Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szépítő tonik organikus kakukkfű esszenciális olajjal és szalicilsavval. Organikus árpavízzel és szalicilsavval gazdagítva. Tisztítja és mattítja a bőrt, miközben összehúzza a pórusokat és finomítja a bőr textúráját.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

creammaniac

2023. január 17.

Esti rutinban használom második/harmadik lépésként, nagyon szeretem a frissitő hatása és illata miatt. Szerencsére már nem problémás a bőröm, néha támadnak csak a pattanások, inkább a vízhiány a jellemző. A zár komedókkal nyilván nem tud mit kezdeni, de nem is e célból vásároltam, arra ott vannak a szérumok, hámlasztók.
Ez a tonik nem szárít, nem feszül utána a bőröm, viszont, ha maradt még valami smink, szennyeződés az arcomon, azt leszedi. Jelenleg a drogériák kínálatában ez a kedvencem, árban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 17.

Piedra

2022. december 12.

Olyan teszi a dolgát, de kb. ennyi - számomra. Nem zavar az illata, enyhén csípi, húzza a bőrömet, ami a beszívódás után elmúlik. Jól tisztít és mattít.
Nem hinném, hogy újraveszem, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

Nem hinném, hogy újraveszem, de egynek jó volt.

Yubiri

2022. szeptember 27.

Nagyon erőteljes illata van, lehet valakit ez zavarna, én úgy érzem, hamar elillan. Különösebben nem vált be, volt már jobb tonikom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

gomoripetra

2022. május 31.

Van egy erőteljes, jellegzetes illata, az már egyszer biztos. Bár, kimondottan nem zavart. Igazából frissítő érzetet adott az arcbőrömnek, miután használtam, de különösebben nem vált be sajnos. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Bosii

2022. február 22.

Első tonikom volt amit beépítettem a napi rutinomba. Az illata nagyon kellemes, és frissitő hatást ad. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

vidazs93

2021. július 5.

Most használtam el, napi szintem, akár kétszer is használtam, mert nagyon jól eső érzés volt, felfrissítette a bőröm. 4 csillag, mert csodaszernek nem mondanám, de lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

viki30

2021. június 18.

Első tonik amit minden nap rutin szerűen használok, már a második flakonnal. Nekem jó a bőrömnek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

BMLuca

2021. május 20.

Nemrég vettem meg, mert a narancsvirágvizes micellás víz nagyon bejött, és gondoltam, ez pont zsíros börre való, de talán pont az alkoholtartalma miatt ha reggel is használom, egész nap majd´ kifolyik a szemem töle. Esti rutinban elhasználom, de emiatt és mert zsíros börre az alkohol pont nem annyira jó, mint utóbb megtudtam, nem fogom újravenni. Kár érte, mert az illata nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

evi1016

2021. április 17.

Nem régóta használom, de nekem nagyon bevált. Elképesztően szépen mattítja az arcom, bár az illata nekem egy picit erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Fancsusz97

2021. április 14.

Nekem nagyon bevállt. Az arcom sajnos nagyon hamar zsírosodik T vonalba, de ezzel mintha kevésbé lenne feltűnő. Reggel-este használom, nem szárít. Ha pattanásom van is lekennem 2x és másnapra nyoma sincs. A családban másnak is hasznosnak bizonyult. Az illata is kellemes. Szerintem már a 3. flakonnál tartok, s ugyanolyan hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.