KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Gabica28

2018. szeptember 18.

Nem szeretem a drogériás hajápolókat, samponokat de amint meglattam, hogy ricinus olaj mondtam, hogy nekem ez kell. Megmostam a hajam, es nem hittem el, hogy ez ennyire jo. Mindig kb. 3000 Ft feletti samponokat vasaroltam... de itt egy pelda, hogy az olcsobb is lehet király. Nekem olyan szep, puha lett a hajam tőle, hogy le sem akarom cserelni soha ezt a sampont. Ha ez ennyire jo, akkor milyen lehet a hajpakolas es a maszk... Nekem az illata is nagyon bejon, annyira nem marad meg a hajamban az illata.
Egyetlen pici bajom van vele, hogy kicsit hamar fogy, több kell a hosszu hajamra, hogy habozzon.

Nem tudom mi történhetett, de pár használat után kiszárította a hajam. Hamar zsírosodott tőle... biztos hogy nem veszem újra es ami megmaradt az is kuka.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

kicsiparany

2018. szeptember 15.

Imádtam az illatát, de az egyébként normál hajamat annyira elzsírosította, hogy ki kellett dobnom a felét.

kicsiparany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

ellla18

2018. augusztus 24.

Nekem bevált ez a sampon,meglepő módon :) Szerettem az illatát,puha volt a hajam hajmosás után tőle pedig balzsamot nem használok általában, valamint jól is tisztított,de szerintem azért nem a legkiválóbb sampon ,ezért csak 4*

ellla18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Lovemakeup

2018. augusztus 19.

Nekem eddig úgy néz ki, hogy nagyon beválik ez a sampon a balzsamjával és a tápláló krém-olajával együtt. Kellemesen habzik,jól tisztít, nem szárítja a hajam, és mintha tovább bírná ebben a nagy melegben, mint az eddig használt samponokkal. Az illata pedig....... egyszerűen imádom!
Nem igazán tudok rosszat mondani róla.
Updatelek, ha van valami változás, de egyenlőre 5* :)

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nem igazán tudok rosszat mondani róla.
Updatelek, ha van valami változás, de egyenlőre 5* :)

pMichelle

2018. augusztus 18.

Update: kissé besokalltam az illatától... egy időre félre teszem aztán majd valamikor szerintem télen előveszem újra.
Egyébként a Garnier samponok közül az ULTRA DOUX vonal sokkal jobb szerintem.

Már jó ideje használom, nem akartam elhamarkodni a vélemény írást. Mikor kidobták a piacra, már akkor csábított de nagyon. Csak volt itthon 3-4 sampon szóval kontrolláltam magam és vártam.
Nem mondom, hogy csalódás de nagyon átlagos sampon.
Átlagosan tisztít.
Átlagos az illata.
És a hatása is.
A fejbőrön nem bántotta. És a hajvegeim mindig úgy mosom, hogy plusz olajakat adok a samponhoz így nem tudom, hogy amúgy azt a részt szárítaná e.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Egyébként a Garnier samponok közül az ULTRA DOUX vonal sokkal jobb szerintem.

Nem mondom, hogy csalódás de nagyon átlagos sampon.
Átlagosan tisztít.
Átlagos az illata.
És a hatása is.

CocoBellemare

2018. augusztus 15.

Csodásak a Garnier samponok és balzsamok! Váltogatom őket 3-4 havonta, ez is nagy kedvenc. Krémes, finom illata hosszú ideig érződik a hajamon. Könnyű kifésülni, szép rendezett lesz tőle a hajam. Minimális hajhullásra tökéletes, nekem babahajak is nőttek. 4 csillag jár, mert ehhez is szükséges balzsam.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

Finom illata van de 1hónap után rendesen elkezdett zavarni:D szerintem jo kis sampon.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

boczetimea

2018. augusztus 13.

El használtam a háromnegyedét, de úgy érzem a kukában fog landolni a maradék. Az elején nagyon tetszett az illata meg az állaga, sőt még a hatása is, de mostanában hamarabb zsírosodik tőle a hajam és olyan mintha nem tisztítana megfelelően. Kap egy csillagot mert az illata kellemesen meg maradt a hajamban.

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Narbeleth

2018. július 31.

Nagyon sűrű, és tömény illata van, ami hajmosás után is megmarad, nekem tetszik. Nem tisztít annyira hatékonyan, inkább ápol, puha lesz tőle a haj. Nem használtam még elég sokat ahhoz, hogy lássam, a ricinusolaj mennyire hatékony (reménykedem, hogy dúsul, vagy legalább kevésbé hullik majd a hajam).

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

dorottyagera

2018. július 26.

Nekem sajnos nem vállt be. Utálom az illatát és a hajamat nagyon zsírossá teszi :(

dorottyagera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak