Garnier

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Samponok

98% természetes összetevők, aloe kivonattal normál és száraz hajra.

Vegán

Csillagporocska

2021. február 18.

Kellemes sampon. Könnyed, géles állaggal és finom illattal. Szívesen használom, de újra szerintem nem fogom vásárolni, ugyanis az én hajamat lelapítja sajnos, a volumenizáló hatás nálam pedig meghatározó egy samponnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Leilal

2021. február 4.

A maszkjával együtt használom, nagyon szeretem. Kimondottan az összetevői miatt vettem.
Negatívum: gondolom a természetes összetevők miatt, nem habzik úgy mint más samponok. Emiatt többet használok belőle és gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

audreyenn

2020. december 28.

Kézmosásra használjuk mert elfogyott itthon a folyékony szappan ez meg csak állt a polcon. Hajra: sima tisztító sampon, nem hidratál, nem csinál semmit, az én hajamra (természetes, egészséges) ennél több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

zonga

2020. október 23.

Szeretem. Hatalmas adag, jól habzik, jó az állaga és az illata. Hatásában átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 23.

pillangolany7

2020. szeptember 5.

Göndör hajra használom, azért is szeretem, mert se sls, se szilikon nincs benne. Mióta áttértem az ilyen típusú natúr termékekre, szinte nem zsírosodik a hajam. Nekem nagyon bevált ez az egész termékcsalád.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Jane

2020. augusztus 4.

Ennek a samponnak a tégelyes ápoló tesóját használom, amióta csak megjelent a polcokon, amivel totálisan megvagyok elégedve. Éppen ezért nem is volt kérdés, hogy ezt is ki kell próbálnom, de az itt olvasott negatív vélemények sokáig eltántorítottak. Elég dús hajam van és féltem attól, hogyha nem fog jól habzani, csak szenvedés lesz a hajmosás. Szerencsére habzik annyira, hogy a tisztító funkcióját megfelelően elvégezze, finom az illata és tényleg hidratálja a hajat még önmagában is. Selymességet nem tapasztaltam, illetve azt vettem észre, hogy picit zsírosabb tapintású bizonyos részeken a hajam, amikor hagyom magától megszáradni. Még nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Tviki993

2020. július 11.

Önmagában nem szoktam sampont használni , így teljesen nem tudok róla véleményt alkotni.
Pakolásával együtt vettem meg, egyben nagyon jól működött a kettő.
A sampon jól habzik, nem kell belőle sok, biztosan sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Pakolásával együtt vettem meg, egyben nagyon jól működött a kettő.
A sampon jól habzik, nem kell belőle sok, biztosan sokáig elég lesz!

pinksunset

2020. június 28.

Én nagyon szeretem! Puha, fényes, selymes és isteni illatú lesz tőle a a hajam. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

vrgdo1991

2020. június 16.

Mivel a pakolás és a balzsam bevált, gondoltam kipróbálom a sampont is. Nagyon finom illata van, de számomra ez az egyetlen pozitívuma. Úgy éreztem, nem tudom rendesen kiöblíteni a hajamból, és rettenetesen bezsírosodott a hajam tőle. Nekem sajna nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Polett

2020. május 25.

Ahogy megláttam, azonnal megvettem, mert az Aloe Hair Food nagy kedvencem. Sajnos nem vált be annyira, mint szerettem volna. Nem habzik rendesen, nem érzem, hogy jobb lenne, mint más (akár olcsóbb) sampon. Az illata kellemes, nem tolakodó, állaga géles, nem krémes. Jó nagy kiszerelés, szóval még sokáig elég lesz, főleg mert fele-fele arányban használom más samponnal, mert így habzik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate