Garnier

Ár:   795 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Hatékony ápolás zöld teával és Cink-Pyrithion-nal korpás hajra. Eltünteti a látható korpa 100%-át és visszaadja a haj természetes fényét.

dottya

2020. november 15.

Mióta megváltoztatták a baleás korpa elleni sampon összetevőit vadászok egy jó korpa elleni samponra. Eredetileg a férjemnek vettem, de én is kipróbáltam, mert volt egy rossz samponválasztásom és elfogyott az a sensitive ph neutrális, amit ilyenkor általában bevetek. Már a második tubust használjuk el belőle, mindkettőnknek bevált. A hajam szép fényes, puha tőle és nem lapul le. A korpát is szépen eltünteti. Tökéletesnek azért nem mondanám, mert a fejbőrviszketést nem enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

nora09

2020. augusztus 5.

Bár nekem ez a sampon a hajmosási időt nem tolta ki, a korpát nagyrészt eltüntette és nem is zsírosít annyira. Csak annyi probléma van vele hogy a hajam végét egy kicsit szárítja, de ez egy jó balzsammal megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Ebaba26

2020. június 28.

A Head&Shoulders helyett vettem meg, mert kiszerelésben ugyanakkora volt, viszont árban a fele volt a H&S-nek. Nem bántam meg, egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást :) Egy-két használat után már bőven éreztem a hatását. Ráadásul, ha épp nincs kedvem balzsamozni, akkor sem kell kétségbe esnem, mert nem csinál szénakazlat a hajamból - nyilván nem puhít annyira, mint a balzsamom, de ha sietek vagy lusta vagyok, nem kell félnem, hogy az önmagában való használattól vállalhatatlan lesz a fejem :D Plusz jó, hogy az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

dlrexqs

2020. február 6.

UPDATE:
Le kell vonnom egy csillagot. Történt ugyanis, hogy kipróbáltam egy másik sampont, így jöttem rá, hogy ettől lelapul a hajam, önmagában nem is ilyen lenne. Kár érte.

Sajnos nehezen találok olyan sampont, ami az én érzékeny fejbőrömnek és önálló életet élő hajamnak is megfelel. Nagyon megörültem, amikor szembejött velem a Garnier korpásodás elleni samponja, hiszen a márka hajra való termékeivel csak jó tapasztalataim voltak addig. Rögtön haza is jött velem, és már legalább másfél éve csak ezt használom.
Alaposan tisztít, nem irritálja a fejbőrömet és szerencsére a hajam sem zsírosodik gyorsabban tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

UPDATE:

Massiew

2019. október 29.

2* csak az illata miatt jár. Egyébként borzalmas, zsíros korpás típusú hajra semmit sem ér, a 2. nap végére már bezsírosodott a hajam és rendkívül viszketett. Senkinek sem ajánlom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Ivy1986

2019. augusztus 16.

Eddig a Head&Sholderst használtam de úgy vettem észre hullik a hajam tőle, mondom kiprobálok valami újat, meg egész jókat olvastam erről adok egy eséjt neki. Eddig bevált. Most mosom meg 4 szerre,nem viszked a hajam a korpának simcs nyoma. Ugy h maradok ennél, és árban sem drága. :) Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

capcarapcap

2019. július 5.

Fél éven keresztűl alpecint használtam havi 2500 Ft-omba került és semmi hatása nem volt. Ezt 3 hónapja használom 700Ft körül veszem és már többet használt mint az alpecin 6 hónap alatt. Egyszóval imádom! Nem tüntette el a korpát teljesen de legalább már nem naponta kell mossak hajat. Hanem 3 naponta is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Megany

2019. március 9.

A férjem az összes piaconlevő korpásodás elleni sampont kipróbálta,még az alpecint is,de CSAK EZ VÁLT BE!Minden mástól 2nap múlva extrém módon kiszárad a fejbőre,majd hullani kezd.Vszinű mind túl lűgos,vagy nemtudom,de ez az egyetlen amit bír a bőre.Remelem marad a piacon ez a termék!!!
6pont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

6pont

csildiko60

Korcsoport: >54
2019. március 8.

Tényleg jó a korpásodás ellen, de az én hajamat nagyon zsírosítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 8.

Tényleg jó a korpásodás ellen, de az én hajamat nagyon zsírosítja.

srjsz22

2019. január 12.

Korpásság ellen sokkal jobban használ, mint a head and shoulders, remekül tisztít is, de nem bántja a fejbőrt, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT