Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PinkBelleLab, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kifejezetten húzódó és érdessé vált bőr számára lett kifejlesztve a Garnier Bőrregeneráló Testápoló tej, hogy segítsen ápolni és védeni a különösen száraz bőrt, megkönnyebbülést és komfortérzetet biztosítva számára akár 24 órán át. Juharfa-kivonattal gazdagítva, a Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló tej intenzíven hidratálja, nyugtatja és regenerálja a száraz bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna.

♡ Testápolók ♡
Ár: Leírásban! , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

sarah0425

2021. február 21.

Nagyon jó az extra száraz bőrömre ebben a hideg időben. Picit nehezen szívódik be néha, de szerintem a hatása annál jobb :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

sayapark01

2020. szeptember 1.

Nekem nagyon nem jött be. Nehéz elkenni, ezáltal elég sokat kell használni belőle, hogy mindenhova jusson. Az állaga kemény és nehéz, cserébe semmilyen extra hatást nem vettem észre a bőrömön, maximum azt, hogy két óra múlva megint száraz volt mindenem. Ez most nagyon nem volt jó vétel :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

nkata

2020. július 2.

Ez az a testápoló amihez sokszor visszatérek. Most már nem vennék olyan testápolót amiben parabén és illatanyag van, de ez a testápoló a szinte hámló szárazságú bőrömet másnapra teljesen rendbe teszi. Az illata szerintem borzasztó, de a hatékonysága ezt kompenzálja. Amíg nem találok ennél jobbat és szebb összetevőjűt, addig biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

palmiii

2020. május 19.

Téli időszakban nagyon jól bevált. Kellemes az illata. Könnyen beszívódik. Nagyon száraz, kirepedezett bőrt sem irritált, szépen rendbehozta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

rosegangela

2019. október 31.

A legborzalmasabb testápoló, amit valaha is használtam! Az illata is elég semmilyen, de azt reméltem, hogy legalább majd teszi a dolgát, viszont a francért se akart rendesen felszivódni, folyton tapadt a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Egi

2019. február 11.

Nekem a 7days verziói sokkal jobban hidratáltak. El se használtam annyira nem volt jó :( nem hidratált eléggé :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Renus

2018. december 28.

Nagy kedvencem lett ez a testápoló. :)
Gyorsan felszívódik, puha bársonyos bőrt eredményez zsíros hatás nélkül.
A szárazabb részeket is remekül helyreteszi.
Az illata enyhe, nem sok vizet zavar.
Visszatérek hozzá, de még a termékcsalád többi testápolóit is kipróbálom.
Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Nagy kedvencem lett ez a testápoló. :)
Gyorsan felszívódik, puha bársonyos bőrt eredményez zsíros hatás nélkül.
A szárazabb részeket is remekül helyreteszi.
Az illata enyhe, nem sok vizet zavar.
Visszatérek hozzá, de még a termékcsalád többi testápolóit is kipróbálom.
Természetesen 5 csillag.

ntimo

2018. december 5.

Nekem nagyon bevált ez a kis krém! Terhesség utolsó trimeszterében járok, babaolajjal együtt kenegetem a pocakomra felváltva és még egy csíkom sincs és pihe-puha a bőröm, nem szárad, nem viszket, pedig már jól megnőtt. A kiszáradt kezemet is szépen helyrehozta. Állandó termék lesz itthonra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

netti1212

2018. november 5.

Nagyon kivolt száradva a bőröm repedezett ez a kis csoda pikk pakk rendbr hozta :) és az ára se vészes! Illata sem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

vivian1

2018. július 28.

Egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Gyorsan beszívódik, finom illata van és puha bőrt eredményez. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.