Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Botanical krém zöldtea-kivonattal, hidratál & mattít

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• Tisztító tulajdonságáról ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a karos külső hatásoktól.

Érzékelt Hatékonyság

• Azonnal: A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át.
  • Napról napra: Rendszeres használat mellett az arcszín frissebbnek és egységesebbnek látszódhat. A bőr természetesen hidratált és kiegyensúlyozott lehet.

Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

Licsi20

2020. július 1.

Már nem először veszem újra ezt a terméket, mert nekem bevált. Reggel és este is használom, nagyon kellemes üde érzést nyújt, illetve mattít is, ami számomra fontos. Az illata is nagyon friss és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

liliom128

2020. május 16.

Vékony rétegben használom, így nekem bevált, egyáltalán nem zsírosít, jól hidratál. Nagyon könnyen felvihető és az illata is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. április 28.

Nagyon jó krém! Nem szabad belőle sokat használni, mert az valóban zsírosítja a bőrt és lejön darabokba, stb észrevételek. Használjatok kevesebbet💗Egy tényleg nagyon kis mennyiség is elég, és akkor nagyon szépen mattít és hidratál😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 28.

BOrsiii

2020. április 19.

Jól hidratál, nem irritál, viszont ha a használata után megdörzsölöm az arcom darabokban jön le róla. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

GalEvelin

2020. április 14.

Nem tudom hogy ettől-e, de a használata alatt folyamatosan jöttek ki rajtam a pattanások, volt köztük 1-2 eléggé csúnya is sajnos. :( Most leváltottam a hidratálómat, updatelek majd, hogy mire jutottam, mi okozta a pattanásokat. Ettől függetlenül sem nagyon ajánlanám a kencét -- hidratálni hidratál ugyan, de rendkívül kellemetlen, zsíros réteget képez az arcon. Nem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

dorccu

2020. március 29.

Ameddig ezt használtam folyamatosan jöttek a pattik😣 azóta is megvannak a nyomaik. El akartam használni, de nálam emiatt a kukában landolt😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

lawolpertinger

2020. március 1.

Nehéz erről a krémről írni most, könnyebb lett volna a helyzetem ha nem próbálom ki közben az Oriflame egyik mattító nappali hidratálóját, mert gyakorlatilag megvilágosodtam.
Ami pozitív:
- nagyon de nagyon szuper az illata
- könnyen felvihető
- árát tekintve is rendben van
- hidratál és nem okoz irritációt
Ami negatív:
- előfordul, hogy lepereg önmagában, ha simnkelek fölé akkor nagyobb is az esély erre
- nem mattít, sőt, akár önmagában akár smink alá teszem pár óra és érzem a kellemetlen érzést, fénylik a bőröm és zsíros hatást kelt

Összegezve elmondható, hogy vékony rétegben, esetleg szárazabb bőrrel rendelkező társaimnál megfelelő választás lehet, főleg, hogy az üde illata ad egy kis lendületet a naphoz viszont én továbbra is várom az igazit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Ami pozitív:
- nagyon de nagyon szuper az illata
- könnyen felvihető
- árát tekintve is rendben van
- hidratál és nem okoz irritációt
Ami negatív:

rencike666

2020. március 1.

Csak pár napja használom így sokmindent nem tudok róla mondani de alapvetően nem rossz. Annyira nagyon nem mattít sajnos, az illata frissítő, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

cinti1011

2020. január 21.

Zsíros bőröm révén nehéz úgy hidratálni, hogy ne legyen olajos,fénylő utána, viszont ez a termék abszolút kedvenc. Teljesen matt hatású,hamar felszívódik,kellemes viselni az arcon. Én inkább este használtam, reggelre az arcom sokkal puhább,kipihentebb érzetű volt. Az illata is elég finom. Talán az negatívum,hogy nem állatkísérlet mentes/vegán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

AnneV

2019. december 5.

Nagyon szeretem, az ára is barátságos. Általában este, lefekvés előtt szoktam felkenni, kellemes illatú, könnyen beszívódik, a bőröm nagyon szereti. És most, a téli időszakban észrevettem, hogy a párom is rájár... :D így tényleg tudhat valamit... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2