Bár, kimondottan nem zavart. Igazából frissítő érzetet adott az arcbőrömnek, miután használtam, de különösebben nem vált be sajnos. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Arginine, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.