Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond hajápolási csomag - új, bontatlan
Ár: 800Ft/szett , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után foxpost automatába küldöm

Clementine

2020. május 9.

Egy barátnőm ajánlotta pár éve, de akkor nem mertem kipróbálni, mert azt hittem, hogy zsírosítani fog nagyon. Mekkorát tévedtem. Kb egy hónapja használom és imádom. Alapjáraton heti kétszer mosok hajat, de ezzel hetente egyszer is elég. Nem mondom hogy fixen ez a sampon az oka ennek, nyilván az is befolyásolja hogy itthonról dolgozok, azóta nem is használok semmilyen hajsütőt vagy vasalót, nem piszkálom annyit a hajam.
Az illata mesés, több nappal hajmosás után is érződik. Az állaga is teljesen rendben van, nekem kis mennyiség is elég belőle és nagyon szépen habzik. Biztosan újravevős🤩

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

krekacsaliz

2020. április 22.

Szerettem volna szeretni, de nem ment. Nagy reményekkel kezdtem el használni, de már az első mosásnál száraz és nehezen fésülhető lett a hátközépig érő szőkésbarna ombre hajam. Nagyon matt lett az egész, pont az ellenkezőjét csinálja mint amit ígér. Az hagyján, hogy semmit nem nőtt a hajam, de fokozódott a hajhullás, töredezés. Nem habzik rendesen (gondolom az olaj miatt) és nagyon sok kell belőle. Nálam már megbukik egy sampon, ha csak a balzsamjával együtt jó, úgyhogy azt meg sem vettem. A karantén miatt gondoltam, hogy már elhasználom és nem mászkálok másikért (még mindig keresem álmaim samponját) de nem bírtam, és fél flakonnál offoltam. Az illata az egyetlen pozitívum, meg talán, hogy nem zsírosít annyira ezért 2 csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

dorccu

2020. március 29.

Kb egy hónapig használtam, nagyon szerettem, mindig puha és fényes volt tőle a hajam☺️ Az illatát is nagyon szerettem, a balzsammal együtt használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

loniekaet

2020. március 2.

Nagyon elégedett voltam ezzel a samponnal, puha és szép lett tőle a hajam. Nem is zsírosította, bár lehet azért, mert alapból erősen festett, száraz hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Lokitheprincess

2020. február 10.

Szerintem jó kis sampon a balzsammal együtt. Az illata jó, kellemes tapintású tőle a hajam. Az enyémet nem zsírosítja, bár nem állandóan használom (egyébként a Garnier Fructis Good Bye Damage a kedvenc), ezt karácsonyra kaptam. Amíg elfogy használom, talán újra is veszem, abszolút kedvenc nem lesz, de váltásnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

vyllam95

2020. február 10.

Hát én nagyon hittem ebben a samponban. Az első 3 hónapban még nagyon jó volt de után valami katasztrófa lett. Megmostam a hajam és már másnapra zsíros lett tőle (semmi mást nem használtam). Amúgy is gyorsan zsírosodó hajam van de legalább 3 napot kiszokott bírni...Úgy hogy lemondtam róla. Az illata kellemes és tényleg puha, selymes volt a hajam utána, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Ajsha920704

2020. február 9.

Az illata fogott meg, egy régi testpermetre emlékeztetett, amit imádtam. Ellenben én 4-5 naponta mosok hajat, hogy kíméljem a hajam, viszont ettől 2 naponta tudnék úgy zsírosít és nehezít. Valószínűleg a ricinus olajtól. Szuper dolog a ricinus olaj, mondjuk egy pakolásként, na de samponban.... Nem is tudom mit gondoltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

sandra1230

2020. február 8.

Update: Közbe lecseréltem és azóta is keresek olyan sampon-balzsam párost ami nem zsírosít. Egy tubus elhasználása után vettem észre a hajamon, hogy borzasztóan zsírosít. 2-3 naponta kellett mosnom a hajamat ami nálam hetente 1 alkalom után kicsit megdöbbentő volt. Az illata még mindig jó de ha huzamosabb ideig használom a párost nagyon zsírosít. Kár érte.. :( Egy csillag csakis az illata miatt.

A balzsamjával együtt vettem meg először az illata fogott meg. Nálam teljesen bevált puhította a vastagszálú töredezett hajamat valamint az illata is nagyon tartós amit eddig egy sampon-balzsam kombónál se tapasztaltam szóval ez nálam plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

saci1234

2020. február 6.

Szep tole a hajam... kb 1 napig utana meg olyan zsiros hogy muszaj ujra mosnom. (Eddig hetente ketszer mostam es nem volt problema) volt mar jobb samponom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

szamira

2020. február 6.

Nekem nem vált be. Nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam, a fejbőröm pedig viszket utána.
Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Teljes pénzkidobás.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak