Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2013. július 24.

Kategória:   Szemkrémek

Krémes összetétele intenzíven hidratál, és serkenti a felszíni hámsejtek megújulását, hogy a szemkörnyék érzékeny bőrét ellenállóbbá tegye a káros hatásokkal szemben. Kifejezetten a szemkörnyék finom és érzékeny bőréhez kifejlesztett összetétele egyesíti a napraforgómag kivonatot, mely regeneráló és helyreállító hatásáról ismert és a tápláló növényi olajokat, hogy tökéletesen újrahidratálja a szemkörnyék bőrét.

Kiszerelés: 15 ml

narancsfavirág

2013. október 1.

Nagyon megszerettem ezt a krémet, nem csak szemkörnyékápolónak, hanem ajakápolónak, néha arckrém helyett is használom. Nagyon kiadós, még ilyen használat mellett is lassan fogy nekem. Sajnálom, hogy kivonják :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

cioccolata

2013. július 24.

Hidratál, ápol, a ráncokat azonban nem csökkenti (max megelőzheti, ami persze remek), és a szürkeséget sem igazán csökkenti. Azért szeretem használni, kicsit simább, puhább tőle a bőröm. Nagyon zsíros, úgyhogy főként éjszakára ajánlom.

Visszasírom ezt a krémet az új Garnier 24 h hidratáló szemkörnyékápolóhoz képest ugyanis remek volt. Az kevésbé zsíros, de nekem égeti a szemem alatti bőrt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

BNicol

2013. július 1.

Régebben vettem már, de nekem néha csípte a szemem.Éjszakára, arctisztítás után vittem fel. Valamennyire hidratál, de nem nagy szám. Szerintem nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

szaboadriennn

2013. június 17.

Sokáig elég, jól hidratál, de csak estére ajánlott mert eléggé zsíros. Én nagyon szeretem, viszont most már sehol se találom a boltokban. Lehet megszűnt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

dmelinda1616

2013. május 20.

Az én szem alatti szürkés karikáimat halványította, az állaga nekem megfelelő és tényleg rengeteg van a kis dobozban. Alkalmanként szoktam használni, de több mint egy éve tart már. Az illata nem első osztályú, inkább a napraforgómag kivonat érződik a krémen, nekem ennyi, ami nem igazán tetszik benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

diaziana

2013. január 18.
Levonok egy csillagot. Újabban nagyon csípi a szemem, néha pedig viszket is a szemhéjam. Nem biztos, hogy a viszketés miatta van, de ez elég nyugtalanító számomra. Még mindig azonnal beissza a bőröm, ezért sminkelni nagyon kellemes rá, de hosszú távú hidratáló hatást nem érzek. Csak felkenés után esik jól a bőrömnek, 1-2 óra múlva hűlt helye. Használom, amíg nem tudok Alverdét venni, de nem fogom újravásárolni. Egyébként még mindig rengeteg van benne, aminek ebben az esetben kevésbé örülök.

2012. október 21.
Egész jó kis krém ez. Rengeteg van benne, szóval sokáig elég is lesz. Pillanatok alatt beissza a bőröm, ilyen ezidáig egy szemkrémmel sem fordult elő. Könnyű krém, kellemes, enyhe az illata. Hatásával kapcsolatban nem nagyon tudok nyilatkozni. 25 évesen nincsenek még ráncaim szerencsére. Megelőzésre, ápolásra vettem, ennek eleget tesz. És mert a kedvenc szemkrémemet sehol sem találom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

2012. október 21.

szambi

2012. november 27.

Két éve használtam. Én sem vagyok oda a márka termékeiért, de ez nem rossz. Látványos hatást nem fedeztem fel, igaz nem is vártam. Tényleg nagyon sok van benne, irritációt sem okozott, egész elviselhető a beltartalom, szóval korrekt. Egynek elmegy. Egyébként nem táplálok semmilyen különösebb emóciót iránta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

csillag

2012. szeptember 7.

Borzalom. kb egy éve vettem. Nem sűrű, híg krém, alig vártam mindig hogy beigya a bőröm és tudjak sminkelni. Arra használtam el végül, hogy letöröljem vele a szemfestéket.:) Nekem nem ért semmit, hatás 0. Lehet 6-8 évvel ezelőtt használtam volna, azt mondtam volna remek krém, nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

reku87

2012. szeptember 3.

Pár hónapja vettem, úgy éreztem, ideje lenne végre foglalkoznom a szemkörnyékemmel is. Nem bántam meg a szürkés karikáim kivilágosodtak már pár használat után. Az utóbbi időben valahogy elfeledkeztem róla, de most újra napi szinten használom. Szeretem, bevállt, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

diahlin

2012. július 29.

Bevallom, csak azért vettem meg, mert biciklit lehetett vele nyerni :D
nos, nem nyertem, viszont nem bántam meg, hogy ezt a krémet választottam. Soha nem használtam még szemkörnyékápolót, de 26 múltam, épp ideje ráncokat megelőző krémeket használni, és a szemem alatt már kezdett látszani néhány cérnavékony kis vonal. Kb. egy hete használom a krémet, és most már ezekből a vonalkákból semmi nem látszik, ráadásul a szemem alatti bőr, ami világéletemben kékes színű volt, egyre inkább kivilágosodik.
Az érzékeny szememet nem irritálja, jól hidratál, a sminket nem befolyásolja. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Bevallom, csak azért vettem meg, mert biciklit lehetett vele nyerni :D

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Hydrogenated Polyisobutene, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C13-14 Isoparaffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Laureth-7, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Laureth-7, PEG-20 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2