Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: Milia, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy jótékony mézzel és propolisszal gazdagított összetétele elsősorban az erősen igénybevett, fénytelen és erőtlen haj táplálására szolgál. Az ezzel ápolt haj szép, fényes és egészséges lesz, a sampon védi és táplálja egyben. A mézkivonat lágyságot, könnyedséget és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, míg a propolisz védelmet nyújt a hajgyökerektől a hajvégekig.

Garnier Botanic Therapy Honey & Propolis Balzsam
Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapest IX. vagy XI. kerulet. De szívesen postázom is elöreutalás után.
Renus

2019. június 16.

Szuper ez a termékcsalad, pakolasaval együtt használom.
Göndör hajra csodaszer!
Puha illatos friss lesz a hajam tőle.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Szuper ez a termékcsalad, pakolasaval együtt használom.
Göndör hajra csodaszer!
Puha illatos friss lesz a hajam tőle.
5 csillag.

pacsalia

2019. május 30.

Szerettem volna szeretni , elsőre úgy tűnt, be is fog válni, de miután a flakon háromnegyedét elhasználtam, elkezdett megváltozni a hatása... sajnos egyre durvábban szárítja a hajam, már pakolással és olajjal is alig tudom kifésülni ha ezt használom...és a fülem mögött ekcémás foltok jelentek meg , ami nem tudom biztosra mondani hogy mitől van de 90% hogy ettől... párommal elhasználtatom ha tudom, mert neki egész jól bevált a másik(kókuszos)verzió, (ő is hosszú hajú) de utána többet nem veszem újra, az fix!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

simi5

2019. május 27.

Finom az illata és jól habzik, ezeken kívűl más pozitìvumot nem igazán tudok mondani róla. Nekem sajnos hamar, már a mosás utáni második napon zsìros volt a hajam a töveknél, más samponnal azért bìrni szokta négy napig. Maradékot talán még elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 27.

bbrigii

2019. május 25.

Szeretem ezt a sampont. Pakolásával együtt használom. Nekem ez a kettő kombinációja nagyon bevált, mióta kipróbáltam (másfél éve) azóta mást nem használtam, mindig ezeket veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Destina

2019. május 8.

Jól tisztít, kellemes az illata és az állaga, viszont különlegesebb változást nem tapasztaltam a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Csutak

2019. május 2.

Eddig ez vált be a legjobban a botanic therapy samponok közül. Puha, selymes lesz tőle a hajam és egy nappal a mosást is ki tudtam tolni, most már minden negyedik napon kell csak hajat mosnom. :) (Remélem visszatérhetek a régi, heti kétszeri hajmosáshoz is majd.) Az avon bb balzsamjával együtt használom és végre búcsút mondhattam kettejükkel a száraz hajvégeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

mollimo

2019. április 18.

Szeretem ezt a sampont, még az én kezeim között is jól habzik és az illata is nagyon jó, kellemes méz illatú. :) Számomra újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

GELOKA

2019. április 3.

Nekem ez volt az első változat ebből a termék családból amit megvettem. Nagyon kellemes csalódás ért míg az elődjei egy hónap alatt elfogytak ezt 2 hónapig használja a családom,mert sűrű és nagyon jól habzik. Már a harmadik felét használjuk magyon elégedett vagyok mindegyikkel. Nem zsírosodik tőle a hajunk, nem száraz finom illata van és kiadós a mennyiség is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Niki8505

2019. március 18.

Az itt olvasók jó értékelések alapján vásároltam meg a napokban.
Egyszeri használat után a véleményem.
A sampon nagyon kellemes természetes illatú, az állaga szuper és jól habzik.
A hajam puha és selymes lett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Az itt olvasók jó értékelések alapján vásároltam meg a napokban.
Egyszeri használat után a véleményem.
A sampon nagyon kellemes természetes illatú, az állaga szuper és jól habzik.
A hajam puha és selymes lett :)

Anheszenamon

2019. március 5.

Kellően habzik, tetszett az illata. Nem zsírosította és nem nehezítette el a hajamat. Viszont semmi pluszt nem adott, nem vettem észre, hogy puhább vagy hidratáltabb lenne tőle a hajam. Persze arra ott a balzsam. Egynek elment, de nem hiszem, hogy újra vásárolom, inkább keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.