Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Ár: 300 Ft , Eladó: viktoriasnt
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
DorothySoldier

2019. szeptember 8.

Első 2-3 használatkor megörültem, hogy végre egy sampon ami jó az én hajtípusomra... de tévedtem. Rettentesen elkezdett tőle viszketni a fejbőrőm, kisebb sebek is lettek a tarkómnál, amivel jött együtt a korpa. A 2 csillagot csak a hosszantartó illatára kapja, illetve hogy extrémen selymes lett tőle a hajam.
Régebben is próbálkoztam már Garnier samponokkal, akkor ugyenezeket a hatásokat tapasztaltam (korpásodás és viszketés). Úgy néz ki ez a márka nem nekem lett kitalálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Blenheim

2019. szeptember 6.

Nagyon tetszett az illata, ezért megvettem. Az első használatot kivéve mindegyik alkalommal szénakazal lett a hajam (nem festett, nem törött). a végei nagyon csúnyák lettek tőle. kézmosóként végezte... azt nem értem még, hogy száraz hajra ajánlják, de azért tettek bele sles-t, ÉS sls-t is 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

NeonPink

2019. augusztus 28.

Az illata isteni, szép, selymes, puha hajat varázsol. A hajat könnyen kifésülhetővé teszi. Azért egy csillag mínusz, mert nagyon zsírosítja a hajat. Szerintem ez inkább száraz hajra és fejbőrre megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

BlindedByLipstick

2019. augusztus 28.

A Vichy hámlasztós samponja után igazi megváltás, míg az szénakazallá szárította a hajam még balzsammal is, ez gyönyörűen helyrehozta. Kell egy frissítő hajvágás is, de amióta ezt használom, puha és selymes a hajam, nem zsírosítja, nem nehezíti el. Egyedül az illata az, amivel nem igazán vagyok kibékülve, engem az olcsóbb nedves törlőkendőre emlékeztet. :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

enadas

2019. augusztus 27.

Fényes és puha tőle a hajam, az illata is jó, de gyorsan zsírosodik tőle. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

S.K

2019. augusztus 25.

Nem vettem észre, hogy zsírosítaná a hajat. Csodát (eddig) nem tett. Mosás után 1-2 napig szép puha a hajam, de utána kiszárad sajnos. Más samponoktól is így viselkedik. Hiába kenem mindenfélével. Nekem tetszik az illata, sokáig meg is marad.
Remélem növeszteni is fogja, mert egyik legfőbb vágyam a hátközépig érő haj, de valahogy váll alattnál tovább nem akar nőni. 😢

Update: Sajnos nem egy különleges sampon és mintha szárítana is tartós használat során. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

sateenkaarigirl

2019. augusztus 25.

Az illata valami mennyei, ráadásul tényleg tartós: két nap után is ugyanolyan intenzíven lehet érezni a hajban. Az eredmény azonban átlagos, semmi extra, gyorsan zsírosodó hajra pedig nem ajánlanám, nem segít rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

TKataa

2019. augusztus 15.

Számomra egy egyszerű sampon. Jó illatú, bár hosszútávon nekem már sok (elég hamar megunom az illatokat). Semmi extra hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

vomitmyheart

2019. augusztus 15.

Összességében mint sampon, nem szeretem.
Elég folyós, sok kell belőle (másokhoz képest) az illata intenzív és hosszantartó és bár elsőre kellemes, másnapra nem tetszik és még valamivel gyorsabban is zsírosodik tőle a hajam (második napra már nem szép, holott három naponta mosnék hajat)
Tehát "csalódás" mégiscsak el tudom használni.

Az a nagy pozitívuma, hogy a hennát "festés" után nagyon egyszerűen és szépen kiszedi, holott más samponokkal ez egy fél órás 3-4 samponozásos szenvedés volt. (plusz az intenzív tartós szaga még mindig jobb mint a hennaszag :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Összességében mint sampon, nem szeretem.
Tehát "csalódás" mégiscsak el tudom használni.

wd1102

2019. augusztus 14.

Nem volt még ilyen intenzív és sokáig tartó illatú samponom, így az erős illat számomra pozitív. Viszont a gyorsan zsírosodó hajamat még gyorsabban zsírosította, úgyhogy sajnos nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak