Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. június 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A száraz vagy érzékeny bőrnek intenzív hidratálásra és védelemre van szüksége. A növényi kivonatokkal gazdagított Garnier Essentials Tápláló bőrápoló krém 24 órárn át hidratál, hogy megelőzze a bőr kiszáradását. A krémes állagú, kellemesen rózsaillatú krém opitimális táplálást biztosít bőre számára, zsíros érzet nélkül.

Alapvető összetevőket egyesít kifejezetten a száraz és érzékeny bőr számára, hogy ideálisan táplálja és nyugtassa az arcbőrt.

Ár: 1289 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
tenagi

2017. július 28.

Én imádtam minden cseppjét! Kissé száraz és érzékeny az arcbőröm, arra pont ideális választás volt az arctisztító tonikjával kombinálva. Mostanában sajnos nem láttam a drogériákban, pedig egy könnyen felszívódó, finom illatú krém, szerintem az érzékenyebb bőrűeknél biztos sikeres lehetett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Detti

2016. július 6.

Nekem valamiért a Garnier arckrémek eddig nem váltak be, sajnos ez sem. A kolléganőm annyira dicsérte, hogy muszáj volt vennem egyet, ráadásul akciós is volt. Egy pillanat alatt beszívja a bőröm, de nem érzem tőle hidratáltnak. Ha felkenek egy újabb réteget, az meg már sok. Ráadásul az egész arcomra nem is tudom használni, mert a homlokom kipattog tőle. El fogom kenegetni, az biztos, de többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

dorkácska

2014. február 23.

Egész évben ezt a krémet hazsnálom (kivéve télen, amikor a mézeset) a bőröm alapjában véve száraz, de ez a krém pont elegendő ahhoz, hogy szép legyen és ne látszódjanak a száraz részek. Kellemes érzés a bőrön,könnyű, remekül lehet rá sminkelni, és nem tömíti el a pórusaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

vadi

2013. december 17.

Reggel-este használom (bár este inkább a Helia-d egyik krémjét), meglepően jó sminkalapot biztosít, aránylag hamar beszívódik, illata engem nem zavar, puha lesz tőle a fejem, szóval teljesen jó. Persze csodát nem tesz, de számomra egy megfelelő könnyű-reggeli-krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 17.

umpalumpa

2013. november 24.

Sosem vásároltam ilyen árfekvésű arcápolót, ráadásul akciósan 1000 Ft volt. Elfogyott a szokásos kencém, és nem volt alkalmam újat venni. Ezt a madaras áruházban szereztem, ahol a hétvégi bevásárlást intéztem. Mondván jó lesz áthidalni a hiányt, amíg megveszem, amit szoktam. Meglepően jó. Persze a homlokomra nem kenem, de az arcom többi részén és a nyakamon viszonylag jól felszívódik. Még a szemem környékét sem bántja. Egy kicsit ragad ugyan, de ennyiért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Dramira

2013. október 10.

Ez a kedvenc hidratáló krémem! Szinte mindig használom, teljesen bevált! (Télen a mézes, extra hidratáló változatát használom, mert olyankor rettentően száraz az arcom!) A tonikjával együtt szoktam használni. Nem pattogok ki tőle, hidratál, ápol, friss és könnyed marad az arcom krémezés után is! Kiváló smink alap a számomra! Pont a mai napon fogyott el, úgyhogy minél előbb megfogom újra venni! Szerencsére sokáig kitart, nem sokat kell használnom belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Cosza

2013. július 29.

Jó kis krém, de csak az arcom száraz részeire használom, a többire túl zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Jó kis krém, de csak az arcom száraz részeire használom, a többire túl zsíros.

rose

2013. június 16.

Egész jó kis krém, imádom az illatát, kedvező az ára, de kicsit sajnálom, hogy a kedvenc alapozómmal annyira nem szeretik egymást.. viszont egy másik alapozó, amit eddig nem tudtam használni, sokkal jobban reagál, ha erre a krémre kenem fel, szóval végülis legyen döntetlen :) Mivel semmit nem tudok felhozni ellene, és a száraz-érzékeny bőröm is bírja, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

elfi777

2013. június 10.

Ha jól rémlik, mióta forgalomba került ez a krémem!
Naponta használom, radír után puha, táplált a bőröm, de sajnos kissé fénylek tőle, ez levon fél pontot. A másik, hogy talán 10-15 éve használom, (nem akarok hülyeséget írni, de mióta létezik, rácuppantam), és sajnos semmit nem javított a bőrömön.Néha kipróbálok mást, de ami igazán jónak tűnt, rém drága, ergo maradok ennél. Ugyanúgy száraz és érzékeny a bőröm, gyakran hámlik, de mindennapos használatra radírozást követően bevált jó pár órás hidratáltság garantált, ez nálam nagy szó, maradok ennél:)

Illat, állag, kenhetőség: remek.
Kiadós, ezért nagyon megéri az árát (nekem 4-8 hét).
- pont: nincs tartós javulás, krém mellett is kell a radír 3naponta.
Azért örök kedvenc:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

Ha jól rémlik, mióta forgalomba került ez a krémem!

Illat, állag, kenhetőség: remek.
Kiadós, ezért nagyon megéri az árát (nekem 4-8 hét).
- pont: nincs tartós javulás, krém mellett is kell a radír 3naponta.
Azért örök kedvenc:)

sarastrassz

2013. június 7.

Nekem nagy csalódás volt ez a krém sajnos :(
Én is akciósan vettem de kijöttek tőle a pattanásaim. Kézrémnek viszont tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 7.

Nekem nagy csalódás volt ez a krém sajnos :(

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.