Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: Milia, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony mézzel és propolisszal gazdagított összetétele elsősorban az erősen igénybevett, fénytelen és erőtlen haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj szép, fényes és egészséges lesz, a sampon védi és táplálja egyben. A mézkivonat lágyságot, könnyedséget és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, míg a propolisz védelmet nyújt a hajgyökerektől a hajvégekig.

krisztiii77

2020. december 26.

Ezt nem szerettem annyira, a balzsamjaval hasznaltam es azt jobban szerettem,ettol zsirosodot a hajam de jo illata van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Renike11

2020. november 26.

Nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam, viszont a hajvégeimet nem hidratálta eléggé,nem venném újra😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

cseh.rebeka

2020. november 13.

Nekem sajnos ez a sampon tette tönkre a hajvégeim, teljesen kiszáradt és töredezett lett:( Alapból évek óta szőke vagyok, így nagyon kell rá vigyáznom, de ez a samponn csak sajnos rontott a dolgon, le is kellett vágatnom pár centit. Egyetlen pozitívum, hogy az illata kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Lina0325

2020. november 4.

Az illata nagyon jó. Pár használat után viszont elkezdte szárítani a hajam. Most több hajpakolással használom - így elfogadható a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

daydreamheart

2020. szeptember 24.

Az illata finom, viszont csodát nem tett. Hetente egyszer használtam, nem vettem volna észre, hogy a megszokottnál jobban zsírosodna tőle a hajam. Valaki említette, hogy ekcémát okozott nála, nem tudom, hogy a sampontól e, de nekem például az utóbbi időben a fülem mögött száradt ki (valószínűleg ettől) a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Zsuzsi70

2020. június 22.

Második flakonnal használtam mikor elkezdett viszketni tőle a fejbőröm. Kukában a helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 22.

dizzie

2020. február 5.

Az illata 10/11, minden ismerősöm a hajmosást követő 1.-2. napban dicséri a hajam illatát és én is alig várom, hogy újra megmossam vele a hajamat, mert valami mennyei. Annak ellenére, hogy karácsonyi ajándéknak kaptam és nem én választottam magamnak a terméket, jól passzol a hajam típusához. Nem kifejezetten zsírosítja gyorsabban a hajamat, de azért nem is egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Fruzsiii

2020. január 4.

Szeretem váltogatni a samponjaim,többfélét használok egyszerre.Sajnos a hajvasaló eléggé kitudja szárítani a hajam,és ilyenkor ha szárazabbnak érzem ,ezzel a samponnal mosok hajat,szépen feltölti a hajszàlaim,szép puha hajat varázsol,az illata is kifejezetten kellemes,és sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

bartaldora

2019. december 4.

Nekem csak egyetlen egy bajom van vele, hogy szilikonos, pedig már nem nagyon szeretnék ilyen sampont használni. Nekem ez az egyetlen negatívumom vele, azon kívül pozitívum, hogy selymes, puha tapintású a hajam a használat után. A méz illatát amúgy is szeretem, ezért örülök, hogy megvettem ezt a mézes sampont, a hajamnak is nagyon jót tesz, és méz illatú a hajam még 2-3 nap után is. Mivel szilikonos, így nem biztos, hogy újravenném, pedig nem rossz sampon. Kár, hogy nem gyártják szilikon nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 4.

StellaStar95

2019. november 22.

Az első pár használat után nem hittem a szememnek, annyira jó hatással volt a száraz, hullámos hajamra. Többször egymás után újravásároltam, de egy idő után elkezdett a hajam rettenetesen zsírosodni tőle, annyira, hogy naponta hajat kellett mosnom, vagy száraz sampont használnom, így hát lecseréltem. A termékcsalád többi tagját nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.