Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. július 29.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Beya93

2018. február 12.

Nem volt dm a közelemben, nekem pedig sürgősen kellett ilyen kendő, így ezt kaptam le de megbántam az árából kifolyólag. Kb ugyanazt tudja mint a Baleás amit használok egyébként, de az megakadályozza a pattik kialakulását, ez nem, és jóval drágább. A sminket szépen leszedi egyébként, nem irritál még a szememnél sem, viszont marad egy ragacsos réteg utána amit utálok. 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Enci18

2017. október 15.

Nyáron sokat használtam amikor el utaztunk és nagyon szerettem. Szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

vinetta

2017. augusztus 5.

Durva a szemem bőrének,nem esik jól használni,így nem tudom tesztelni a sminkleszedő képességét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

namii

2017. június 4.

700 forintért vettem, teszi a dolgát, jól tisztít. Szerintem újrafogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

700 forintért vettem, teszi a dolgát, jól tisztít. Szerintem újrafogom venni.

sprefectesse

2017. május 21.

Utazáshoz vettem, de elég jól teljesített, ezért utána is hazajöhetett velem.
Viszont én úgy emlékszem, hogy jóval olcsóbban vettem, talán 600 forintért, annyiért meg végképp jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Utazáshoz vettem, de elég jól teljesített, ezért utána is hazajöhetett velem.

Redlips

2017. április 24.

Ennyit egy saját márkás sminklemosó kendő is tud, úgyhogy kár érte kidobni ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

SiposFanni

2017. április 18.

Egyetlen kendővel eltudom távolítani az egész sminkemet. Akkor használom ha gyorsan akarok végezni, nem szárítja az arcot, nem irritálja a bőröm, és tényleg mindent eltávolít, szuper termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

gramonaeszter

2016. szeptember 28.

Nekem nagyon bevált!! Kellemes illata van, puha, kíméletes a bőrhöz. Sokkal könnyebben eltávolítja a sminket, mint eddig bármilyen kendő, amit próbáltam. Alapos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

MissKenedy

2016. szeptember 20.

Lehet velem van a baj, de számomra ez a termék pénzkidobás volt. Képtelenség vele bárminemű sminket leszedni. Használata után a szemem olyan, mintha hozzá sem nyúltam volna. Minimális nyoma van a kendőn a szemfestéknek, de pl a korrektort sem szedi le. Elhasználom arra, hogy szoli előtt nagyjából megtisztítsam a bőrömet, de így is rakok rá a kikészített lemosóból is, mert anélkül halottnak a csók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

derienart

2016. szeptember 3.

Lehetne kicsit nedvesebb, de szépen leszedi a sminket és takarékos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Lehetne kicsit nedvesebb, de szépen leszedi a sminket és takarékos is.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!