KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cserfi

2018. április 23.

DM láttam akciósan (799 ft, Auchanban ráhúznak 100-200 Ft-t is!), illatra megtetszett, hazavittem belőle egy balzsamot és a hajpakolást is. Első alkalommal szerelem lett! Nagyon kellemes az illata, már nagyon régóta keresek egy olyan terméket amitől puha lesz a hajam, könnyen kezelhetővé válik! Én ezt csak ajánlani tudom :)

cserfi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

ceglediingo89

2018. április 18.

Nagyon elégedett vagyok vele,a balzsam párjával használom. Selymes és puha lett tőle a hajam.
Nekem nem zsírosítja úgy a hajamat

ceglediingo89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Nekem nem zsírosítja úgy a hajamat

Kacsuuszh

2018. április 17.

1 hónapja találkoztam vele elsőnek, akkor meg is tetszett és beruháztam erre a samponra. Teljesen elégedett vagyok vele, puha, fényes hajkoronát varázsol, de most, hogy kezdj jobb lenni az idő nekem balzsam nélkül is sok a tövekre, hamar zsírosodik tőle a hajam, de a végekkel majdnem hogy csodát tesz.

Kacsuuszh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

PetraD96

2018. április 4.

Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Nagyon puha és selymes lett tőle a hajam.

Dobi0906

2018. március 30.

Jelenleg a kedvenc samponom!! A balzsammal egyutt hasznalom, szépen tisztit, jo az illata es szep csillogo lesz a hajam. Nagyon vekony a hajam, igy mindig eleg kocos lesz hajmosas utan, ennel is szukseges kifesulest segito spray, ehhez mar hozza szoktam :/ de jo kis termek, mar a masodik flakon fogy, es biztos ujraveszem :)

Dobi0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Elkofen

2018. március 21.

Nagyon finom illatú, jól habzó sampon. Kevés elég belőle és jól tisztít. Nem korpásítja és nem szárítja a hajat. Sőt igazán jól ápol, bár az én hajam is picit zsírosítja. Gubancos sem lesz mosás után a haj, hanem inkább jól fésülhető.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

monyavari

2018. március 18.

Balzsammal együtt használom. Jól habzik, kellemes az illata, és puha is tőle a hajam, viszont nem szép, sprődnek tűnik.

monyavari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

anett5

2018. március 10.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik, élmény vele a hajmosás. Egészségesen fénylik tőle a hajam. Azt hiszem megtaláltam samponban az igazit! 😊

anett5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

nonciii

2018. március 10.

Szeretem használni,szuper az illata ,selymesebb tőle a hajam,viszont picit zsírosítja

nonciii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

vivii95

2018. március 5.

Szuper termék. Első használat után már érezhetően szebb a haj és sokkal puhább / fényesebb. Az illata is nagyon jó, ráadásul úgy habzik egy borsónyi szemtől is, mint ahogyan elvárt lenne egy jó samponnál. Nagyon szupi. :) Elég egy kicsi is nem kell egyből kinyomni a fél tubust, mint a legtöbbnél.Kicsit hasonlít a L'oreal Elseve Extraordinary samponjához, csak ez sokkal jobb, mert nem nehezíti el a hajat.

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak