Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Botanical krém zöldtea-kivonattal, hidratál & mattít

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• Tisztító tulajdonságáról ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a karos külső hatásoktól.

Érzékelt Hatékonyság

• Azonnal: A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át.
  • Napról napra: Rendszeres használat mellett az arcszín frissebbnek és egységesebbnek látszódhat. A bőr természetesen hidratált és kiegyensúlyozott lehet.

Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

arime

2021. november 16.

Megtetszett, mikor megláttam az összetevőit és az árát, ezért megvettem, hát sajnos nem jött be. Az illata nagyon jó, kellemes, enyhe, zöld teás frissítő illat, hála istennek nem volt benne az a büdös mellék-szag, amit általában a krémekből kiérzek. Ami nem tetszett benne, az az, hogy ha keveset használtam belőle, olyan volt, mintha semmit sem kentem volna, nem hidratált eléggé (pedig inkább zsíros a bőröm), ha egy kicsit többet használtam, akkor pedig máris fellépett a kukacosodás, darabokban hámlott le a bőrömről. Kicsit viszont tényleg mattít, de ha mattítást szeretnék akkor inkább használok púdert. A tégelyes kiszerelés pedig sajnos nem túl higiénikus, én nem szeretem, hogy bele kell nyúlkálni, ezért kis pálcával használtam, de az meg úgy kényelmetlen. Nagy nehezen végül elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Isla

2021. június 30.

Könnyed, jó illatú, szívesen elkenegettem. Bőrtípusomnak tényleg megfelelő nappali krém.

PS: Szinte az összes általam valaha használt Garnier arckrém duplán van feltöltve az oldalra - nem csoda hogy megtévedek néha itt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Kovacs_Nikolett

2021. június 22.

Egyszerű, könnyed kis hidratáló, nekem egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, nyáron is szeretem használni, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

ENCIIII

2021. május 15.

Az illata nagyon kellemes és a valóban hidratál, az bőrőm frisseb és egészségesebb érzetet kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Lia1020

2021. május 11.

Finom illatú, nem fényesedett mellette a bőröm. Alapozónál kukacosodott fényvédővel. Hidratalt, de nekem nem volt elég. Egyszer jó volt, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

purplekiwi

2021. április 8.

Kb. két hónapja kezdtem el foglalkozni komolyabban az arcápolással, így ez az első hidratálom. (Most fog a tégely elfogyni a napokban)
Nos az illata nagyon kellemes. Eleinte nem vettem észre semmiféle gondot vele kapcsolatban. De mostanában már azt látom hogy használat után, nagyon fénylik az arcom, kissé zsíros hatású lesz (csak ránézésre) és problémásabbnak tűnik a bőröm. Viszont tapintásra nem ad zsíros érzetet. Pár óra múlva ez a zsíros kinézet elmúlik. Összességében nem ütött ki (talán), az illata jó, viszont az előbbiek miatt nem hiszem hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

honeybooboo

2021. március 31.

Pár hete kezdtem csak bele egy tudatosabb bőrápolási rutinba, én eddig abszolút nem használtam hidratálókrémet. Jó az illata, nekem kicsit mondjuk erős. Ami nagyon nem tetszik benne, hogy nem szívja be a bőröm, hanem összecsomósodik az arcomon, úgyhogy sajnos csalódás volt, nem veszem újra, a maradékot pedig elhasználom kézkrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

nagybarbii

2021. március 20.

Puhább tőle a bőröm, nem kelt zsíros érzetet viszont egyre több pattanás jelenik meg az arcomon, amióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Cleopatra2021

2021. március 14.

Sajnos a kombinált bőrömnek nem vált be. Irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Sajnos a kombinált bőrömnek nem vált be. Irritálta a bőröm.

nnaomi

2021. március 6.

Tavaly nyáron vettem 1 dobozzal, kb. 4-5 hónapja kezdtem el használni rendszeresen reggel-este utolsó lépésként.
Nekem nagyon bejött, előző hozzászólóhoz hasonlóan nagyon hamar megszerette a bőröm és hamar puha lett az arcom tőle, az állaga nagyon jó, nem zsírosítja el az amúgy közepesen zsíros bőrömet sem.
Az illata szerintem kellemes, nem tolakodó, én hamar hozzászoktam.
Tegnapi napon vettem újra, szerintem egyhamar nem váltanék másra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

Az illata szerintem kellemes, nem tolakodó, én hamar hozzászoktam.
Tegnapi napon vettem újra, szerintem egyhamar nem váltanék másra. :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2