KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fannib1

2018. július 18.

Nem rossz kis sampon, semmi problémám nem volt vele, elhasználtam, de nem nyújtotta azt a pluszt, amit vártam, lehet, hogy újra fogom venni még a jövőben.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

BetDam

2018. július 18.

Hetente 1x mosok hajat mert hát...így szoktam meg,és nem vészesen zsírosodik.
Ez a sampon sem zsírosítja és nagyon hálás vagyok neki mert segített a fejbőrömön lévő ekcémát leküzdeni 😮😮😮
Nagyon szeretem.Fincsi illatú.
Célom hogy beszerezzem az összes fajta sampont és pár pakolást is kipróbálni 😍

BetDam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Hetente 1x mosok hajat mert hát...így szoktam meg,és nem vészesen zsírosodik.
Nagyon szeretem.Fincsi illatú.
Célom hogy beszerezzem az összes fajta sampont és pár pakolást is kipróbálni 😍

ClaraWolf04

2018. július 18.

2 naponta mostam hajat, annyira zsírosodott a hajam. Most már 3 vagy akár 4 napot is kibír, puhábbá, könnyebben kezelhetőbbé tette a hajam, és az illata csodálatos! Még napokkal hajmosás után is érezni lehet a szuper illatot!

ClaraWolf04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

vermoka8

2018. július 17.

Az eddigi legrosszabb samponom. Borzalmasan szárít és a szaga is rossz. El fogom használni ha már megvettem, de félek hogy a szárazság amit okoz tartósan fogja károsítani a hajam :(

vermoka8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Damayanti

2018. július 16.

Nekem most a kedvenc samponom, szerintem hosszú távon barátok leszünk. Elsőre száradás után kicsit nehezen tudtam kifésülni a hajam, mintha össze ragadt volna (látszatra nem, csak érzésre fésüléskor), de rájöttem hogy akkor az volt a baj hogy a balzsamot nem öblítettem ki elég alaposan. Maga a sampon vizesen szárításkor könnyebben fésülhetővé teszi a hajam (nem kell mellé a korábban mindig használt hajselymesítő kifésülést segítő szérum, feleslegessé vált arra külön pénzt kiadni). Pár használat után még nem tudok arról nyilatkozni erősebb-e a haj tőle, megszünteti-e a hajvégek töredezését ill. a hajhullás mértékét csökkenti-e, de azt máris tudom hogy ahogy megszárad a hajam mosás után nagyon-nagyon finom selymes, puha a hajam tőle, párom imádja simogatni :) Illetve számomra nagyon finom az illata is, ami több napig érződik hajmosás után a hajamon, nem töményen, de lágyan ott van :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Merengo95

2018. június 26.

Nem szeretem a Garnieres dolgokat,az illata miatt vettem meg,ami vmi fantasztikus + akciós volt a Rossmann-ban. Sima átlagos sampon,szerencsére nem szárítja a hajamat,de amúgy semmi extra. A 4 csillagot az illatára kapja.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

snori

2018. június 8.

Jó illata van és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, de semmi extra. Egy sima kis sampon, de én többet vártam tőle.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Lia00

2018. június 2.

Nagyon bíztam benne,de csalódnom kellett.:(
Kb. 3 hete használom ezzel egyidejűleg felhagytam a hajvasalással is.
A sampon borzalmasan szárítja a hajamat illetve jelentősen töredezik a hajam balzsam és olaj használata mellett is.

Lia00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nagyon bíztam benne,de csalódnom kellett.:(
Kb. 3 hete használom ezzel egyidejűleg felhagytam a hajvasalással is.

vivien92

2018. május 29.

Elsőre nagyon bejött..
Nagyon elvasaltam a hajam pár éve, amit csak a koffeintes Alpecin hozott helyre. Imádtam azt a sampont, megfogadtam hogy sosem cserélem le. Erre jött ez, és úgy döntöttem mivel van benne ricinusolaj és mandulaolaj is, rossz nem lehet. Megvettem.Teljesen elvarázsolt az illata, és a hajam puhasága. Egyre inkább hanyagoltam szegény Alpecint, és átálltam ERRE. Azonban kb egy hónap múlva egyre több kis letört hajvéget találtam az asztalomon, és újra úgy éreztem, a hajam rettenetesen rossz állapotban van. A padlóm tele volt a székem körül órási hajszálakkal, mikor bele néztem a tükörbe úgy éreztem, olyan a hajam mint akit megtéptek, borzasztóan néztek ki a hajvégeim, a takarítónéni is megjegyezte, biztos van egy gyulladt fogam.(nincs) Semmit nem csináltam másképp a hajammal, csak ez volt az új. Visszaálltam az Alpecinre, és most újra semmi baj.
Sajnálom, de muszáj vagyok lepontozni :(

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Elsőre nagyon bejött..
Sajnálom, de muszáj vagyok lepontozni :(

vyllam

2018. május 27.

Nagyon fényes és puha lesz tőle a hajam. Viszont az illata nekem kicsit erős. De könnyen ki tudom fésülni szárításkor pedig vékonyszálú hajam van és könnyen gubancolódik. :)

vyllam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak