Garnier

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Botanical krém zöldtea-kivonattal, hidratál & mattít

Új, hidratáló termékcsalád, akár 96%-ban természetes eredetű összetevővel.

• Tisztító tulajdonságáról ismert zöldtea-kivonattal gazdagított összetétele segít kiegyensúlyozni a bőrt.
  • Ez a krém természetes eredetű antioxidánssal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a karos külső hatásoktól.

Érzékelt Hatékonyság

• Azonnal: A bőr folyamatosan hidratált, akár 48 órán át.
  • Napról napra: Rendszeres használat mellett az arcszín frissebbnek és egységesebbnek látszódhat. A bőr természetesen hidratált és kiegyensúlyozott lehet.

Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

ENCIIII

2021. május 15.

Az illata nagyon kellemes és a valóban hidratál, az bőrőm frisseb és egészségesebb érzetet kölcsönöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Lia1020

2021. május 11.

Finom illatú, nem fényesedett mellette a bőröm. Alapozónál kukacosodott fényvédővel. Hidratalt, de nekem nem volt elég. Egyszer jó volt, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

purplekiwi

2021. április 8.

Kb. két hónapja kezdtem el foglalkozni komolyabban az arcápolással, így ez az első hidratálom. (Most fog a tégely elfogyni a napokban)
Nos az illata nagyon kellemes. Eleinte nem vettem észre semmiféle gondot vele kapcsolatban. De mostanában már azt látom hogy használat után, nagyon fénylik az arcom, kissé zsíros hatású lesz (csak ránézésre) és problémásabbnak tűnik a bőröm. Viszont tapintásra nem ad zsíros érzetet. Pár óra múlva ez a zsíros kinézet elmúlik. Összességében nem ütött ki (talán), az illata jó, viszont az előbbiek miatt nem hiszem hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

honeybooboo

2021. március 31.

Pár hete kezdtem csak bele egy tudatosabb bőrápolási rutinba, én eddig abszolút nem használtam hidratálókrémet. Jó az illata, nekem kicsit mondjuk erős. Ami nagyon nem tetszik benne, hogy nem szívja be a bőröm, hanem összecsomósodik az arcomon, úgyhogy sajnos csalódás volt, nem veszem újra, a maradékot pedig elhasználom kézkrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 31.

nagybarbii

2021. március 20.

Puhább tőle a bőröm, nem kelt zsíros érzetet viszont egyre több pattanás jelenik meg az arcomon, amióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Cleopatra2021

2021. március 14.

Sajnos a kombinált bőrömnek nem vált be. Irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Sajnos a kombinált bőrömnek nem vált be. Irritálta a bőröm.

nnaomi

2021. március 6.

Tavaly nyáron vettem 1 dobozzal, kb. 4-5 hónapja kezdtem el használni rendszeresen reggel-este utolsó lépésként.
Nekem nagyon bejött, előző hozzászólóhoz hasonlóan nagyon hamar megszerette a bőröm és hamar puha lett az arcom tőle, az állaga nagyon jó, nem zsírosítja el az amúgy közepesen zsíros bőrömet sem.
Az illata szerintem kellemes, nem tolakodó, én hamar hozzászoktam.
Tegnapi napon vettem újra, szerintem egyhamar nem váltanék másra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

Az illata szerintem kellemes, nem tolakodó, én hamar hozzászoktam.
Tegnapi napon vettem újra, szerintem egyhamar nem váltanék másra. :)

Puffancs007

2021. február 23.

Nekem kellemes csalódás volt :) Az Auchan-ba vettem mert akciós volt; tetszik az illata, kellemes és a felvitel után sincs az a zsíros érzés az arcomon és ami nagyon tetszett, hogy hamar, érezhetően puhább lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Kinga023

2020. december 9.

Jó az illata, az állaga, de sajnos szárította a bőröm és ki is pattogott. Nem használom el a maradékot és nem is veszem újra. Pénzkidobás volt, de másnak jó lehet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Viktoria_fks

2020. december 9.

Kerestem egy jó hidratálót zsíros bőrre. Sajnos nagyon nehezen találtam meg.
1300 Ft-ért vettem.
Az illata nagyon jó, az állaga krémes, nem zsíros. Elég egy pici így biztos, hogy sokáig fog tartani.
Én nem pattogtam ki tőle, nem is jelentek meg pattanások.
Jó puha lesz tőle az arcom, le is mattít. Este szoktam csak használni arctisztítás és tonizálás után.
Nem bántam meg, hogy meg vettem,
Tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Kerestem egy jó hidratálót zsíros bőrre. Sajnos nagyon nehezen találtam meg.
1300 Ft-ért vettem.
Én nem pattogtam ki tőle, nem is jelentek meg pattanások.
Nem bántam meg, hogy meg vettem,
Tetszik! :)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2