Garnier

Ár:   1105 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1105 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2011. október 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1105 Ft

A Garnier bőrfeszesítő hidratáló testápoló 24 órán át hidratálja bőrét. Feszesíti a megereszkedett bőrt. Citrus illata és nem zsíros tej-zselé állaga azonnali frissítő érzetet nyújt.

Összetétele tengeri alga kivonatot tartalmaz, mely segít erősíteni a bőrszöveteket. Phyto-Caféine-t tartalmaz, mely zsírraktár-lebontó tulajdonságáról ismert. A bőr napról napra feszesebbnek tűnik.

Ár: 1105 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tlilla100

2018. április 4.

Imádom, és ugyan másnál nem nagyon látom, de szerintem a feszesítő hatása sem elhanyagolható. Nekem legalábbis segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Lillie

2018. január 29.

Jelenleg épp egy nagy projektben vagyok benne, melyben szakemberej segítségével váltok életmódot. Eddig 21 kilót fogytam és igyekszem mindent bevetni, hogy a bőröm tudja követni a változást. Ez a krém is segítségemre van ebben. Mivel nem egyedül őt használom nem tudom megítélni, hogy mennyire segít a folyamatban. Amit nagyon szeretek benne, hogy nagyon gyorsan beszívódik, finom illata van és nem hagy ragacsos zsíros érzetet. Mivel nagy a felület, amin használom nagyon gyorsan fogy. Havonta egyet biztos elhasználok. De mivel olcsó így nem bánom különösebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

tenagi

2017. augusztus 19.

Én nem régen kenegettem el a maradékot. Tavaly vettem, akciós áron megéri. Igazi nyári testápoló, nem zsíros, könnyen beszívódik, kellemes illatú. Feszesíteni nem hiszem, hogy feszesít, bár én nem használtam folyamatosan, így erről nem mondok véleményt. Összességében megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

bogczi

2017. április 24.

790 forintért vettem akciósan és én nem bántam meg. Nem feszesítő testápit kerestem, abban én nem hiszek, csak valami olyat, ami valóban nem hagy zsíros érzetet maga után. Sokszor nincs sok időm kenegetni és utálom, ha a ruha felvétele után rám tapad minden. Nagyon jó, tényleg teljesen beszívódó állaga van, nem hagy zsíros-ragacsos érzetet. Enyhén géles, de nem kukacosodik, jól lehet masszírozni. Irtó jó illata van, enyhén citrusos. :)
Valamennyit tényleg feszesít és nagyon finom puha és selymes a bőröm tőle, szerintem ennyiért nagyon is jó testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

adelkovacs

2016. augusztus 25.

Sajnos amit ígér-bőrfeszesítés-azt nem váltja valóra. Ha sima hidratáló testápolóként vesszük, nem csalódunk benne, igazán kellemes. Viszont sima testápolót olcsóbban is kaphatunk, ezért nem érdemes ennyi pénzt költeni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

adrikovi

2016. január 4.

Nem sok jót tudok mondani róla. Hidratálni nem nagyon hidratál, a kezemen marad egy fura réteg utána, és feszesítő hatását sem vettem észre. Az illata nekem tetszett és nyáron tényleg jól hűsít. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Csizmi77

2015. november 10.

Most vettem először ezt a terméket mert nagyon tetszett az illata!!! Olvastam a terméken hogy arcra ne használja meg használat után mosson kezet!!! Mit mosak le a kezemről mikor beszívódik???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

PiciBrigii

2015. június 15.

Pár napja vettem meg...imádom az illatát!! Még nem tudom mennyire használ hosszú távon, de eddig még minden jó! :)

UPDATE: Azóta csak egyszer vettem újra, de a feszesítő hatást nem tapasztaltam, ezért levonok egy csillagot.. De nagy melegben felfrissítő a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

szederke

2015. április 13.

Pár évvel ezelőtt rendszeresen használtam, de azután találtam nála sokkal jobbat, jobb áron. Nemrég viszont akciós volt, ezért beruháztam rá újra. Korábban gyümölcsös, friss illata volt, és jól hidratált. Most leginkább olyan semleges fura szaga van szerintem. Könnyen felszívódik, de a nagy kiszerelés elhasználása után se vettem észre semmi hatást, és alig vártam hogy elfogyjon :D

update: nem is ezt használtam régen, megtévesztett a csomagolás... kétféle ilyen sárga feszesítő testápoló van, és ez a kevésbé jó :D A másik a sima "Firming Care Azonnali bőrfeszesítő, tápláló testápoló" néven fut, az az igazi és amit azóta is mindig újraveszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

molnaradrikaa

2014. szeptember 19.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál és nagyon jó illatú ! Tulajdonképpen minden megvan benne ami egy testápolóba kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak