Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Botanical krém zöldtea-kivonattal, hidratál & mattít

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• Tisztító tulajdonságáról ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a karos külső hatásoktól.

Érzékelt Hatékonyság

• Azonnal: A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át.
  • Napról napra: Rendszeres használat mellett az arcszín frissebbnek és egységesebbnek látszódhat. A bőr természetesen hidratált és kiegyensúlyozott lehet.

Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

AnneV

2019. december 5.

Nagyon szeretem, az ára is barátságos. Általában este, lefekvés előtt szoktam felkenni, kellemes illatú, könnyen beszívódik, a bőröm nagyon szereti. És most, a téli időszakban észrevettem, hogy a párom is rájár... :D így tényleg tudhat valamit... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

MissScorpio

2019. november 21.

Itteni vélemények alapján szereztem be Glamour napokon. Nagyon jó krém, tetszik a zöld tea illata és jól hidratál, úgy, hogy nem zsírosít. Kár, hogy nincs benne fényvédő, bár nem is nappali krémek van írva, talán ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

csyngo

2019. november 8.

Már egyszer újravettem. Nekem nagyon bevált. Este és reggel is szoktam használni, nagyon jól hidratál és imádom a zöld teás illatát. Valóban van egy érdekes érzet felkenés után de számomra egyáltalán nem kellemetlen, egyszerűen más krémeknél még nem tapasztaltam. Biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

ancsa428

2019. október 23.

Nagyon finom az illata, és valóban nem kell belőle sok, viszont nekem furcsa "lisztes" érzést hagyott az arcomon felkenés után. Továbbá picit műnek is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

iriszrudolf

2019. október 22.

Nem szerettem ezt a krémet, tanulópénz volt, ki is dobtam. Nekem az állagával, illatával együtt valahogy nagyon műnek hatott, nem szerettem az arcomra kenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

nellik

2019. október 16.

A krémmániás vélemények alapján vettem meg, amúgyis kellett egy új hidratáló. Eddig drágább márkák krémjeit használtam, de ez meglepően ideális a bőrömre. Felkenés után szinte rögtön beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, mégis elég jól hidratál. Én az illatát is szeretem.
Reggel/este használom, nekem eddig nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Reggel/este használom, nekem eddig nagyon jól bevált.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Ennél jobb drogériás arckrémet zsíros bőrre nem találtam eddig, így mindig visszatérek hozzá. Este is használom, és smink alá is őt nyomom. Szeretem használni, a botanical termékcsaládot ajánlom mindenkinek, aki tőlem kér tanácsot. Az az egy dolog zavar, hogy sehol nem találom a zöld teás tonikot meg lemosót, csak a többi bőrtípusra valókat. Ha valaki esetleg látott már itthon valahol, az leírná nekem, hogy hol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

BijouScott

2019. július 9.

Egy ezresért vettem, nem pénzkidobás, de nem érzem, hogy különösebben csinálna bármit is. Nappal, arcmosás nélkül kentem fel a csomagolásból kikapva elsőnek, rosszul tettem, fényleni kezdtem tőle. Mondtam oké, nyugi. Este, fürdés után vékonyan simogattam el egy picit, nem éreztem fullasztónak, nem izzadtam ki (mondjuk nem is volt 30-40 fok, de a szőlős tesójával viszont állandóan megtörtént), de be se cuppant, sima, krémes az arcom érzés volt, semmi számottevő. Reggel egy nagy semmit tapasztaltam. De ez jó, mondhatni. Vagyis legalább nem rossz. Elhasználható. Ő lett az éjszakai krémem. A Nivea Urban Skin éjszakai kréme a nappali krémem, tudom, rosszul vagyok összerakva, de az valóban becuppan és mattít, szóval így vált be. Jó társa lesz, mert a nappali párja nappalra és éjszakára is használhatatlan, nem tudom hogy lehet ennyire borzasztóan zsíros és fényes és fullasztó, ha elvileg csak a fényvédő a különbség köztük... Szóval vele összehasonlítva jó. A semmi nem mindig rossz. Azt jelenti nem csodaszer, de Elhasználható. Az áráért ez már valami. Aztán ki tudja, lehet, hogy nincs benne semmi turbó cucc, ami azonnali hatással adna neki egy hűha faktort, de ki tudja, talán hosszabb távon kiderül, hogy volt értelme használni (vagy nem), de az még a jövő zenéje. Megelőlegzek 3 használat után 4*-ot,mert hozzátenném, ragyás sem lettem tőle, ami azért szintén ritka nálam. Egynek elmegy, picit jobb, mint átlagos, de semmi hű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Floree

2019. június 20.

Sosem használtam nappali arckrémeket, mivel nekem alapvetően zsíros, tág pórusú bőröm van. De mivel épp ez kezdett el zavarni, ezért gondolkodtam hogy veszek valami erre a bőrre kifejlesztett arckrémet, és ez pont szembejött velem a KM-n. Meg is vettem, már kb három hete használom. Eleinte reggel kentem fel, de mivel rohangálósak a reggeleim, így inkább délután-este kenem fel. Érzem hogy hidratál, és hűsít is egy picit, ami jó érzés. És az illata!!! Imádom a zöld tea illatát, és ennek valami frenetikusan jó illata van! :D Szeretem, jó termék, szépen egységesíti a bőröm, nem zsírosítja jobban.

Update: A vége felé valamiért elkezdett kukacosodni, ahogy az arcomra felkentem, nem is tudtam mire vélni ezt. De attól még jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

MataAlexaa

2019. május 27.

Nagyon szeretem, szep egységes lesz tőle a bőröm, nem hagy fényes ragacsos érzetet az illata is nagyon jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2