KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olivliv, Módosítva: 2018. február 16.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Botanic Therapy a haj természetes szépségének élénkítéséért

A gyenge és töredező hajra kifejlesztett sampon összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Eredmény: rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Ár: 300 Ft , Eladó: viktoriasnt
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

viktoriasnt

2018. december 9.

A balzsammal és a pakolással szoktam használni. Nem nyugozott le, a ricinus olaj miatt vásároltam meg a terméket, illetve azért mert alapvetően szeretem a Garnier termékeket. Sokkal hamarabb zsirosodik a hajam tőle, a fénye maximum egy napig tart, alig várom, hogy elhasznaljam...
Pozitívum talán az, hogy paraben mentes, és nagyon jó az illata.
De ez bőven kevés ahhoz, hogy újra megvasaroljam, főleg, hogy néha néha még viszket is tőle a fejbőröm, ezáltal a korpa sem kerül el, nem úgy mint az előző samponomnal, ahol egyáltalán nem volt jellemző.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Pozitívum talán az, hogy paraben mentes, és nagyon jó az illata.

epid

2018. december 6.

Nagyon akartam szeretni, de gyorsan zsírosítja a hajam. Alternatívát kerestem a zsíros hajtő száraz hajvég problémámra (ezidáig nem találtam rá megfelelő sampont!). Az illatát nagyon nem bírom elviselni.

epid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

ntimo

2018. december 5.

Jaj annyira sajnálom, hogy allergiás vagyok rá :(( úgy szeretem pedig. Selymes, egeszségesebbnek tűnő hajat varázsol és az illata is finom. De sajnos viszket tőle a fejbőröm ahogy mosom vele. :(

ntimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

makemepretty

2018. december 4.

A ricinus miatt próbáltam ki, mivel a Garnier termékek általában nem szoktak bejönni. Nekem sokkal kevesebb kell belőle, mint a többi samponból, mintha jobban habosodna. Az illatát és az állagát is nagyon szeretem. Önmagában használom balzsam és pakolás nélkül és így is sokkal fényesebb és puhább tőle az amúgy vékonyszálú, festett hajam. Ami a hátránya, hogy mivel amúgy is nagyon vékonyszálú a hajam, hajlamos lelapulni és ettől a sampontól kevésbé látszik dúsnak, de legalább fényes :). A másik zavaró dolog, hogy szerintem sajnos hamarabb is zsírosodik a hajam. Ha tartást is adna a hajamnak, imádnám...

makemepretty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Renus

2018. november 23.

Update:

Én is kipróbáltam, és nálam is nagyon jól teljesít, pedig nehezen kezelhető a hajam, ráadásul göndör is.
Eddig egy Garnier termék sem jött be, de ez a termékcsalád kifejezetten jó!.
Ajánlom mindenkinek.

Anyukám használja a hajpakolásával és egyszerűen imádja!
Ad egy kis tartást a lelapuló hajának, nagyon jó az illata és sokkal puhább lett az egyébként száraz haja.
Jár az 5 csillag. :)

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Update:

Eddig egy Garnier termék sem jött be, de ez a termékcsalád kifejezetten jó!.
Ajánlom mindenkinek.

Anyukám használja a hajpakolásával és egyszerűen imádja!
Jár az 5 csillag. :)

mboglarka

2018. november 14.

Balzsammal és pakolással együtt használom 2-3 hónapja, nagyon száraz hajamra. Finom az illata, puha lesz tőle a hajam, de!! hamar zsírosodik a fejbőröm, korpásodik és iszonyúan viszket tőle. Sajnálom mert az elején nagyon szerettem, de már nem tudom tovább használni, azon is elgondolkoztam, hogy kipróbáljak-e másik terméket a termékcsaládból ezek után. :((

mboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

bkata91

2018. november 12.

Jó az illata, állaga, puhább tőle a hajam, de hamarabb is zsírosodik. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

bkata91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Mogyi

2018. november 11.

Nagyon jó sampon! Féltem tőle, hogy majd könnyen bezsírosodik a hajam, de abszolút nem! Az illata is nagyon jó! A hajam is nagyon kellemes tapintású lesz, és szeretem, hogy krémes az állaga!

Mogyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

szeszti

2018. november 7.

Már egy ideje szemeztem vele, mikor a Rossmannban 674 ft-ért be tudtam szerezni akciósan.
Mennyei illata van, puha és fényes lesz tőle a hajam. Szeretem, hogy kicsit krémesebb az állaga, nem annyira folyós, talán kicsit kevésbé habzik.
2 naponta muszáj hajat mosnom, ezen nem segített, de nem is vártam el tőle, nem "ígért" ilyesmit, viszont nem annyira vészesen zsíros, mint pl egy WU2től.
Nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy újra fogom venni, gyönyörűvé tette a hajamat.

UPDATE: 3 hónapnyi rendszeres használat mellett legnagyobb meglepetésemre ki tudtam tolni a hajmosást 1 nappal!:)

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

netti1212

2018. november 5.

Már nagyon sok mindent kipróbáltam a szőkített hajamra, félve vettem le a polcról a sampont és a balzsamját de teljesen megérte, selymes, látszólag egeszséges hajképet adott :) nekem az illata is nagyon bejön, mosás utan is lehet érezni.

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak