Garnier

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. január 22.

Kategória:   Testápolók

Bőrnyugtató krém kellemes, friss és könnyű állagú. Ez az extra száraz bőrre való ápoló akár 48 órán át tartó táplálást biztosít. Akár 10 réteg mélyen táplálja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Angel86

2024. február 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Finom illata van és teszi a dolgát. Nekem bejön hogy ki lehet venni egy megfelelő mennyiséget és nem kell a pumpát nyomogatni ezerrel. Szőrtelenítés után használom, hogy ne viszkessen borotválás után a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 26.

PoisDeChiche

2024. január 27.

Már kettőt is elhasználtam belőle, annyira imádom, télre tökéletes. A gourmand parfümök kedvelőinek ajánlom, Bianco Latteval mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 27.

perszehogy

Korcsoport: >54
2023. december 24.

Nekem bejött. Kicsit féltem, hogy hagy egy réteget, mert az a halálom. Már egy csomó testápolót kihajítottam emiatt. De ez nem olyan szerencsére. Beszívódik, táplál. Igaz, az illata nekem egy kicsit túl édes, de egye fene, elviselem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 24.

Tami7

2023. július 26.

Extrém száraz bőrre elhiszem, hogy ideális, de az én normál bőrömhöz nem passzol. Ahogy más is írta, "ragadós" utóérzete van, nekem nem komfortos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 26.

erosdora00

2023. július 26.

Isteni illata van, jól hidratál, hamar beszívódik, és viszonylag sűrű, "vajas" állaga miatt lassan fogy.
Állaga miatt talán hidegebb időre szerencsésebb, de most nyáron se érzem soknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 26.

Reku_08

2023. május 8.

Nagyon jó illata van, és pár nap leforgása alatt visszaadta a bőröm hidratáltságát, puhaságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 8.

fanni200005

2023. április 6.

Az illata nagyon kellemes, hamar beszívódik és napokon át hidratál:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 6.

Az illata nagyon kellemes, hamar beszívódik és napokon át hidratál:)

Jelizz

2023. március 14.

Valamire emlekeztet az illata de nem tudom mire,nem annyira kakaos. Tomor de konnyu kis krem. Nem szarad be tul hamar, de nemis zavaro. Talan kicsit zsiros es ragados erzetet kelt. Hidratal ,de nem tokeletesen . Nem tudom elhasznalom ,de ha elfogy mast veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 14.

BarsonyZsuzsi

2023. március 13.

Száraz bőröm nagyon szereti, ez az aktuális kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 13.

Száraz bőröm nagyon szereti, ez az aktuális kedvenc!

Amadea

2023. február 4.

Akciósan vásároltam, abban reménykedtem, hogy sikerül találnom a Dermedic Cicatopy helyett/mellett egy kedvező ár-érték arányú, nagy kiszerelésű, hatékony testápolót, mivel száraz bőrűként szinte eszem őket.
Szerettem használni, valóban jól hidratált, sűrű, mégis könnyed krém, finom illattal, télre tökéletes. A társai nem biztos, hogy a hideg időben működnének rajtam, de őt nem kizárt, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 4.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.