Garnier

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillacc, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Garnier Essentials rózsa kivonattal teljes körű ápolást nyújt a száraz és érzékeny bőr számára. Hidratáló multi aktív formulája védelmet nyújt a méreganyagok ellen, óvja a bőrt a külső káros hatásoktól és optimális hidratálást biztosít 24 órán át. Teljes körű ápolást és azonnali megkönnyebülés érzetet nyújt a száraz és érzékeny bőrtípus számára. Egyesíti a rózsa kivonat védő erejét, a hidratáló glicerint és az antioxidáns E-vitamint a ragyogó és bársonyos bőrért.

Ár: 700 Ft , Eladó: nine
Állapot: Bontatlan, fóliázott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, vagy postai szállitás esetén előre utalás és plusz postaköltség fizetése szükséges
biborkel

2019. július 4.

Nem rossz krém, elégedett voltam vele. Jól hidratál, alapvetően mindazt tudja, amire a bőrömnek szüksége van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Stella1993

2019. április 22.

Évekkel ezelőtt használtam, még szerettem is, aztán szépen lassan rádöbbentem arra hogy az egész márka parasztvakítás.
1. Állatokon kísérleteznek - ezt nem kell magyarázni
2. Telerakják parfümmel és szilikonnal a termékeiket - biztos vagyok benne hogy sokan azért használják ezt a krémet mert megbabonnázza őket a pillanatnyi hidratáltság érzése. Hosszú távon semmit nem javít
a bőr állapotán sem ez, sem bármelyik Garnier termék
3. Alkohol - semmi keresnivalója nincs hidratáló krémekben, mert csak kiszárítja a bőrt. Hiába van egy krémben 8 fajta hidratáló összetevő, ha mellette alkohollal is tele van nyomva, semmi értelme a bőrre kenni.
4. A fényvédő hiánya - a napsugarak jobban károsítják az arc bőrét, mint amennyit ez a krém javítani tud az állapotán.
Én semmiképp sem ajánlom a Garnier termékeket. Kb. hasonló árakon mennek a legolcsóbb koreai, japán arckrémek is, amik mérföldekkel verik ezeket az alsókategóriás trutyikat. Ingyen postával 2-4 hét alatt itt van a rendelés, és hosszú távon sokkal jobbat tesztek vele a bőrötöknek. (Én most egy 12 dolláros koreai krémet használok, hatásában egy 18ezer forintos európai krémmel vetekszik (ha nem jobb nála...))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

1. Állatokon kísérleteznek - ezt nem kell magyarázni
a bőr állapotán sem ez, sem bármelyik Garnier termék

Zsoji

2018. december 22.

Mindig megfogadom, hogy illatanyagos krémmel nem kezdek, de elcsábított. Meglepődtem, mert az első héten nem okozott semmit, de sajnos pár napja már csípett és be is vörösödtem :( Úgyhogy elajándékozom a többit...

Összességében a pár alkalom alapján hidratál és nem rossz, bár így télre kevés volt a bőrömnek. Szépen tudtam rá sminkelni és nem volt zsíros a bőröm. Szóval jó lehetett volna kevésbé hideg időben, de a fránya allergia azért ott van :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Ugyanazt írom le, mint az Eveline argán&oliva ránctalanító hidratáló nappali krémjénél. Sajnos nem bírta a bőröm, irritálta és apró kiütéseim lettek tőle, így dekoltázsra használtam fel. A kiütéseket leszámítva sem éreztem azt, hogy annyira megérné használni. Amióta tudatosabban próbálok felépíteni egy bőrápolási rutint, kezdek letenni az ehhez hasonló arckrémekről, amik igazából nem érnek el nálam számottevő eredményt, és csak terhelik a bőröm egy minimális hidratálás mellett.

Emellett az illata nagyon irritált, borzasztóan zavarta a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Emellett az illata nagyon irritált, borzasztóan zavarta a szemem.

DoriBal

2018. augusztus 28.

Világ életemben Garnier hidratálókrémet használtam és mindig nagyon elégedett is voltam vele. Ez viszont kicsit kivételt képez, mivel nagyon lassan szívódik be. Én esténként használom, szóval engem annyira nem érint hátrányosan, viszont reggelente sminkelés előtt lehetetlen lenne megvárni, hogy megszáradjon és mehessen fel az alapozó, szóval ha megveszitek, akkor éjszakai hidratálónak javaslom. Egyébként szépen bánik a bőrömmel, érezhetően feltölti és táplálja, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

Anyukámtól kaptam. Szeretem az illatát, hamar beszívodik a bőrbe és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jutka1989

2018. május 23.

Nagy reményekkel vettem meg, sok jót hallottam róla. Nekem sajnos nem jött be. Az illata elég mű, kifejezetten zavaró tud lenni. Felkenés után úgy érzem, mintha nem szívódna be rendesen, mintha lenne rajtam egy réteg. Hidratálni sem túl jó, arcmosás után szinte száraznak érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Nicolett022

2018. május 8.

Nem lett a kedvencem, nincs benne semmi plusz, viszont hidratált, amennyire kellett, nem szárította, zsírosította vagy csípte a bőrömet, úgyhogy jár neki az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

fblnk

2018. április 18.

Elvileg száraz bőrre való, amit én nem vettem észre, ezért vettem meg a kombinált bőrömre. Ettől függetlenül nekem tökéletesen jól funkcionál, csak tudni kell jól adagolni. Inkább az arcom külső részeire viszek fel többet, és a T-zóna környékére kevesebbet. De még így is nagyon kevés is elég belőle. Az állaga nagyon könnyű, gyorsan beszívódik. Szóval nekem így is bevált, de extra száraz bőrre talán kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

keseruevelin

2018. március 27.

Mostanában ezt a terméket használom reggeli rutinomhoz. A hideg vízzel történő arcomosás után jöhet egy toneres pamacs aztán utána viszem fel a hidratálót és végül rá a BB krémet. Én nagyon szeretem, mert könnyű az állaga, szuper illata és gyorsan beszívódik. Télen mondjuk nekem kevés, napközben hamar kiszáradt az arcom és hámlott is. De erről eltekintve a többi évszakban jól helyt áll!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.