Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: Carmenessque, az összetevőket feltöltötte: xy, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolás

tenagi

2017. július 28.

Anno nekem is volt ilyen, az egész termékcsaládot használtam (sampon-balzsam-hajpakolás), és nagyon szép, fényes lett tőle a hajam. Bár elfelejthetőnek ítéltem a terméket, ugyanis huzamosabb idejű használatnál viszketett a bőröm tőle, ezért váltottam is. De az illata isteni volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

v.szilvia789

2014. február 21.

Pakoláshoz képest nagyon híg termék, sok kell még az én rövid hajamra is, hogy hasson. Hiába hagytam hosszabb ideig a hajamon, nem lett jobb a hatása. Sőt igazán semmilyen hatása nincs. Ajándékba kaptam, így nem sírok a kidobott pénz után, de venni nem fogok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

vira.15

2012. október 4.

Nem valami jó termék. Egyedül az illata volt az ami jó volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Nem valami jó termék. Egyedül az illata volt az ami jó volt :)

Pipacs

2012. július 4.

Régebben használtam, de úgy emlékszem, nem volt valami fenomenális a hatása. Nem lett tőle jó puha és selymes a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

bendee91

2012. július 4.

Én régebben használtam, de ma valahogy őt emeltem le a polcról hajmosáskor. Nagyon finom illata van, a hajam puha lett és könnyen fésülhető. Igazából most kifejezetten keveset bajlódtam a kifésüléssel. Nem tudom ennek köszönhető-e, mert hajkifésülő sprayt máskor is szoktam használni, de volt, hogy nem hatott. Általában a Gliss Kurosat használom vagy az AVON gyerekes almás sprayét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

lenarta23

2011. szeptember 29.

Nekem bevált. Nem kenem a hajtőre és így nem is zsírosítja vagy korpásítja a hajam. Ha rögtön le is öblítem, akkor is simább lesz a hajam ( derékig érő, vastag szálú hajam van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

xy

2011. június 18.

Csakis ajánlani tudom! Már vagy 2 éve használom folyamatosan hajmosáskor a hajvégeimre, könnyebben kifésülhető utána a hajam, és nagyon jó illata van. :) Jól kitölti a réseket (itt a sérülésekre gondolok), szerintem simább lesz tőle a hajam. Annyi csak, hogyha teljes hajpakolást végzel vele, nagyon oda kell figyelni hogy jól kimosd a pakolást, különben zsíros marad utána a hajtöved vagy pedig elkezd kopni a fejbőröd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 18.

Carmenessque

2011. március 10.

Szörnyű, különösebben nem hidratálta a hajamat, ellenben korpás lett tőle a fejbőröm. Szerencsére újsoghoz volt ajándékba, mert ha többszáz forintot fizettem volna érte, akkor nagyon mérges lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!