Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Ár: 300 Ft , Eladó: viktoriasnt
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
katucicu

2019. március 16.

Harmadik tubussal hasznalom, es imadom ☺️ Igaz, nekem nagyon szaraz a hajam, tehat annyira nem zsirosit. Az illata csodas. Anyukam is ezt a sampont hasznalja es sajat bevallasa szerint nott tole a haja (persze nem 1-2 hasznalat utan). Nagy kedvenc lett! ☺️

katucicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Csutak

2019. február 20.

Nem mertem addig véleményt írni róla, amíg többször nem használtam. Rájöttem, hogy zsíros hajra való samponokat ritkán szabad használnom, mert cserébe kiszárad a hajam és csak fésülgethetem, amitől újfent zsíros lesz. Na, ezzel a samponnal ez a probléma nem áll fenn. Alig kell fésülködnöm, a hajgumi is kicsúszik belőle és selymes, illatos a hajam. :) A hajmosást sajnos nem tolta ki, de legalább két nap után nem kell percenként a fejemet kaparni, mert viszket vagy csíp...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

csakrysz

2019. február 19.

Imádom az illatát, és sok esélyt adtam neki, de be kellett látnom, ez nem az én samponom. Balzsammal együtt használtam, de nagyon zsírosította a hajam. Sajnálom, mert az illata szuper.

csakrysz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

manocska81

2019. február 6.

A legjobb sampon, amit valaha használtam. Az oliva olajast is használtam már, de ezt jobban szeretem. 2 naponta hajat mosok, így nem érzem., hogy jobban zsírosítana. Viszont ilyen szép fényes és érezhetően erősebb hajam sosem volt még. Balzsamjával együtt hajsználom.

manocska81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Momiji

2019. február 4.

Émelyítő illat, brutálul zsírosít, és a hajam sem lett szebb tőle. Alig vártam, hogy elfogyjon, még jó, hogy akciósan vettem.

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

vkata96

2019. január 4.

Nem tud semmi extrát, de jó illata van, jól habzik és a hajam puha és fényes lesz tőle, nem csomósodik. Ez nekem már bőven elég. Ja, és nekem nagyon tetszik a csomagolása :) kiváncsi vagyok, hogy hosszú távon a benne levő ricinus olaj mennyire segíti a növekedést.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

dreammiyss

2019. január 4.

Az illata kifejezetten tetszik, tartós is. Bár sokkal hamarabb zsírosodik a hajam, mint előtte, mégis egészségesebbnek és szebbnek látom és érzem is. Újra fogom vásárolni.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Lina14

2018. december 28.

a hajamat szépen ápolja, de sajnos nekem is gyorsabban zsírosodik mint más, előtte próbált garnier botanic samponokkal. nekem az illata sem az igazi, kicsit kellemetlen, valószínűleg a ricinus olaj miatt. nem hiszem, hogy újraveszem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

KittiASzuperpocok

2018. december 24.

Végre van "esése" a hajamnak. Alapvetően száraz, festett hajam van, de ez a sampon csodát művel vele. puha, könnyen fésülhető lesz a hajam. balzsamjával és repairing creamjevel együtt használom. a krémből nagyon keveset, de minden nap teszek a hajvégeimre.
Az illatélmény mennyei. sokáig érezhető. kevés elég belőle hajmosáskor. tuti beruházás volt, új kedvenc.

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

nagyj19

2018. december 20.

Az illata nagyon jó. Nem kell belőle sok. Alapvetően száraz a hajam, de mióta használom, azóta puhább és könnyebb fésűlni is.

nagyj19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak